Cairo LinkWin graj online za darmo

Oprogramowanie:
Global Games
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
25 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Link Cairo amp; Win Online Recenzja automatu

Przeglądaj starożytny Egipt za pomocą linku do Kairu i wygranej w automatach online. Ta 5-linowa, 20-liniowa gra zawiera klasyczne obrazy, takie jak Scarab Beetle, Piramids i Black Cat, a także piękną królową po drugiej stronie tej gry stacjonarnej i mobilnej gry.

Funkcje obejmują rozszerzające się szpilki i bezpłatne obroty z tylko wysoko płatnymi symbolami w grze. Możesz także wprowadzić nagradzaną funkcję linków i wygraną z bezpłatnych spinów lub za pośrednictwem gier podstawowych, a tutaj nagrody mogą osiągnąć 10 000 razy.

Jest tu duża zmienność, ze średnim zwrotem do odsetka od graczy 96.21%. Odblokuj tajemnice Egiptu, gdy grasz w tym automatem z gier Global and Gold Coin Studios w najlepszych kasynach online.

Jak grać w linku do Cairo i wygrać automat online

Ustawione w ciemnym pokoju, w którym świecące wody oświetlają dekoracyjne kolumny, wszystkie symbole podążają za niezwykle popularnym tematem. Królowa wygląda imponująco w swoim złotym nakryciu głowy, podczas gdy Scarab Beetle, Horus, Anubis i Bastet Gods wyglądają odpowiednio na imponując. Symbole kart ma niewielką egipską atmosferę, a ścieżka dźwiękowa idealnie pasuje do klasycznego stylu.

Jeśli chodzi o jego wygląd, automat online w Cairo Link amp; Win nie oferuje niczego, czego wcześniej nie wydaje się, ale jest to przyjemny przykład wśród wielu dostępnych miejsc starożytnych egipskich i ma ścieżkę dźwiękową w stylu egipskim, która pasuje.

Możesz cieszyć się tą grą w PCS, Android, iOS i Windows Mobiles za 0.20 i 25.00 na spin. Elementy sterujące są łatwe do opanowania, a po prostu kliknij plus lub minus przyciski na panelu, aby wybrać z wielu opcji stakingu.

Przycisk okrągły strzałki wyzwala tryb autoblacji. Stuknij 3 linie na elementach sterujących, aby załadować wypłatę, gdzie znajdziesz dalsze szczegóły dotyczące funkcji, takich jak runda linku i wygrana, a także listę wartości symboli.

To jest 20-liniowa gra, w której najcenniejszym symbolem jest królowa, a ona wraca 0.5x, 2.5x i 10x staka.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów Cairo Link amp; Win

Dziki Scarabe wkracza na inne symbole, jeśli może zakończyć wygraną.

Oko Ra na kołowrotkach 1 i 2 rozszerza kołki 4 i 5 z podstawowych 3 rzędów do 5, dając większą szansę na utworzenie zwycięskich kombinacji.

Istnieją tutaj 2 samodzielne funkcje bonusowe. Trzy, 4 lub 5 bezpłatnych funkcji spinowych Pay 2x, 10x lub 100x stawka, a następnie 10 darmowych gier, podczas których pojawiają się tylko symbole obrazów o wysokiej wartości. Łatwiej jest wylądować w tej rundzie cennej linii symboli, chociaż nie można odzyskać wolnych obrotów.

Główna runda linku i wygranych rozpoczyna się, gdy lądujesz 6 lub więcej świecących kuli jednocześnie. Mają wartości pieniężne od 1x do 9x stawek lub jackpotów i blokują się, ponieważ inne pozycje symboli są odpowiadające co najmniej 3 razy. Wszelkie kule również blokują i zresetują licznik z powrotem do 3 spin. Następnie zbierasz wszystkie wartości pieniężne i jackpoty na widoku.

Symbole jackpot płacą odpowiednie nagrody Mini, Minor lub Główne, odpowiednio o wartości 10x, 50x i 1000x.

Oko funkcji rozszerzających się rolki RA może również ujawnić bezpłatne symbole spin lub kuli, potencjalnie dając kolejną ścieżkę do dowolnej rundy. Wszelkie od 1 do 5 kulek ujawnione przez oko RA od razu wypłacają swoje wartości.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Link Cairo i wygrana online maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

10 000 razy mega jackpot równa się 250 000.00 przy maksymalnie 25.00 Stake. Cairo Link amp; Win to gra o wysokiej zmienności, a procent zwrotu to poważny 96.21%.

Nasze przemyślenia na temat maszyny do gniazda Kairu i wygranej

Po pierwsze, negatywny. 25.00 Maksymalne zakłady sprawia, że gra jest dostosowana do graczy o niskiej i średnich stawkach, a nie o wyższych rolkach. Poza tym Cairo Link amp; Win jest doskonałym przykładem popularnego tematu, z grafiką z tłumem i mnóstwem dodatkowych funkcji. Funkcja rozszerzających się rolki jest niezwykłym elementem, a także możesz skorzystać z bezpłatnych spinów z tylko wysoko płacącymi symbolami na rolkach i gwarantowane wygrane z rundy link i wygranej.

Jeśli lubisz starożytne egipskie automaty tematyczne (i większość z nas to robi!) Następnie Cairo Link amp; Win jest jednym z wysoce zalecanych gier do gry na naszych zatwierdzonych kasynach stacjonarnych i mobilnych.

Jaka jest funkcja rozszerzających się rolki Cairo Link amp; Win Machine?

Zagraj w gniazdo Cairo Link amp; Win, a jeśli oko symboli RA wyląduje na kołowrotkach 1 i 2 od lewej, liczba wierszy na rolkach 4 i 5 rozszerza się z 3 do 5. To dodaje dodatkowe symbole do gry, więc łatwiej jest wygrać.

Czy gniazdo Cairo Link amp; Win ma inne funkcje?

Inne funkcje gniazda Cairo Link amp; Win zawierają bezpłatną rundę obrotów, w której występują tylko symbole o wyższej wartości, oraz gra respins, w której z pewnością wygrasz z wyzwalających symboli. Możesz także złapać jackpoty z rundy respins.

Czy mogę zagrać w linku w Kairze i wygrać gniazdo na moim telefonie komórkowym?

Możesz zagrać w automatach Cairo Link i wygrać na wszystkich popularnych platformach mobilnych. Jest kompatybilny z iPhone'ami, iPadami, Windows i Android Urządzenia, a także doskonale działa na platformach stacjonarnych, takich jak komputery PC i laptopy.

Jak wygrać na linku Kairo i wygrasz automat online?

Gniazdo Cairo Link amp; Win płaci nagrodę po dopasowaniu 3, 4 lub 5 identycznych symboli w dowolnym z 20 liniów wypłat, zaczynając od lewej. Symbol dzikiego scarabu pomaga, działając jako inne, aw grze respins kule płacą w dowolnych miejscach.

Jaka jest najlepsza aplikacja do linku do Kairu i wygrana?

Możesz odkryć nasze zalecane aplikacje kasynowe online tutaj. Poszukaj witryny z automatem do Cairo Link amp; Win i pobierz ich aplikację na telefon komórkowy. To szybki i wygodny sposób na dostęp do najlepszych gier i kasyn.

Powinienem zawsze postawić maksymalną kwotę w grze w kairze i wygrana?

Możesz zagrać w linku Cairo i wygrać za maksymalnie 25.00 na spin, czyli mniej niż wiele gier, ale z pewnością nie jest niezbędna. Minimalny udział to tylko 0.20 Więc jest to dobry wybór dla graczy o niskim lub średnim zasięgu.

Jaka jest maksymalna wypłata z linku Kairo i wygranej?

Mega Jackpot płaci 10 000 razy na Twoim pakiecie i jest to największa możliwa nagroda z automatu Cairo Link amp; Win. Aby to zebrać, musisz wypełnić całą siatkę symboli 5x3 kulą do końca funkcji respins.

Czy są jakieś gry podobne do maszyny do gniazda w Cairo Link amp; Win?

The Cairo Link amp; Win śledzi niezwykle popularny temat starożytnego Egiptu, a istnieje wiele innych gier o podobnym stylu, takich jak dziedzictwo Egipt Slot autorstwa Play'n Go, Dolina bogów z Yggdrasil i Legend of the Nile od Betsoft.

, Kto tworzy link do Kairu i wygrał automat online?

Kairo link i wygrana jest częścią popularnego zakresu od gier Global and Gold Coin Studios. Inne z tego partnerstwa to Mega Moolah Lucky Bells, Wodne skarby, Animals of Africa i Abracatdabra. Zagraj w nich wszystkich w naszych zalecanych miejscach na automatach.

Kiedy wydano gniazdo Cairo Link amp; Win?

Gniazdo Cairo Link amp; Win uruchomione 25 sierpnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Interstellar Attack
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gorilla Mayhem
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hugo Carts
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Soldier of Rome
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Riches Hyperspins
RTP:
97.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni