Carnaval Jackpot graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
269 730 USD.00
Motyw:
Karnawał

Recenzja automatu online Carnaval Jackpot

Gra Carnaval Jackpot Game wprowadza imprezową atmosferę na urządzenia komputerowe, iOS, Androida i Windows z kolorowymi symbolami, które są częściowo inspirowane brazylijskimi karnawałami, a częściowo przez weneckie kule zamaskowane. Żółte i zielone sztandary, dziewczyna w dekoracyjnym złotym i piórowym kapeluszu, a ktoś w białej masce błazna należą do zdjęć.

Maski dziki symbol pomaga ukończyć wygrane, a logo gry płaci aż 555x zakład, gdy wypełnia dowolną z 9 linii wypłat.

Pojawiają się również symbole kart i chociaż nie pomagają bardzo motywowi, ścieżka dźwiękowa z pewnością tak. Żywotna melodia rozgrywa się, gdy obraca się 5 rolek, a w tle można nawet usłyszeć szczęśliwy tłum.

Spójrz na lewo od rolki, a widzisz miernik jackpota. Jeśli uruchomicie rundę bonusową, ten licznik wspina się podczas serii respins, a przy szczęściu trafisz maksymalną nagrodę na 4000 razy swój zakład lub 216 000.00 na najwyższych stawkach na najwyższych miejscach online.

Jak grać w automatach do gniazda jackpotu Carnaval

Ta gra ma nietypowy zakres obrońców, który zaczyna się od 0.27 na spin i wzrasta do 54.00. Jest to między 0.03 i 6.00 Na każdej z 9 linii i podobnie jak większość gier, gniazdo internetowe Carnaval Jackpot wypłaca się, gdy wylądujesz wystarczająco dużo tego samego symbolu na linii od lewej.

Sterowanie jest bardzo łatwe w użyciu, ze strzałką w górę i w dół zmieniającej zakład, a śruba oświetlenia przyspiesza rolki, a strzałka w przycisku okręgu aktywuje funkcję Autospin. Jest równie prosty w wersjach gry komputerowej i mobilnej kasyn, a nawet gracze z niewielkim lub żadnym doświadczeniem nie będą mieli problemu z rozpoczęciem pracy.

Kliknij przycisk "I", aby otworzyć wypłatę wypłat, a możesz przejrzeć funkcje gniazda jackpotu Carnaval, wraz z tym, ile wygrasz z każdego symbolu.

Respins i inne funkcje gniazda jackpotów Carnaval

Dziki symbol pomaga w grach podstawowych, działając jako inne, jeśli może zakończyć wygraną. Nie może wkroczyć w przypadku symbolu rozproszenia, jak dowolne 3, 4 lub 5 rozproszeń Dostawowe wygrywające wygrane 2x, 5x lub 8x.

Scena stojąca za kołowrotkami zmienia się z gwiaździstego nieba na paradę karnawałową otoczoną ogromnymi tłumami. Wyzwalające symbole rozproszenia pozostają zablokowane na miejscu, a szpilki obracają się za darmo, z pojawiającymi się tylko rozprasza. Te bezpłatne obroty trwają, aż się spinisz bez nowych symboli rozproszenia, który kończy się na rundzie, i otrzymasz zapłatę. Zwycięstwo jest gwarantowane na podstawie oryginalnych symboli, które wywołały tę funkcję, ale wypłata wzrasta na każdym dodatkowym rozproszeniu, z wygraną jackpota wynoszącą 4000x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność gniazda jackpota Carnaval

Nawet jackpot 4000x nie jest tutaj największą możliwą wygraną, ponieważ wypełnianie bębnów logo gry odpowiada 4 995x. To może równać się nagrodę 269 730 przy maksymalnych stawkach. Szeek gniazda jackpotu Carnaval ma średnią zmienność, co oznacza średnią częstotliwość wygranych spin.

Długoterminowy procent zwrotu 96.04% jest dość hojne w grach o średniej wariancji.

Nasza ocena gniazda jackpotu Carnaval

Chociaż grafika jest jasna i wesoła, uważamy, że mikrogamowanie i pulse 8 studia mogły dodać kilka innych symboli tematycznych i być może niektóre fajerwerki w tle. Jednak nie jest to źle wyglądająca gra, a żywą ścieżkę dźwiękową dodaje miły akcent.

Funkcja Jackpot Respin to ekscytująca runda bonusowa, w której z pewnością wygrasz z wyzwalających symbole rozproszenia i może potencjalnie zdobyć ogromną nagrodę na końcu. Niezwykle możesz wygrać więcej w grach podstawowych, ale nie narzekamy.

Dołącz do imprezy i zagraj w grę Carnaval Jackpot Game w najlepszych kasynach online. Nasze sugerowane strony mają dla Ciebie najlepsze oferty premii powitalnych.

Lucky 7
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Christmas Carol Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Superman II
RTP:
95.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Secret of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dream Destiny
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Labyrinth of Knossos MultiJump
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nero's Fortune
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Collector
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Easter Island 2
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00