Call of Fruity graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Owoce, akcja/przygoda

Call of Fruity Online Review

Jak wyglądałby mieszanka owocowych szczelin i jednej z najbardziej udanych gier FPS na świecie? Call of Fruity by Barcrest. Dostępna tylko jako gra flash, ta gra 5-rela łączy klasyczne obrazy owocowe maszyn lądowych z inspirowanymi wojną funkcjami bonusowymi, aby stworzyć ciekawy produkt, który może zarówno zabawiać, jak i nagrody.

Brakuje mu nowoczesnego projektu HTML5, ale Call of Fruity wciąż ma pewne funkcje odkupienia. Gra ma nie tylko klasyczne dzikie symbole, ale ma także trzy rodzaje bojowych gier. Niektóre z tych nagród z pomnożeniem premii, a inne dają ci odporność na lepkie dzikie kołowrotki. Przeczytaj nasz pełny przewodnik, aby uzyskać więcej informacji na temat każdego z tych dodatków.

Jak grać w fato owocowe automaty online

Podobnie jak w przypadku większości szczelin barcrest, Call of Fruity to łatwy w użyciu automatem, który może odwołać się zarówno do doświadczonych, jak i niedoświadczonych graczy. Jeśli lubisz stawiać małe, po prostu popchnij kontrolę BET Payline do swojej minimalnej wartości, aby wybrać udział tylko 0.10 punktów na spin. Jeśli chcesz zainwestować więcej, aby uzyskać większe nagrody, masz opcję wielokrotnego zwiększania swojego udziału, do gigantycznego zakładu na 500 punktów na rundę.

Po wybraniu udziału i zaczniesz grać za prawdziwą gotówką, automat da ci do 10 różnych symboli na spin, które możesz zebrać na 10 różnych liniach płacowych, aby uruchomić niektóre wypłaty. Aby spojrzeć na wszystkie linie, symbole i ich nagrody, po prostu naciśnij przycisk pomocy, a wezwanie owocowego szczelin pokaże Ci jego wypłatę.

Jedną z rzeczy, których możesz nie lubić w tym gnieździe, jest fakt, że jest to gra oparta na flash, a nie maszyna do gniazda HTML5. Jako takie, wezwanie do owocowego szczeliny można odtwarzać tylko na laptopach lub komputerach stacjonarnych, a nie na jakichkolwiek tabletach i smartfonach na iOS lub smartfonach. Tak więc, jeśli wolisz korzystać z urządzenia mobilnego do odtwarzania, sugerujemy wypróbowanie niektórych innych szczelin Barcrest w najlepszych automatach internetowych.

Call of Feature Feature i Free Spins

Aby otrzymać zapłatę podczas pobytu w armii, musisz zebrać co najmniej dwa z tych samych symboli na linii płac, poczynając od pierwszej szpuli po lewej stronie. Jedynymi symbolami, które płacą za sekwencje dwóch z?. Dziki mogą również zastąpić wszystkie oprócz symboli rozproszenia i dodatkowych, aby ukończyć sekwencje i pomóc w zarabianiu podczas gry za prawdziwe pieniądze.

Kolejnym ważnym symbolem do zapamiętania jest rozproszenie granatów, które może wywołać funkcję bonusu kliknięcia, gdy pojawia. Bonus Click-Me pozwala wybrać dowolny z symboli rozproszenia, aby ujawnić natychmiastową nagrodę, która jest pomnożona w stosunku do całkowitego udziału lub biletu na funkcję bombowej. Jeśli aktywujesz tę funkcję tematyczną, wybierzesz bunkry na mapie wojskowej, aby wyeliminować nagrody mnożnika, dopóki nie zostaniesz z jednej ostatecznej nagrody. Będziesz także mieć trzy oferty, które możesz podjąć w dowolnym momencie podczas bonusu, który zapłaci nagrodę i zakończy funkcję wcześniej.

Ostatnią funkcją, którą otrzymasz, jest bonus Fly-by, który możesz wygrać z trzema symbolami bonusu samolotu. Jeśli zbierzesz je wszystkie, symbole na wszystkich trzech kołowrotkach zostaną zamienione w dziczy, a gniazdo odbierze pierwszą i piątą rolkę, dając szansę uruchomienia głównej nagrody Jackpot.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Call of Fruity Maximum Win, RP i zmienność

Oferowanie 10 stałych linii płacowych, RTP wynoszący 95.02% i rozgrywka średniej wariancji, Call of Fruity Slot daje proste, uczciwe i zrównoważone wrażenia, które mogłyby płacić prawdziwe nagrody pieniężne do 250 000 kredytów.

Najmniejsze wypłaty, które możesz otrzymać, są podane przez niektóre symbole kart i wahają się od 5x do 100x zakład payline na sekwencję. Masz również wyższe nagrody, na które można się spodziewać, aż do maksymalnej wygranej w wysokości 500x. A niezwykłe jest to, że gniazdo daje również nagrody pocieszenia dla sekwencji dwóch z nich, które zapewnią Ci finansowanie, czekając na większe zwycięstwa.

Zadzwoń do owocowego wyroku i podobnych miejsc online

Zasadniczo Call of Fruity by Barcrest to gra skierowana do graczy komputerowych, którzy uwielbiają najlepsze automaty online i szukają 5-relacji z dobrymi opcjami bonusowymi, które nie są zbyt skomplikowane. Call of Fruity daje prostą rozgrywkę o średnich wariancjach z 10 stałymi liniami i limitami bukmacherskimi, które przechodzą od małych do naprawdę dużych.

Wskaźnik trafień jest również solidny, co daje wiele regularnych wygranych, aby utrzymać cię w grze, czekając na te większe wypłaty.

W przypadku graczy, którzy nie mają nic przeciwko ryzyku, że masz szansę na lepsze nagrody, dostawca oprogramowania tworzy również wiele miejsc na wysokiej zawartości. Żołnierz Rzymu jest jedną z najciekawszych opcji, ze specjalnymi bokami, które mogą odblokować 100 liniów płacowych lub podać 10 rzędów dzikich symboli na rolkę. Spójrz także na szalejące nosorożec z WMS (partner Barcrest), który daje 4096-dróg mechaników oraz kilka dużych darmowych bonusów do roszczenia.

Powiązani partnerzy kasyna

Sherlock Moriarty WowPot
RTP:
92.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Free Spins
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Of Shaman
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Mane
RTP:
96.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volcano Queen Diamond Spins
RTP:
95.62%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mount M
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Timelines
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
All Star Knockout Ultra Gamble
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Arabian Spins
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni