Carnival Queen graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 270 000 $.00
Motyw:
Podróż, showbizsz, karnawał

Thunderkick Carnival Queen Online Recenzja

Oprócz zaoferowania kilku tysięcy sposobów na wyzwolenie nagród, gniazdo internetowe Carnival Queen Online autorstwa Thunderkic. Łącząc cascading rolki z darmowymi gier.

Jak grać w gniazdo Królowej Karnawału

Pomimo wyglądu bardziej złożonego niż zwykłe miejsce, Carnival Queen autorstwa Thunderkick jest naprawdę łatwa do gry. Aby dostosować udział, musisz tylko użyć przycisku układu na ekranie i wybrać jeden z 14 dostępnych zakładów. Minimum, które możesz wydać, to 0.10 punktów, podczas gdy zakład Max jest ograniczony do 100 punktów na spin. Po wybraniu zakładu, po prostu naciskaj na kontrolę wirowania, aby rozpocząć.

To, co jest wyjątkowe w tym automatu, to to, że nie ma linii płac, ale wykorzystuje specjalne mechaniki 4096-dróg, które pozwalają zbierać wypłaty w prawie dowolny sposób, grając za prawdziwą gotówką. Nagrody są przyznawane w sumie 11 symboli podzielonych na niższe płatne symbole karty i ikony obrazu o wyższych płatnościach. Symbole kart mogą uzyskać zapłatę między 0.10x i 1.7x twój zakład na sekwencję, w zależności od symbolu, podczas gdy symbole obrazu oferują znacznie lepsze nagrody, co daje powrót do 20x twojego zakładu. A jeszcze lepsze jest to, że te nagrody są tylko wypłatami pierwszego poziomu, które można zwiększyć wielokrotnie dzięki specjalnemu miernikowi mnożnika wygranej.

Oczywiście karnawałowa królowa jest również dostępna dla graczy, którzy chcą uprawiać swoje telefony lub tablety w popularnych kasynach mobilnych. Gniazdo jest kompatybilne z większością urządzeń z Androidem i iOS i jest wyposażony w pełny zestaw elementów sterujących, aby umożliwić łatwiej grać. Użyj ręcznego przycisku, aby od razu zacząć odtwarzać lub skonfigurować tryb automatycznego odtwarzania do automatycznej sesji.

Karnawałowa Królowa Funkcje i darmowe spiny

Podobnie jak grę na automatach 1 024-dróg, gniazdo Carnival Queen nie używa linii płac. Zamiast tego ta gra zapłaci ci za każdym razem, gdy trzy lub więcej identycznych symboli pojawia się na trzech lub więcej sąsiednich rolkach, bez względu na to, jaką pozycję zajmują. Dzięki tym specjalnym mechanikom i ekranowi 6-relacji każda runda, w której grasz, da ci do 4096 sposobów na wygranie wypłaty. Z trzema najlepszymi symbolami płacącymi do 2.5x, 7.5x i 20x twój zakład dla jednej wygranej sześcioosobowej, możesz sobie tylko wyobrazić nagrody czekające.

I nie tylko automat oferuje wiele zwycięskich możliwości, ale daje również szansę na zwiększenie wypłat za pomocą funkcji kaskadowych rolki. Ta funkcja usuwa wszystkie zwycięskie symbole za każdym razem, gdy pobierana jest wypłata i zastępuje je świeżymi, dając ci kolejny bezpłatny strzał w zbieraniu nagrody. I za każdym razem, gdy symbole są usuwane, szczeliny rozwija również miernik mnożnika, który określa, czy kolejne nagrody zostaną pomnożone, czy nie. Ta funkcja trwa, dopóki nie pojawi się więcej nowych zwycięstw i może w końcu dać ci mnożnik nagrody do 7x, który następnie resetuje się z powrotem do zera po finałowej wygranej.

Ta sama funkcja jest również dostępna w grze wolnej od spin. Możesz uzyskać dostęp do bezpłatnych spin. Gdy zaczniesz grać swoją bonus, będziesz miał nawet okazję wygrać 3 dodatkowe obroty za każdy nowy scart, który zbierasz, ale także cieszyć się wyjątkową funkcją WIPE-OUT. Ta funkcja ma dzikie symbole wymazane wszystkie ikony poziome lub pionowe dla nich za każdym razem, gdy na ekranie nie ma zwycięskiej sekwencji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wygrana Królowa Karnawału, RTP i zmienność

Carnival Queen autorstwa Thunderkick to ekscytująca automat, który może przyciągnąć każdego fana szczelin średnich/wysokiej wariancji. Główną zaletą tej maszyny jest mechanika 4096-dróg, które dają wyższy wskaźnik trafień i wiele możliwości wygranych nawet w grze podstawowej, podczas gdy funkcje bonusowe dodają tylko kolejnego poziomu wartości do gry. Z dobrym RTP 96.1% i nagrody do 2270 000 kredytów (22 700 razy na twoim zakładach), automat Królowej Karnawał.

Werdykt Królowej Karnawału i podobne automaty online

Chociaż może wymagać cierpliwości, aby dotrzeć do większych zwycięstw w Królowej Karnawału, może to nie spodobać się wszystkim. Jeśli podoba Ci się swoje automaty ekscytujące i trochę bardziej niestabilne z ich nagrodami, sprawdź ten popularny automat online.

Z drugiej strony, jeśli bardziej interesuje Cię maszyny do gier o niskiej nieomiary, które oferują mniejsze zwroty, ale płacą bardziej konsekwentnie w najlepszych miejscach online, Thunderkick ma również inne świetne gry do zaoferowania. Na przykład gniazdo Babushkas da unikalny motyw inspirowany Matryoshka, funkcje aktualizacji symboli i wyższą częstotliwość trafienia, która może doprowadzić cię do nagród do 390x Twojego palika. A w przypadku jeszcze bardziej interesującego szczelin z niską zmiennością, darmowymi gierami i nagrodami do 670x twojego zakładu, możesz wypróbować 1429 Uncharted Seas Slot. Nie krępuj się również udać się do każdego z naszych kasyn Thunderkick, aby znaleźć więcej podobnych miejsc od dostawcy oprogramowania i kuszących powitalnych promocji, które możesz uzyskać zaraz po rejestracji.

Powiązani partnerzy kasyna

Mega Fire Blaze Jackpots - Legacy of the Tiger
RTP:
96.59%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chibeasties 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly on the Money
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Neko - Gigablox
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Shadow
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Princess - Christmas Kingdom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Yakuza
RTP:
95.98%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni