Captain Venture graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Podróż, akcja/przygoda, piraci

Recenzja dla kapitana przedsięwzięcia

Ten średniej zmienności to idealna gra dla poszukiwaczy przygód i miłośników otwartego morza. Kapitan Venture by Novomatic przynosi wysoką przygodę żeglarską z RTP 94.01%. Popłyń do złotego zachodu słońca, gdy kręcisz rolki na tej pięciu kołowrotkach, trzech rzędach gry. Można aktywować do 10 różnych linii wypłat, aby utworzyć zwycięskie linie symboli, takie jak mapy, kotwice statku i uczciwa dziewica. Możesz grać na automatach Venture Captain na wszystkich urządzeniach, w tym urządzeniach mobilnych, tabletu i komputerach stacjonarnych. Możesz pracować do 800 000 monet, a nawet otrzymać je w jednym obrotu. Zdobądź świetne nagrody z pomocą dzikich kapitanów, rozproszonych symboli, darmowych obrotów i bonusowych rund z nagrodami mnożnika 4X. Co więcej, możesz hazardować swoje nagrody, aby jeszcze bardziej je pomnożyć! Kontynuuj czytanie dla wewnętrznej miarki na automatach Venture Captain.

Jak skonfigurować slot Captain Venture

Automat do gniazda przedsięwzięcia Captain zawiera tło rozległego otwartego morza. W oddali widzimy statki płynące na horyzont. Zachodzące słońce tworzy ciepłą i złotą atmosferę. Układ starannie organizuje i wyświetla wszystkie elementy sterujące, które będziesz potrzebować, aby skonfigurować grę. Jeśli jesteś odtwarzaczem automatu, nie przejmuj się. Automat do gniazda przedsięwzięcia Captain ma prosty projekt i łatwo będziesz mógł zlokalizować to, czego potrzebujesz. W ciągu kilku chwil możesz trafić na kartę "Start" i spróbować wygrać do 800 000 monet. Po prostu wybierz zakład i kwotę linii, a będziesz gotowy do pracy.

Jeśli chcesz wyświetlić wartości wypłaty symboli, kliknij kartę z napisem "Paytable" poniżej kołowrotków. Możesz wyjść z gry lub zmienić głośność, używając elementów sterujących w prawym górnym rogu ekranu. Aby rozpocząć grę, użyj opcji "Linie", aby wybrać od 1 do 10 różnych liniów wypłat. Po wybraniu linii wypłat użyj karty "BET/LINE", aby wybrać kwotę zakładu. Możesz wybrać zakład, od 4 punktów do zdrowego 1000 punktów na linię. Jeśli masz ochotę podnieść stawkę, możesz obrócić rolki, aby uzyskać maksymalny zakład 10 000 punktów na spin. W zależności od osobistych preferencji wybierz zakładki "Start" lub Autooplay ", aby zainicjować początek gry. Funkcja AutoDola umożliwia aktywowanie do 100 automatycznych obrotów kołowrotków. Poniżej rolki zobaczysz także okno wyświetlane całkowitą kredyt, a także całkowitą kwotę wytworzonych wygranych. Wygrane będą biegły od lewej do prawej przez rolki.

Gniazdo Captain Venture oferuje nie tylko różnorodne zabawne funkcje, ale także oferuje do 20 darmowych spinów. Możesz także zwiększyć swoje nagrody, hazując je w grze ryzyka po udanym wyborze. Aby aktywować grę ryzyka, kliknij kartę "Gamble", która znajduje się poniżej kołowrotków. Gracze, którzy lubią gry mobilne, z przyjemnością dowiedzą się, że wszystkie te funkcje są dostępne w grze mobilnej Captain Venture. Możesz grać w grę mobilną na dowolnym urządzeniu. Wszystkie Novomatic są kompatybilne na wszystkich urządzeniach mobilnych, takich jak Windows, iOS i urządzenia z Androidem. Aby wygrać do 800 000 monet w dłoni, przejdź do jednego z najlepszych kasyn online.

Bezpłatne obroty i inne funkcje kapitana przedsięwzięcia

Dobre rzeczy pojawiają się w trzech, co dokładnie przyniesie rozgrywka slotu Venture Captain. Możesz zacząć generować nagrody i budować swój bankroll, gdy dopasowane symbole pojawiają się w kombinacjach trzech lub więcej. Kapitan Venture zawiera symbole kart, które mogą oferować nagrody do 6400 monet za kombinację symboli 9, 10, j lub q. Do 8000 monet jest oferowanych do wylądowania zwycięskiej kombinacji K lub symboli. Kotwica statku i mapa mogą nagrodzić do 16 000 monet, a symbol statku oferuje wypłaty do 24 000 monet. Jeśli spotkasz kapitana lub uczciwą dziewicę, zarobisz do 32 000 monet.

Kapitan samodzielnie działa jak dziki symbol. Przyjdzie i utworzy wiele zwycięskich linii, zastępując inne symbole w grze. Oferuje także najwyższą wypłatę ogromnych 800 000 monet za lądowanie kombinacji pięciu dzikich kapitanów. Rozproszone koła statków oferują natychmiastowe nagrody wygrane w sumie 50 000 monet w jednym obrotu. Rozproszone koła odblokują również rundę bonusową, zapewniając 10 darmowych spinów. Te 10 wolnych spinów może zmienić w 20 wolnych obrotów. Możesz zabrać rundę bonusową i kontynuować otrzymywanie więcej darmowych spinów. Wszystkie nagrody, które zarobisz podczas rundy bonusowej, zostaną również pomnożone przez 4x. W dowolnym momencie gry zawsze masz możliwość wyboru hazardu swoich nagród. Możliwość pomnożenia nagród jest zawsze obecna.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wariancja szczeliny przedsięwzięcia kapitana i max zakład

Kapitan slotu Captain Venture to zabawna gra średniej wariancji, która może generować znaczne nagrody. Do 800 000 monet czeka na graczy, którzy są wystarczająco odważni, aby odkryć szeroko otwarte morze. Z zaledwie czterech punktów możesz obrócić rolki w tej pięciu kołowrotku, trzy rzędu. Masz również do 10 różnych linii wypłat, tworząc 10 różnych sposobów wygrania. Novomatic obejmował różnorodne zabawne funkcje, takie jak dzikie kapitanowie, nagrody natychmiastowe wygrane, symbole rozproszenia, bezpłatne obroty i rundy bonusowe. Świetny wybór dla wysokich rolek, które mogą umieścić maksymalny zakład do 10 000 kredytów.

Podobne gry dla Captain Venture Slot

Nie zapomnij przeglądać naszej listy kasyn internetowych Rreco zalecanych. Nasza lista zawiera prawdziwe witryny pieniężne z szerokim wyborem gier na automatach novomatycznych. Eksploruj gry takie jak Bat Stax, które oferuje do 1000x swój udział. Możesz sprawdzić bardzo popularne gry, takie jak 4 królowe, które oferują 50 000 monet i różnorodne funkcje bonusowe. Udaj się do dowolnego z najlepszych wybranych kasyn online na naszej liście, aby odebrać mile widziany bonus, jeśli jesteś nowym klientem.

Everybody's Jackpot
RTP:
94.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Dark King - Forbidden Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Miners
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dr. Jekyll Mr. Hyde
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beef Lightning
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beast Mode
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Autumn Queen
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni