Bull in a Rodeo graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, komedia

Bull w recenzji automatów online rodeo

Niech dziki byk przegrał, grając w byka w automatem online rodeo z Play’n Go. To fajna gra z grafiką z kreskówek i mnóstwem amincji, które można cieszyć na komputerach PC, Android, iOS i platformach mobilnych Windows.

Bull pojawia się w kilku wersjach i wyzwala modyfikatorów w grze za każdym razem, gdy pobiera opłaty za 5 rolki i 20. Ułożone, mnożące i losowe Wilds pomagają ukończyć zwycięskie kombinacje. Extra Bulls występuje podczas rundy wolnych od wolności i możesz wygrać do 2000 razy swój zakład z tego ekscytującego bonusu.

Bull w rodeo to gra średnia do wysokiej zmienności z długoterminowym procentem zwrotu 96.20% i możesz uwolnić ten gniazdo w najlepszych miejscach na automatach.

Jak grać w byka w gnieździe rodeo

To drugi z serii gier, a oryginalny byk w chińskim automatu do automatów jest nadal dostępny. Akcja przesuwa się teraz na arenę otoczoną czerwonym metalowym ogrodzeniem i owinięta w banerach gwiazd i pasków. Symbole pojawiają się na siatce 5x3 i zawierają garnitury kart drewna, kapelusz, buty, butelka whisky i animowana postać kowboja. Istnieje twangowa ścieżka dźwiękowa gitarowa, która towarzyszy zabawnemu stylowi na komputerach stacjonarnych i mobilnych wersjach byka w automatach online.

Uważaj na szczęśliwego byka, gniewnego byka i dumnych symboli byków w dowolnym momencie, ponieważ są one wyzwalające na satysfakcjonujące dodatkowe funkcje.

Możesz grać za jedyne 0.05 lub aż 100.00 na każdym spinu z wystarczającą liczbą opcji pomiędzy nimi, aby dopasować się do każdego budżetu. Wybór zakładu jest łatwy, używając standardowego paska Scroll używanego w większości gamy Play’n Go.

Jest to 20-liniowa gra, w której wygrywasz z 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli na linii, zaczynając od lewej strony. Stuknij przycisk "I" na elementach sterujących, aby zobaczyć, jak bardzo każdy symbol płaci na wybranym paliku, z najwyższym poziomem dzikiego byka warty 6x, 3x i 80x, co jest widoczne na 3, 4 lub 5 rolkach. Możesz także przeczytać szczegółowe informacje na temat dodatkowych funkcji, takich jak modyfikatory dzikich byków na tej wypłaty.

Gracze mogą również wyzwolić funkcję automatycznych obrotów za pomocą strzałek w przycisku koła i przyspieszyć rozgrywkę za pomocą pioruna na dole gry.

Darmowe spiny i inne byki w funkcjach automatu Rodeo

Dzikie byki mogą działać jak inne symbole, z wyjątkiem metalowej bramy, jeśli mogą następnie ukończyć wygraną lub rozszerzyć zwycięską kombinację dalej na rolkach, aby uzyskać wyższą nagrodę. Standardowy dziki symbol ujawnia jeden z 3 różnych byków, które mają te specjalne moce -

Happy Bull - miejsca od 2 do 6 losowych dziczy na siatce symboli, a wszelkie symbole whisky automatycznie stają.

Dumny byk - ułożone dzikie byki wypełniają wszystkie 3 rzędy dowolnej liczby rolki, aby potencjalnie ukończyć wiele zwycięstw. Wszelkie symbole lustrzane na rolkach stają się wyjątkowo ułożonymi dzikimi.

Angry Bull - od 2 do 6 dzikich z 3x mnożnikami umieszczonymi na rolkach. Każdy kowboj staje się dodatkowym mnożnikiem dzikim.

Jeśli standardowy dziki pojawia się w tym samym czasie co symbol bramki, otrzymasz 10 darmowych obrotów kołowrotków. Podczas tej rundy "wolności" dostępne są te same losowe modyfikatory, ale widać także 3 byki rodeo, które ułatwiają wygranie kombinacji zwycięstwa. Możesz odnieść bezpłatne gry, ale tylko przy ostatnim obrotu, a tylko dwa razy.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Byk w automatach rodeo maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Nagroda o najwyższym poziomie 2000 razy wynosi 200 000.00 na najwyższym poziomie zakładu, który jest nieco mniejszy niż znajdziesz w wielu innych automatach online. Jest wyposażony w średni zwroty 96.20%, co jest przyzwoitym poziomem dla gry średniej do wysokiej zmienności.

Nasz byk w rodeo rating

Z dużą ilością stylu kreskówek i animacji, w połączeniu z kilkoma przyjemnymi funkcjami, byk w gnieździe rodeo spodoba się szerokiej gamie graczy. Maksymalna wygrana 2000x jest dość niska, chociaż hojne zwroty oznaczają, że możesz wygrać przyzwoitą nagrodę w dowolnym momencie.

Modyfikatory Wild Bull w grze nie zawsze wystarczą do wygrania, ale z pewnością mogą pomóc, a dzięki dodatkowym bykom w bezpłatnych grach szanse na wypłatę dramatycznie wzrosną.

Opłata na najlepsze strony kasynowe przedstawione tutaj na Bullseye i celujesz w Bull w automatach rodeo.

Jaka jest funkcja dzikiego byka byka w gnieździe rodeo?

Wild Bulls działają jak inne symbole, które pomogą ukończyć wygrane przez byka w rodeo. Zobaczysz szczęśliwego byka, który umieszcza losowych dziczy na siatce, dumny byk ułożony dziki i zły byk, który dodaje dzikie mnożniki. Inne symbole przekształcają się obok każdego typu.

Gdzie mogę zagrać w byka w gnieździe rodeo online?

Bull w gnieździe rodeo jest dostępny w niektórych z najlepszych kasyn online. Sprawdź strony przedstawione tutaj, aby znaleźć te z szerokim wyborem gier, hojnych bonusów i bezpieczeństwa uznanej licencji hazardowej.

Czy byk w gnieździe rodeo ma bezpłatną funkcję spinów?

Jeśli dziki byk ląduje w tym samym czasie, co symbol bramy, otrzymasz 10 darmowych obrotów byka w automatach rodeo. W tej rundzie pojawiają się dodatkowe byki, aby ułatwić wygraną i możesz odzyskać funkcję podczas ostatniego obrotu.

Ile linii wypłat ma byk w gnieździe rodeo?

To jest gra 20 Payline, więc masz 20 różnych sposobów lądowania symboli przez byka w gnieździe rodeo, aby wygrać. Połączenie musi działać w nieprzerwanej sekwencji, zaczynając od lewej, chociaż dzikie byki często pomagają.

Czy muszę pobrać byka w gnieździe rodeo?

Podczas gdy niektóre kasyna oferują oprogramowanie do pobrania, nie ma wymogu pobierania byka w gnieździe rodeo lub żadnej innej grze. Możesz do niego dotrzeć za pośrednictwem pulpitu lub przeglądarki mobilnej.

To byk w gniazda rodeo to dobra gra?

Wypróbuj byka w gnieździe rodeo w naszych zatwierdzonych stronach, aby sprawdzić, czy pasuje do twojego stylu. Uważamy, że to świetna gra, z zabawnymi funkcjami projektowymi i doskonałymi bonusami, ale jak wszystkie automaty, to kwestia smaku.

Jakie symbole używa byka w gnieździe rodeo?

Symbole na rolkach byka w automatach rodeo obejmują kowbojskie buty, kapelusz, animowany kowboj i kilka byków. Pojawiają się również symbole garnitury gry, a także brama, która prowadzi do bezpłatnych obrotów.

Czy są jakieś gry podobne do byka w gnieździe rodeo?

Są! Sloty takie jak The Wild Toro Series z Elk Studios i oryginalny byk w chińskim automatu mają bardzo podobny styl kreskówki do byka w grze rodeo.

, Który robi byka w sercu online rodeo?

Play Go są za bykiem w gniazda rodeo, a także inne popularne gry, takie jak Grimoire Slot, Legacy of Egypt, Forge of Gems i Moon Princess 100. To tylko kilka przykładów ich obszernego portfela.

Kiedy był byk w automatu do gniazda rodeo?

Bull w rodeo został uruchomiony 25 sierpnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Call of Fruity
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Sushi Yum Yum Extra Wasabi
RTP:
93.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Diamond King Jackpots
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Safari Gold Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Under the Bed
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pharaoh's Fortune
RTP:
94.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Brave Mongoose
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Weekend In Vegas
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Rally
RTP:
96.71%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki