Candy Bars graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantasy, Sevens, Sweets/Candy

candy bars online gniazdo recenzja

Co może być słodsze niż ubieganie się o wygrane z automatu o tematyce cukierki? Co powiesz na wypełnienie słoików słodyczy do zbierania progresywnych jackpotów? To jedna z smacznych smakołyków dostępnych, gdy grasz w automat do gier. Ten 4-z-zbiorowy gniazdo, który ma 50 linii płacowych, można odtwarzać na urządzeniach mobilnych komputerów stacjonarnych, Android i Apple od zaledwie 0.75 na spin.

Jak można się spodziewać po grze o tematyce cukierków, kołowrotki są wypełnione jasnymi i kolorowymi symbolami, które są wystarczające, aby ci usta są wodoodporne, patrząc na nie. Niektóre wypłaty są również dość przepyszne, z maksymalnie 25 000 razy na linii lub 1 875.00, aby ubiegać się o maksymalny poziom BET.

Konfiguracja z 4-z-zbiorami nie jest jedyną niezwykłą rzeczą w automatach online batoników. Ma ułożone symbole, które ułatwiają ubieganie się o zwycięstwa, dzikie symbole mnożnika i specjalne wygrane zaciemnienie, które obejmują całą grę za pomocą jednego rodzaju symbolu.

Czy kusi cię, aby ugryzić się z tego trafienia automat? Wypróbuj to, dołączając do kasyna online, które prowadzi dziś zakres IGT. Nie będziemy to dla ciebie pieczeni, ale niektóre kasyna są znacznie lepsze niż inne, więc znaleźliśmy najlepsze kasyna online, a wisienką na torcie jest to, że mają specjalne oferty bonusowe czekające na roszczenie nowego gracza.

Candy Bamy Sterowanie gier i konfiguracja gier

Chociaż jest to gra 50 płatników, grasz z 75 monetami na spin. Wszystko, co musisz zdecydować, to ile warta jest każda moneta, od zaledwie 0.01 do 0.10 i możesz iść. Candy Bars będą spodobać się głównie hazardowi o niskich stawkach, ponieważ wysokie rolki mogą być zniechęcone przez stosunkowo niski maksymalny zakład 7.50 na spin. Przyjrzymy się gry z lepszymi opcjami stawiania.

Nie trzeba myśleć o tym, ile linii płacowych do aktywowania, ponieważ wszystkie 50 jest zawsze w grze, więc jedyną inną decyzją, którą musisz podjąć, jest to, na czym można grać, ponieważ jest to w pełni kompatybilne z urządzeniami gniazdo.

Możesz także rzucić okiem na wypłatę, dostępną z małej ikony nad grą. To mówi ci, jakie symbole są warte lądowania na 3 lub wszystkich 4 rolkach na linii płac od lewej strony, a także jak działają dzikie mnożniki, zaciemnienie i progresywne jackpoty.

Candy Bars rozgrywka i funkcje bonusowe

Czerwone i białe cukierki otaczają rolki, a za nimi można zobaczyć kolorowe lizaki. Wygląda wystarczająco dobrze, aby jeść i wszystko wykonane w jasnym, zabawnym stylu kreskówkowym.

Sprytny dotyk to sposób, w jaki nawet przyciski sterujące są w miętowym zielonym kolorze, pomagając im dopasować się do całego motywu i stylu. Niższe słodycze mają kreskówkowy dotyk, z zabawnymi twarzami, a będziesz się śmiać z częstymi wypłatami, które prawdopodobnie zobaczysz od tych postaci.

Niebieskie i czerwone siódki to bardziej konwencjonalne symbole maszyn owocowych i wygrywasz nagrody, nawet gdy kombinacje dwóch kolorów lądują na linii płac. Jeśli którykolwiek z tych symboli wypełni wszystkie 4 rolki i wszystkie 4 rzędy jednocześnie, będziesz świętować zwycięstwo zaciemnienia, z 25 000 monet zapłaconych za czerwoną siedem we wszystkich miejscach.

Dzikie podstawienia można zobaczyć na dwa sposoby. Słodkie symbole można nałożyć na pysznie wyglądający bar czekolady, który zamienia je w dzikie symbole, chociaż będą działać tylko jak inne słodycze, a nie siódki. Dziki symbol "2x" może również pojawić się na środkowych rolkach, wypełniając linie i podwajając wartość wygranej. Jeśli oba środkowe kołowrotki miały na sobie 2x dziki mnożnik, wygrana jest czterokrotnie!

Możesz dostać cukier z progresywnym jackpotem w dowolnym obrotu. Jeśli Reel 2 jest wypełniona gigantyczną czekoladą, dostaniesz zęby do progresywnego jackpota wielkości przekąsek, a napełnianie bębn. Wyłóż super wielkości blok czekolady na bębnach 2, 3 i 4 jednocześnie, aby zebrać progresywny rozmiar giganta.

Spójrz ponad rolki w dowolnym momencie, aby zobaczyć, jakie są obecne poziomy jackpota i obserwować, jak rosną, ponieważ niewielka część wszystkich zakładów dokonanych w grze jest po stronie, dopóki każdy z nich nie zostanie uwzględniony przez szczęśliwych graczy. Mam nadzieję, że to będziesz ty.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

To jest żywa gra w stylu kreskówek, która powinna zaspokoić twoje pragnienia wygranych. Pamiętaj tylko, że jest to gra średnia do wysokiej zmienności, więc możesz przez chwilę kręcić rolki przed zbiorą nagrodę, mimo że wypłaty będą miały dość wysoką wartość.

Jeśli nie możesz uzyskać wystarczającej liczby słodkich smakołyków, sprawdź słodką alchemię z Play'n Go. Dobre cukierki czarownicze nadzorują akcję, gdy kolorowe symbole wpadają do siatki 5x5. Każdy zwycięski symbol przyczynia się do specjalnego miernika, który dodaje dodatkowych dzikich, a także ma kaskadowe bębny i mnożniki, pomagając graczom ugryźć najważniejszą nagrodę 3000.00.

To znacznie niższa gra w wolności, w której powinieneś ubiegać się o częstsze wypłaty, choć często stosunkowo o niskiej wartości. Ma również bardziej atrakcyjny maksymalny poziom zakładu, a gracze mogą postawić hojne 100.00 na spin.

Niezależnie od tego, czy wolisz gry o wysokiej, czy o niskiej mocy, możesz znaleźć batoniki i słodką alchemię w niektórych z najlepszych kasyn online. Spójrz na najwyższe miejsca na automatach i pamiętaj, aby zebrać niektóre z oferowanych ci słodkich ofert bonusowych, kiedy się dołączysz.

Powiązani partnerzy kasyna

Gladiator - Road to Rome
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Golden Hen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Champion Raceway
RTP:
96.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red Hot Volcano
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Piggy Riches Megaways
RTP:
94.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Remember Gulag
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starburst XXXtreme
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Playboy Fortunes
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Toro
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Aztec
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni