California Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, akcja/przygoda, przemysłowy

Kalifornijska recenzja automatów online

Gotowy, by oszaleć za złotem? Kalifornijskie gniazdo NextGen to prosta gra o solidnym potencjale zwycięskim oparta na złotym szaleństwie, które podbiło państwo na początku XX wieku. W ich wzgórzach jest dużo złota - kopaj głęboko, aby znaleźć wszystkie złote bryłki i zdobyć wielki skarb.

Gra o niskiej i średniej zmienności z RTP 95.2%, kalifornijski złoty automat według NextGen oferuje potencjalną maksymalną wypłatę 10 000 monet, jeśli masz szczęście. Obróć rolki ekscytującego miejsca na najlepszych stronach z prawdziwymi pieniędzmi i może być warte czasu. Dzięki specjalnym Wilds wygrane rozproszone, które płacą w dowolnym kierunku, oraz dwie najlepsze rundy bonusowe, kalifornijskie złoto jest ulubionym wśród fanów NextGen.

Na powierzchni wszystko wygląda całkiem podstawowo, ale kopaj głęboko, a odkryjesz złote samorodki warte więcej niż złotówka lub dwa. Kalifornijska gniazdo NextGen naprawdę prowadzi gorączkę złota. Obróć rolki automatu, a na pewno wkrótce dołączysz do szalonych górników.

Kalifornijskie złoto kontroluje i konfiguruje

Nowi gracze nie będą mieli problemów z grą w grę. California Gold to oldschoolowa gra, która nie wygląda dokładnie nowoczesna. To wcale nie jest zła - w końcu ułatwia nowym graczom wszystko. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest ustawienie zakładu. Rozmiary zakładów wahają się między 0.01 Monety do 5. Weź pod uwagę 20 linii płacowych, a możesz postawić 100 USD za spin, co jest idealne dla wysokich wałków.

Wszystkie symbole na rolkach są powiązane z gorączką złota i wydobyciem. Sprzęt wydobywczy, beczki, szalone górniki, złoto minę (oczywiście!), wózki pełne złota i mapa do ukrytego skarbu należą do najlepiej płacących. Uważaj na rabusa-jest tam, aby ukraść twoje ciężko zarobione złoto. Wyląduj pięć z tych symboli, a otrzymasz 5000 monet jako nagrodę.

Oprócz zastąpienia innych symboli zwycięską kombinacją, Wild w tej grze jest szalonym górnikiem, który pojawia się na Reelach 2, 3 i 4 i wyzwala Rundę bonusową Mad Miner. To jedna z dwóch bonusowych rund w grze i dość ekscytująca. Specjalna funkcja w kalifornijskiej złotej gnieździe jest aktywowana przez trzy lub więcej rozproszeń, które są w postaci złotego samorodka. Zaraz dwa z nich, aby natychmiast podwoić swoją nagrodę, a trzy lub więcej da ci 10 darmowych gier z zaskoczeniem.

Wszystkie wygrane w kalifornijskiej złotej maszynie do gniazda płacą od lewej w prawo. Jeśli zdobędziesz nagrodę z zaangażowanym szalonym górnikiem, nagroda jest podwojona. Jak widać, California Gold Slot jest dość satysfakcjonującą grą dzięki specjalnym dzikim funkcjom i ekscytującej bonusowej rundzie darmowych spin. Oczywiście możesz cieszyć się tymi nagrodami i wieloma w wielu najlepszych miejscach online na telefonach komórkowych Android i iOS.

California Gold Bonus Funkcje i bezpłatne spiny

Obróć rolki tego ekscytującego miejsca, a naprawdę możesz uderzyć złoto. Idealnie masz nadzieję, że wylądujesz 4 lub 5 wysoko płatnych symboli w zwycięskiej kombinacji, która naprawdę przyniesie złote bryłki. Uważaj także na szalonych górników - trzy z nich na bębnach 2, 3 i 4 aktywują wybuchowy bonus szalonego górnika, który oferuje górę złota.

Po uruchomieniu otrzymasz 4 opcje-wybierz kopalnię, aby rozpocząć mini-grę. Mad Miner będzie jeździć w koszyku i zbiera złote bryłki. Ich waga w uncjach jest następnie dodawana i mnożona przez twój udział, więc lepiej zachowaj duże zakłady.

Jest więcej, skąd się pochodzi. NextGen's California Gold Darmowe Gry Online zawiera również bezpłatny bonus spinów, który jest aktywowany w zwykły sposób, co oznacza trzy lub więcej rozproszeń na rolkach. Wygrasz 10 darmowych spin. Wszystkie zwycięstwa w tej bonusowej rundzie są potroione, które, jak można się domyślać, mogą prowadzić do uderzających złotych kombinacji. Funkcje darmowych gier można od razu wywołać, a najlepszą częścią tego wszystkiego jest to, że możesz "wygrać" premię szalonego górnika w tej rundzie. Jeśli masz szczęście, że tak się stanie, będziesz pływać w złotych samorodkach, zanim się zorientujesz. Tego rodzaju kombinacja jest tym, na co wszyscy górnicy (gracze) naprawdę liczą.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Kalifornijskie zakończenie złota

Kalifornijskie złoto to całkiem fajna gra, która obiecuje częste mniejsze wypłaty. Jednak dzięki rundzie bonusowej Mad Miner i rundzie bezpłatnych obrotów, na pewno często ją uderzysz. Rundy bonusowe można połączyć, jeśli masz szczęście, aby uzyskać oszałamiające zwycięstwa - wybierz odpowiedni kopalnię w bonusie Mad Miner, a będziesz pływać w złotym morzu.

Chociaż wygląda to dość prosto, kalifornijska złote automat po NextGen ma nowoczesną mechanikę rozgrywki. Podobnie jak większość gier NextGen, akcent tutaj jest zabawny, a nie strzela dużych sum pieniędzy. Biorąc to pod uwagę, nadal możesz wygrać więcej niż kilka złotych samorodków. To gra odpowiednia dla nowicjuszy i weteranów spinnerów. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów BET i regulowanych liniach wynagrodzeń możesz grać w grę na swój sposób.

Weź pickaxe w ręce i zacznij kopać w jednej z naszych zalecanych stron kasynowych - jest w nich dużo złota, a wszystko może być twoje, jeśli masz szczęście. To prawdziwy 24-karatowy gniazdo złota.

Book of Ra Deluxe
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Greek Legends
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Pig
RTP:
95.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3 Tiny Gods
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa Megaways
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Flower
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni