Captain Quid's Treasure Chest graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
80 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, podróże, akcja/przygoda, piraci

Recenzja automatu online kapitana Quida online

Skrzynia skarbowa kapitana Quida jest jednym z najpopularniejszych miejsc z zakresu IGT, a ponieważ ten programista ma setki gier w swoim portfolio, to dość osiągnięcie.

Dołącz do zespołu graczy piratów, którzy pomagają ci plądrować kasyna online na całym świecie, domagając się łupów, takich jak mnożniki wygrane, dodatkowe wypłaty z dzikiego symbolu i specjalna runda bonusu Treasure Quest, która prowadzi do bezpłatnych gier. Rejs po pięć bębnów i 15 linii płacowych tej gry, aby znaleźć zakopane bogactwa do 10 000 razy kwotę postawioną na linii lub potencjalnym 2 000 000.00 Jeśli grasz na maksymalnych stawkach.

Możesz pomóc tej Motley Crew na komputerach stacjonarnych, chociaż nie będziesz mógł grać w grę na smartfonach i tabletach z systemem Android i Apple, ponieważ nie jest oferowana wersja mobilna. Jeśli wolisz grać na smartfonie lub komputerze tabletu, sprawdź Jolly Roger's Jackpot, mobilną grę, która ma wyjątkową grafikę i funkcje.

Później przyjrzymy się bliżej, ale na razie odwiedźmy gang kapitana Quida. Pamiętaj tylko, aby dołączyć do tej załogi w najlepszych kasynach online, w których czeka bogata nagroda z funduszy premiowych lub darmowych gier.

Kontrola i konfigurację kasetaków kapitana Quida

Chociaż możesz wybrać, ile z 15 linii płacowych do aktywowania, chyba że wszystkie są rozgrywane, przegapisz linie zwycięskich symboli, które lądują. Tylko 0.15 jest potrzebne, aby grać w nich wszystkich i możesz łatwo podnieść stawkę do masywnej 3000.00 maksimum.

To sprawia, że ta gra jest odpowiednia dla wszystkich bankrollów i tego, czy lubisz zakręcić kilka małych wygranych, czy też szukasz ogromnej fortuny, istnieje poziom zakładu, który jest dopasowany.

Wyraźne i proste przyciski sterowania poniżej rolki przedstawiają wszystkie potrzebne opcje, w tym funkcję autoodplay i wybór 4 poziomów jakości grafiki, aby odpowiadać prędkość połączenia. Świeżna melodia gra, gdy kołowrotki obracają się, choć oczywiście możesz wyciszić głośność.

Linki wygrane są tworzone w znanym trzech z nich na linii płac z lewego formatu. Działa dobrze, można łatwo zrozumieć i pomaga wprowadzić mnóstwo wygranych. Rzeczywista wygrana kwota zależy nie tylko od stawek, ale także które symbole lądują na linii. Kliknij kartę Pays powyżej rolki, aby uzyskać pełne szczegóły tego, co każdy symbol jest warty na wybranym poziomie BET.

Kapitan Quida's Treasure Chest Bameway i dodatkowe funkcje

Czaszki obracają się na tle drewnianego statku, z logo czaszki kapitana Quida i crossbones nad kołowrotkami. To logo pojawia się również na samych rolkach, wypłacając główne nagrody, jednocześnie będąc dzikim symbolem, który może działać jak inne w razie potrzeby, aby zakończyć kombinacje.

Jest więcej symboli w stylu piratów, z wesołym kapitanem, jego statkiem, niektórymi niebezpiecznymi członkami załogi i kompasem tworzącym linie o wyższej wartości. Symbole karty gry wypełniają dolną połowę wypłaty i chociaż ich linie nie będą warte tak wiele, prawdopodobnie wylądują częściej.

Unikalna funkcja bezpłatnych spinów jest wywoływana przez dowolne 3 lub więcej pojazdów skarbów. Przed rozpoczęciem gry otrzymasz zadanie pomocy Kapitanowi Quida w odkryciu jego pochowanych łupów w rundzie Treasure Quest. Wybierz miejsca na mapie skarbów, aby wykopać wiele darmowych gier wraz z mnożnikami wygranej, które zostaną wypłacone podczas rundy. Podróżujesz przez mapę, zbierając więcej nagród, a jeśli dojdziesz do końca, czeka specjalna nagroda bonusowa.

Do 20 darmowych obrotów, z maksymalnym mnożnikiem 15x można przyznać i podczas rundy, zamiast wyzwalają funkcję bonusową, symbol skrzyni skarbów płaci regularne nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Z ogromną ofertą i średnią zmiennością ta zabawna gra powinna pasować do większości graczy. Podąża za popularnym motywem i ma fajne, choć dość podstawowe symbole obrazów. Funkcja Treasure Quest to niezwykły, ale wysoce zabawny sposób na rozpoczęcie bezpłatnej funkcji spinów, a jeśli wylądujesz maksymalne mnożniki, będzie również bardzo lukratywna. Ale wyślemy go idzie po desce za to, że nie będzie dostępny w formacie mobilnym.

Większość graczy lubi grać na urządzeniach mobilnych, nawet jeśli jest to teraz od czasu. Świetne funkcje animacji w tym konkurencyjnym automatem do gier.

Za symbolami można zobaczyć tło pirackiej wioski na wybrzeżu jakiejś wyspy Karaibskiej, a z armatami, kordlasami, pistoletami i butelkami rumowymi, jest to wyjątkowa gra. Pirat to rozwijający się dziki symbol, który wypełnia całe bębny, podczas gdy do 50 wolnych spin.

Jeśli nie masz nic przeciwko, na jakim urządzeniu grasz, to dlaczego nie wypróbować obu gier? Maszyna na piersi skarbowych kapitana Quida jest dostępna w zalecanych kasynach, które przenoszą zakres IGT. Jackpot Jolly Roger znajduje się w najlepszych miejscach online.

Powiązani partnerzy kasyna

King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Action Bank
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Adventures in Wonderland
RTP:
96.95%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tombstone R.I.P
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dynamite Riches Megaways
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Suckers
RTP:
97.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Ghouls Gold
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lucky Neko - Gigablox
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni