Cabin Crashers graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
Wysoki
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 2 214 400 $.00
Funkcja bonusowa:
96.18%
Maksymalny zysk:
Nie
Motyw:
Horror, zombie

Cail Crashers Darmowe Gry Online Recenzja

Deweloper gier kasynowych, QuickSpin zmierz zombie z maszyną do gniazda szafek. Ta mrocznie humorystyczna gra zawiera nadziewane główki zwierząt, naboje strzelby i dzbanki księżyca na 5 kołowrotkach. Uważaj na dzikie zombie, które mnożą wygrywa do 5x, zanim się wysadzili. Inne funkcje bonusowe obejmują wybór bezpłatnych obrotów z różnymi mnożnikami i lepkimi dzikimi zombie.

To gra stacjonarna i mobilna z dużą zmiennością i średnimi zwrotami 96.18%. Przeżyj apokalipsę zombie, a możesz wygrać do 22 144x swojego zakładu w najlepszych kasynach QuickSpin.

Jak grać w gniazdo kabiny

Krwawa rozgrywka odbywa się w ciemnym lesie. Temat horroru widzi maskę hokejową typu Halloween na kołowrotkach, wraz z toporem, nadziewanym niedźwiedziem i aligator. Wszystko jest gotowe z kreskówkowym poczuciem zabawy, a gniazdo Cabin Crashers naprawdę nie jest zbyt przerażające.

Możesz obrócić rolki od 0.20 do 100.00, z przyjaznymi elementami sterowania, dzięki czemu bardzo łatwo jest rozpocząć. Po prostu kliknij przycisk stosu monet, aby ujawnić wszystkie opcje zakładów i jesteś gotowy do gry. Podwójne strzałki powyżej tego trybu autoodplay aktywują i symbol huraganu przyspiesza rozgrywkę.

Stuknij 3 małe linie, aby przejść do wypłaty, która szczegółowo opisuje dodatkowe funkcje i pokazuje, ile wygrasz, gdy dopasowane symbole lądują na dowolnej z 20 linii wypłat od lewej do prawej. Wszystkie opcje sterowania, styl i dodatki są takie same w wersji komputerów stacjonarnych i mobilnych gniazda Cail Crashers, dzięki.

Bezpłatne obroty i inne Cail Crashers Darmowe Gry Online Funkcje

Zombie są w ataku, ale z przyjemnością zobaczysz je na rolkach, ponieważ zombie jest cennym dzikim symbolem. Nie tylko opowiada się za innymi wygrane, ale także stosuje mnożnik 2x, 3x, 4x lub 5x do każdej zwycięskiej kombinacji, której jest częścią. Mnożnik jest ujawniony w zabawnej animacji, gdy widok na broń wyląduje na zombie, i zostaje wysadzony w zieloną goo. Przy szczęściu kilka zombie atakuje jednocześnie, a ich mnożniki łączą się w celu jeszcze większej wypłaty.

Land 3 lub więcej nagrobków na rolkach 1, 3 i 5 jednocześnie, aby uruchomić funkcję spin. Scena się zmienia i widzisz 4 nagrobki ustawione, z inną liczbą wolnych spinów i różnymi mnożnikami na 3 z nich. Wybierz z 12 darmowych spinów z mnożnikiem 2x lub 3x, 9 obrotów, w których zwycięstwa są mnożone przez 3x lub 4x, lub 6 darmowych gier z mnożnikiem 4x lub 5x na każdej wygranej.

Czwarty nagrobek ma tajemniczą opcję, która może przyznać wszystko od zaledwie 6 obrotów z mnożnikiem 2x lub 3x, do 20 gier, w których zwycięstwa są zwiększane o 4x lub 5x. Niezależnie od gier, które wybierzesz, zombie są teraz lepkie dzikie symbole, które pozostają na miejscu dla wszelkich pozostałych spin.

Funkcje gniazda

  • Darmowe obroty
  • Funkcja hazardu
  • Mnożnik dziczy
  • Mnożniki
  • QuickSpin
  • Ponowne spiny
  • Praca
  • Rozprasza
  • Sticky Wilds
  • Dziki symbol

Cail Crashers Darmowe Gry Online Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Teoretycznie możliwe jest wygranie ogromnego 22 144x swojego zakładu lub 2214 400.00 przy maksymalnym zakładach w trakcie wolnych spinów. Szefy gabinerów kabinowych QuickSpin ma dużą zmienność, co może prowadzić do kilku przegranych spinów z rzędu, zanim wygrasz wyższą niż przeciętna nagroda. Długoterminowy procent zwrotu wynosi 96.18%, co jest dokładnie tam, gdzie oczekujemy tego w grach z takim poziomem zmienności.

Nasz werdykt na gniazdo kabiny kabiny

Jeśli lubisz zombie i horror, z odrobiną humoru, pamiętaj, aby zagrać w gniazdo kabiny, ponieważ jest to jedna z najlepszych gier automatycznych. W podstawowych obrotach jest mnóstwo krwej rozgrywki i rój emocji o tematyce zombie. Zamknięte dzikie symbole i mnożniki mogą przekształcić to w wysoce satysfakcjonującą rundę, z ogromnym potencjałem

.

Uwolnij zombie w najlepszych witrynach QuickSpin tutaj i pobieraj ich oferty bonusowe, kiedy się zarejestrujesz.

Jaka jest funkcja mnożnika dzikich urządzeń do automat?

Zombie dzikie symbole mogą lądować w dowolnym momencie. Działają one jak inne, jeśli są na właściwych pozycjach, aby ukończyć wygraną, a także zwiększyć wartość podstawową o 2x do 5x. Jeśli kilka zombie jest częścią wygranej, ich mnożniki łączą się z potencjalnie ogromną ilością.

Czy gniazdo online Cail Crashers ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne 3 symbole rozproszenia nagrobków uruchomi funkcję Cabin Caymers Free Spins. Masz wybór 3 rund, każdy z mieszanką liczby spinów i mnożników wygranych, a także opcją tajemniczą, która może przyznać do 20 darmowych spinów z mnożnikiem 5x. Kolejne dzikie zombie.

Ile mogę wygrać z gry w grę Cabin Crashers?

Maksymalna wygrana z maszyny do gniazda kabiny wynosi 22144x Twój całkowity zakład. To odpowiada 2214 400.00 na najwyższym poziomie zakładów i możesz wygrać tę ogromną kwotę w trakcie tajemniczych wolnych spinów.

Jakie symbole gniazda są używane w gnieździe online Cail Crashers?

Gniazdo kabin jest tematyczne wokół zombie atakujących kabinę w lesie. Pojawią się tutaj dzbanki księżyca, nadziewane głowy zwierząt i symbole kart, wraz z zombie i rudą noszącą Dungaree. Wszystko jest prezentowane w zabawnym, kreskówkowym stylu.

Jakie gry są podobne do gniazda Cail Crashers?

Zombie zawierają również ekscytujące automaty do automatów, takie jak 1 pozostawione przy życiu przez mikrogaming, oraz Wild Walker z Pragmatic Play. Mają one nieco więcej realizmu do symboli, ale jeśli wolisz kreskówkowe symbole gniazda szaf, pamiętaj, aby zagrać w rośliny vs. Zombie online gniazdo IGT.

Ile mogę postawić na każdym obrotu szafek do gry na automatach online?

Zakres zakładów na automatach do rozbicia kabiny wynosi od 0.20 do 100.00 na każdym spinu, z wieloma opcjami między tymi poziomami. Łatwo jest zacząć od kliknięcia przycisku, który wygląda jak mały stos monet, a następnie dotknięcie zakładu, który pasuje do twojego bankrolla.

To gniazdo kabiny, która jest dobrą grą?

Fani horroru z humorem pokochają gabinet Cail Crashers online. Wygląda dobrze na każdym urządzeniu i w grze są kilka zabawnych animacji. Dodatkowe funkcje, takie jak wybór darmowych spin i lepkich dzikich mnożników, aby uczynić z tego doskonałą grę, którą bardzo polecamy.

Jaki jest powrót do procentowego graczy graficznych gier na automatach Crashers?

W ciągu długoterminowego gry CHABE Crashers Game zwraca się 96.18% stawek w nagrodach. To przyzwoity średnia powrót do odsetka graczy dla gry o dużej zmienności, chociaż jest mało prawdopodobne, aby trafić w ten cel dokładnie w trakcie sesji grania.

, Który sprawia, że maszyna do gniazda na kadję kabin?

Szwedzki pochodzi od szwedzkiego dewelopera, QuickSpin. Inne popularne gry w ich bibliotece to Tiger's Glory Ultra, Arcane Gems, Golden Glyph 2 i Wschodnie Szmaragdowie. Sprawdź te i wiele innych w najlepszych kasynach QuickSpin.

Kiedy wydano gniazdo Cail Crashers?

Maszyna gniazda na kadję kabinową została uruchomiona w formatach komputerowych i mobilnych 10 sierpnia 2021.
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Tombstone R.I.P
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kitty Glitter
RTP:
94.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stacked
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miss Wildfire
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Misery Mining
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond King Gold
RTP:
96.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Hammerfall
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Miners
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki