Captain Xeno’s Earth Adventure graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Science fiction, przestrzeń, kreskówki

Recenzja automatu online kapitana Xeno Earth Adventure

Cartoon Alien Pirates pomagają Ci uprowadzić zwycięstwa do 10 000 razy w swoim pakiecie kapitana Xeno Earth Adventure Darmowe Gry Online z Play'n Go. To gra stacjonarna i mobilna z dużą ilością humoru i kilka naprawdę satysfakcjonujących funkcji.

Symbole mogą się podzielić, aby stworzyć do 32 768 sposobów na wygraną w dowolnym momencie, a symbole dziczy mogą zagwarantować wygrane w losowej bonusie. Podczas funkcji bezpłatnych spinów podział symboli może prowadzić do ogromnych 100 000 zwycięskich sposobów.

Średni powrót do procentowego procentowy 96.2%, dopasowane do wysokiej zmienności, sprawiło, że maszyna do przygody Earth Captain Xeno była wielkim hitem na najlepszych miejscach Play’n Go, które pojawiły się tutaj na.

Jak zagrać w gniazdo przygodowe kapitana Xeno

Kapitan Xeno to pirat międzygalaktyczny z pakietem rakietowym, a jego motley Crew of Aliens ma zabawny kreskówkowy design z charakterystycznymi stylami. Postacie te dzielą siatkę symboli 5x4 z symbolami kart do gry, świecący dziki emblemat, który może działać jak inne, oraz baterię, która zapakuje Cię do rundy bonusowej.

Ich statek kosmiczny znajduje się w pustynnym krajobrazie za kołowrotkami, a przyjazne dla użytkownika elementy sterujące znajdują się pod tą sceną. Możesz dołączyć do akcji ze stawkami 0.20 do 100.00 na każdym obrotu w naszych zalecanych online kasyna, a nawet początkujący gracze nie będą mieli problemu z wybraniem poziomu zakładu z paska przewijania używanego w zakresie Play’n Go Range.

Inne standardowe elementy sterujące obejmują przycisk automatycznej pomarańczowej oraz "I", który otwiera wypłatę. Ma to pełny podział tego, jak bardzo każdy symbol płaci, gdy dopasujesz je przez sąsiednie bębny z lewej, z dzikim, jak i kapitanem Xeno warte do 5x stawki.

Załaduj gniazdo Captain Xeno Earth Adventure Online na iPhone'a, iPada, Androida lub Windows Mobile, a opcje sterowania są tak samo jak wersja komputerowa, dzięki czemu jest łatwa gra na wszystkich platformach.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe funkcje kasety Captain Xeno's Earth Adventure

Kilka przypadkowych funkcji w grze może prowadzić do dużych wypłat w dowolnym momencie. Jeśli uruchamia się porażenie prądem, wszystkie przykłady losowego symbolu podzielone na dwa, jeden powyżej drugiego. Zwiększa to liczbę sposobów wygrania, z podstawowych 1024 do maksymalnie 32 768, jeśli masz symbol bezpośrednio na wszystkich rolkach.

Funkcja awaryjnych Wilds widzi od 1 do 5 dodatkowych dzikich symboli umieszczonych na siatce, a z tej losowej rundy jest gwarantowana wygrana.

Potrzebujesz 3 lub więcej symboli rozproszenia baterii, aby uruchomić bezpłatne obroty, chociaż funkcja ładowania silnika dodaje 2 z nich do rolki, aby uruchomić spiny bonusowe. Dostajesz 8, 10 lub 12 darmowych obrotów z symbolami rozproszenia 3, 4 lub 5, a podczas gier wszystkich rozproszenia zbierają się w metrze nad rolkami.

Działanie przesuwa się do przestrzeni głębokiej, gdzie mechanizm dzielących symbole przechodzi w nadbieg, a zebrane rozproszenia pomagają na dwa sposoby. Jeśli zbierzesz 7 rozproszeń, zamiast dzielić na 2, symbole podzielone teraz na 3, a otrzymasz 4 kolejne darmowe gry. Zbuduj kolekcję 11 rozproszeń w liczniku, a symbole podzielone teraz na 4, aby dać maksymalnie 100 000 sposobów wygrania, a także skorzystasz z dodatkowych 4 darmowych spinów.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Losowe dziczy
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność kapitana Xeno

Możesz wygrać 10 000 razy swój zakład lub 1 000 000.00 na najwyższym stakie z autostrady Kapitana Xeno Earth Adventure Online. Jest to możliwe podczas bezpłatnych gier z w pełni rozszerzonym zestawem kołowrotka i idealną kombinacją symboli na siatce.

To gra o wysokiej zmienności, w której względny brak wygranych spinów przeciwdziała wysokie średnie wypłaty. Po powrocie do graczy procentowych 96.2%, Earth Adventure Captain Xeno reprezentuje przyzwoitą wartość i jak wszystkie gry Play Go, jest w pełni licencjonowane i gwarantują, że gra uczciwe.

Nasz werdykt na temat gry przygodowej kapitana Xeno

Zabawny temat obcych piratów, ożywione animacje i świetne projekty postaci sprawiają, że kapitan Xeno's Earth Adventure Aghation. Kilka losowych funkcji może tworzyć wysoko płatne kombinacje na rolkach, a ekscytujące bezpłatne obroty, z symbolami podzielonymi do 4 razy, powinno wystarczyć, aby zapewnić wiele zwycięstw.

Dołącz do załogi i zobacz, co możesz plądrować w najlepszych kasynach online, które są tutaj przedstawione.

Gdzie mogę zagrać w automatach przygodowych kapitana Xeno?

Wykonaliśmy dla Ciebie pracę i pozyskaliśmy najlepsze kasyna online, które niosą kasyn Captain Xeno Earth Adventure. Każda strona ma świetną ofertę premiową powitalną, ogromną gamę gier i jest w pełni licencjonowana.

Jak niestabilny jest slot Captain Xeno Earth Adventure?

Gniazdo przygodowe kapitana Xeno ma wysoką zmienność, która może prowadzić do kilku przegranych spin. Gniazda o niskiej zmienności zwykle wypłacają mniejsze nagrody, ale częściej.

Jaka jest funkcja awaryjnego dzikiego slotu przygodowego kapitana Xeno?

Funkcja losowych dziczy na awaryjne szczeliny Kapitana Xeno Earth Adventure Slot widzi między 1 a 5 dodatkowymi symbolami na rolkach. Masz gwarancję wygranej z tego bonusu w grze.

Czy gra kapitana Xeno Earth Adventure Game ma darmowe obroty?

To robi! Dowolne 3, 4 lub 5 symboli rozproszenia nagrody 8, 10 lub 12 bezpłatnych obrotów kapitana Xeno's Earth Adventure Troch. Podczas rundy zbierasz rozproszenia, aby uzyskać więcej darmowych spinów, a symbole można podzielić, aby stworzyć do 100 000 sposobów na wygraną.

Jaki jest minimalny zakład na każdym obrotu kasetowych slotów przygodowych Kapitana Xeno?

Możesz zagrać w automatach przygodowych kapitana Xeno.20 na spin. Wyższe rolki mogą postawić maksymalnie 100.00 i łatwo jest wybrać zakład za pomocą przewijania pod kołowrotkami.

Ile linii płacowych ma zasiłek kapitana Xeno?

W gnieździe przygodowej Kapitana Xeno Earth Captain Xeno. Wygrywasz z 3 lub więcej pasującymi symbolami na podłączonych bębnach z lewej, z podstawowymi 1024 różnymi sposobami tego może się zdarzyć. Symbole podziału zwiększają liczbę zwycięskich sposobów.

Jest zasięgiem kapitana Xeno Ziemi kompatybilny z telefonami komórkowymi?

Tak to jest. Gniazdo online kapitana Xeno Earth Adventure działa na wszystkich platformach mobilnych, w tym systemach operacyjnych iOS, Android i systemie Windows. Jest również kompatybilny z komputerami i innymi urządzeniami komputerowymi.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda przygodowego kapitana Xeno?

Jeśli lubisz automaty do science fiction, takie jak Earth Adventure Captain Xeno, grać w podobne gry, takie jak gier Starquest z wielkich gier, oraz Astro Wars by Netent w najlepszych kasynach online.

Który twórca gier tworzy autostradę Kapitana Xeno Earth Adventure?

Earth przygoda kapitana Xeno pochodzi z Play’n Go. Inne popularne gry z tego studia to Ice Joker, Raging Rex, Viking Runecraft i Riches of Robin. To tylko kilka przykładów ich obszernego portfela.

Kiedy został uruchomiony kaset Captain Xeno Earth Adventure Machine?

Play GO Wydał kasyna Earth Captain Xeno's Earth Adventure do naszych najwyżej ocenianych kasyn online 30 grudnia 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Stumpy McDoodles 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Celebration of Wealth
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Free Spins
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Blitz II
RTP:
95.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Spin Lab
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rage of the Seas
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni