Burlesque by Dita graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
240 000 $.00
Motyw:
Celebryty, niegrzeczne

Burlesque by DITA Darmowe Gry Online Recenzja

Słynna egzotyczna tancerz Dita von Teese czeka na ciepłe powitanie na najlepszych kasynach stacjonarnych i mobilnych. Dołącz do bajecznych MS. Teese i ciesz się dziką przyjemnością warta 12 000 razy swój zakład.

Inne atrakcje tej bezczelnej gry obejmują wybór 4 bezpłatnych obrotów z kaskadowymi rolkami, mnożnikami lub dodatkowymi dzikimi. Burlesque autorstwa Dita to 5-zbiorowa gra z 243 sposobami wygrania. Jako średnia długoterminowa, ta gra o wysokiej zmienności powraca 96.8% stawek w nagrodach pieniężnych.

Pochodzi z Aurum Signature Studios i Microgaming, a możesz grać w jednych z największych i najlepszych kasyn online.

Jak grać w Burlesque by Dita Darmowe Gry Online

Dita von Teese jest niewątpliwą gwiazdą Burlesque, a ku radości jej fanów pojawia się wiele razy na rolkach tego automatu. Cztery foto-realne obrazy DITA płacą jedne z najwyższych nagród, a także dekoruje symbole dzikich i rozproszonych. Prowadzi nawet każdą z bezpłatnych funkcji bonusowych.

Inne tematyczne symbole to buty na wysokim obcasie, szampan, makijaż i jaskrawoczerwoną szminkę, z klejnotami garniturami do gry, wypełniając róra. Duna melodia rozgrywa się, w towarzystwie efektów maszynowych, a wszystko wygląda odpowiednio na ekrany komputerów i telefonicznie zasilane przez iOS, Androida i Windows Software.

Sterowanie obejmują różowy przycisk spinowy, a także stos monet, który klikniesz, aby ujawnić opcje zakładów. Możesz kliknąć ustawione wartości lub użyć paska suwaka, aby wybrać zakład, z dostępnym zakresem 0.20 do 20.00 na spin. To trochę mniej niż niektóre wyższe rolki.

Kombinacje nagradzane nagrody pochodzą z 3 lub więcej dopasowanych symboli na podłączonych bębnach z lewej, w dowolnym rzędzie. Stuknij 3 małe linie na elementach sterujących, aby zobaczyć, ile jest wart, a dziki symbol zapłacił do 50 -krotnie całkowitego zakładu w najwyższych miejscach online.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów DITA według DITA

Oprócz działań, jeśli mogą to stworzyć wygrane, Wild podwaja wartość dowolnej kombinacji, którą pomaga ukończyć. Funkcja dzikiej przyjemności wypełnia całą grę dzikimi symbolami i natychmiast wypełnia twoje konto kasynowe najwyższą możliwą wygraną na 12 000 razy udział.

Trzy, 4 lub 5 symboli rozproszenia w dowolnych miejscach płacą odpowiednio 2x, 20x lub 200x. Następnie masz wybór 4 darmowych funkcji bonusowych w następujący sposób -

Blue Dita Spins - Wybierz gry prowadzone przez DITA w niebieskiej sukience, a otrzymujesz 10 darmowych spinów, podczas których wszystkie zwycięstwa są mnożone przez 5x. Ta bezpłatna funkcja spinów może się przywrócić z większą liczbą rozproszenia.

Żółta DITA - Dostajesz 15 darmowych spinów z funkcją Królowej Burlesque. Pióra dodają mnożniki 2x lub 3x do losowych symboli, a jeśli dziki jest częścią kombinacji, wygrana jest mnożona przez 4x lub 6x.

Green DITA - 20 darmowych spin. Jest to mechanizm znaleziony w wielu szczelinach mikrogamowych i widzi usunięte zwycięskie symbole, ponieważ nowe opadają, aby wypełnić luki. Może to tworzyć nowe wygrane i wywołać dalsze bułki bez ograniczeń do tego, ile może wystąpić w sekwencji. Mnożnik wzrasta o 1x na każdym rolce, do maksymalnie 5x.

Purple DITA - Funkcja bogata w Moulina pomaga podczas 25 obrotów, przekształcając losowe symbole w dziczy. Dowolne rozproszenia 2, 3, 4 lub 5 Dodają 1, 2, 3 lub 4 dodatkowe obroty do ogółem.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność burleski według automatu DITA

Funkcja Wild Pleasure zapewnia wygraną 12 000 razy, co odpowiada 240 000.00 przy maksymalnym zakładach. To jest gra o wysokiej zmienności, więc Dita może cię drażnić na chwilę, zanim zobaczysz zwycięską kombinację. Ma doskonały ogólny powrót do procentowego procentowego graczy 96.8%.

Nasz Burlesque by Dita Slots Werdykt

Ta kusząca gra z pewnością oczaruje fanów Dita von Teese, dzięki jej kolorowym stylowi i fantastycznym funkcjom. Istnieją dzikie mnożniki i szansa na zdobycie ogromnej nagrody w grach podstawowych, a także wybór 4 bezpłatnych obrotów, każdy z własnymi specjalnymi modyfikatorami w grze.

Średnio bezpłatne funkcje gier płacą podobne kwoty, dzięki czemu możesz wybrać ulubioną wersję DITA lub zagrać z kolei. Przygotuj się do uwiedzenia przez Burlesque przez automat DITA w najlepszych miejscach gier.

Ile mogę wygrać z Burlesque autorstwa DITA Darmowe Gry Online?

Możesz zebrać 12 000 razy swój zakład z gry Burlesque by Dita Slots. Zagraj na najwyższym stawce, a zbierasz nagrodę o wartości 240 000.00. Zagraj na minimalnym poziomie zakładów, aby wygrać 240.00 z tego samego wzoru symboli.

Czy burleski według gniazda DITA używa linii płac?

Zamiast linii wypłat gra Burlesque by Dita Slots ma 243 sposoby wygrania mechanizmu. Zwycięskie kombinacje pochodzą z 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli na sąsiednich bębnach z lewej, w dowolnym rzędzie. Jest to łatwy system do naśladowania i sprawia, że ta gra jest odpowiednia dla wszystkich poziomów umiejętności.

Jaka jest funkcja dzikiej przyjemności burleskej przez Dita Slot Machine?

Funkcja dzikiej przyjemności może wywołać w dowolnym momencie i wypełnia całą siatkę symboli dzikimi symbolami. W tym burleskowym bonusie gier DITA, wysoko płatne zdjęcia DITA płacą maksymalną nagrodę 12 000 razy.

Czy gniazdo burleski by Dita ma zaokrąglenia?

Burlesque by Dita Slot Maszyna ma 4 osobne bezpłatne rundy spinów i możesz zdecydować, który grać. Rolling Bole, mnożniki i losowe dziczy należą do dodatków, które mogą sprawić, że każde bezpłatne gry okrążą wysoce satysfakcjonujące.

Jak lotny jest burlesek przez DITA Darmowe Gry Online?

To jest gniazdo o wysokiej zmienności, więc często możesz zobaczyć stosunkowo długie serie utraty obrotów między zwycięzcami. Odwrotną stroną tego jest to, że średnie nagrody z burleski przez maszynę do gniazda DITA mogą być wyższe niż z gier o niższej zmienności.

, Czy powinienem zawsze postawić maksimum w grze Burlesque według gry DITA?

Maksymalny poziom zakładu burleski według gniazda DITA wynosi zaledwie 20.00 na spin i chociaż jest to znacznie niższe niż w wielu innych grach, nie musisz tak dużo zakładać. Zawsze baw się stawkami, z którymi czujesz się komfortowo.

Jakie gry są podobne do Burlesque autorstwa Dita?

Inne gry, w których znane znane kobiety obejmują automat do geM Splash Marylin Monroe z Playtech oraz Samantha Fox by MGA Games. Zagraj w tych i innych na najwyżej ocenianych kasynach komputerowych i mobilnych.

To burleski przez DITA Slot to dobra gra?

Fani Dita von Teese z pewnością docenią tę grę, ale nawet nie musisz wiedzieć, kim ona jest, aby cieszyć się ekscytującą rozgrywką i funkcjami Burlesque by Dita Slot Machine. Jest to taki, który gorąco polecamy.

Który deweloper tworzy grę burleski przez DITA?

Burlesque od Dita Slot pochodzi z Aurum Signature Studios, we współpracy z mikrogamingiem. Współpracując, mogą dostarczać bardziej wysokiej jakości gry i możesz grać w całej sieci mikrogamingowej.

Kiedy wydano Burlesque by Dita?

Microgaming uruchomił maszynę do gniazda DITA Burlesque 22 lipca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Circus of Cash
RTP:
94.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild West Gold Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Fish Tank
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
1 Can 2 Can
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trillionaire
RTP:
95.76%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Attila
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jaguar SuperWays
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Legend of the Ice Dragon
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Foxin' Wins A Very Foxin' Christmas
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deadwood
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki