Carousel graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
90 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, jedzenie, klejnoty, karnawał

Recenzja automatu online karuzeli

Jeśli przegapisz magię starych merry rund z lokalnego parku rozrywki, nowy automat karuzeli Fugaso jest tutaj, aby dać ci dawkę nostalgii. Dzięki muzyce cyrkowej, neonowymi światłami i do 720 sposobów na wyzwolenie nagród, Carousel nie tylko da ci kawałek tego uroku Funfair, ale także zapłaci ci również za przejażdżkę. Dostępne na telefonach komórkowych, komputerach stacjonarnych i tabletach, jest to jeden nostalgiczny gniazdo, w którym możesz grać bez względu na to, gdzie jesteś.

Kontrola i konfiguracja gniazda karuzeli

Gra karuzeli nie wymaga dużej wiedzy specjalistycznej. Na początek, musisz tylko wybrać, ile gotówki chcesz wydać na każdą rundę, którą grasz. Ponieważ nie ma żadnych linii płacowych, szczelina pobiera stały zakład 20 monet. Z minimalnym rozmiarem monet 0.01 kredytów, możesz grać z najniższym pakietem 0.20 punktów na spin. Ale jeśli chcesz wygrać lepsze nagrody, możesz również zwiększyć rozmiar monety do 1.5 punktów i zabawa z 30 punktami na rundę (20 monet x 1.5 = 30).

To, co dostajesz za pomocą karuzeli, której nie dostajesz z wieloma "standardowymi" automatami do automatów, to mechanika 720-drogowa. Aby zebrać nagrodę w tym gnieździe, musisz po prostu zebrać trzy lub więcej pasujących symboli na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej zwężu. Pozycje zajmowane przez twoje symbole nie mają znaczenia, o ile znajdują się na rolkach, które graniczą ze sobą. Możesz zbierać nagrody z maksymalnie 8 regularnymi symbolami, a także 2 ikonami bonusowymi. Wypłaty oferowane przez regularne symbole różnią się od 2-200 monet, podczas gdy dodatkowe symbole dzikich i rozproszonych mogą płacić jeszcze większe nagrody odpowiednio do 500 i 1000 monet. Dzięki 720 zwycięskim kombinacjom dostępnym przez cały czas, możesz sobie tylko wyobrazić, ile monet można wygrać z jednym obrotem, gdy grasz za prawdziwymi pieniędzmi.

Wszystkie te nagrody można również wygrać podczas gry w ruchu, bez względu na rodzaj urządzenia, którego chcesz użyć. Większość gier automatycznych Fugaso to gry HTML5, które zostały zoptymalizowane do gry mobilnej, a zatem są kompatybilne z większością urządzeń mobilnych z systemem Android,. Aby rozpocząć odtwarzanie w telefonie, po prostu przełącz na tryb krajobrazu i użyj dużych elementów sterujących spinów i przycisku menu, aby kontrolować sesję.

Rozgrywka karuzelowa i funkcje bonusowe

Jak każda atrakcyjna gra w automatach, Carousel by Fugaso jest również wyposażona w kilka dodatkowych funkcji. Tym, którego najczęściej będziesz się cieszyć, jest symbol Klauna, który zastępuje wszystkie inne symbole oprócz rozproszenia, aby zakończyć wypłatę. Jednak ten symbol jest dostępny na wszystkich pięciu rolkach tylko podczas gry podstawowej, podczas gdy podczas bezpłatnych spin.

Aby uruchomić bezpłatne obroty, będziesz musiał zdobyć co najmniej trzy symbole rozproszenia na ekranie. Taka zwycięska kombinacja nie tylko zapłaci ci dodatkową nagrodę pieniężną, ale także spowoduje 5 darmowych spinów. A jeśli otrzymasz jeszcze trzy rozproszenia podczas gry Free Spins, możesz również ponownie uruchomić tę funkcję.

Jeśli bonus bezpłatnych spinów nie wystarczy, aby Cię zainteresować, slot karuzeli oferuje również inne sposoby zarobienia dodatkowych pieniędzy, które mogą po prostu. Pierwsza to funkcja hazardowa, którą można użyć do podwojenia każdej nagrody, którą zbierasz, zgadując kolor następnej karty narysowanej. A drugą i najbardziej atrakcyjną bonusem jest progresywna nagroda jackpot. Podobnie jak wszystkie jackpoty fugaso, ten jest dostępny na poziomach mini, midi i maxi, z których wszystkie można wywołać losowo na każdym obrotu, bez względu na rozmiar zakładu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Carousel by Fugaso to kolejny ekscytujący szczelin.1%) i potencjał płacenia dużych pieniędzy. Z średnią zmiennością, tak naprawdę nie jest to miejsce dla graczy, którzy chcą grać w długie sesje na tanie i zobaczyć stałe mniejsze zwroty. Jego niższy współczynnik trafień z pewnością pozostawia miejsce na wygrane większe nagrody, ale musisz mieć cierpliwość, aby na nie czekać. Jeśli nie jest to coś, co chcesz zrobić, być może inne miejsca z Fugaso mogą być warte przyjrzenia się.

Jeśli chcesz mniej niestabilnego miejsca, zamek horroru Fugaso byłby dobrym miejscem na rozpoczęcie. Ten automat online oferuje mniej ryzykowne sesje gry, które są przyprawiane przez bonusy, takie jak ponowne spinki i darmowe gry spins. Jeszcze bardziej interesującą alternatywą jest fey -The Zombies Slot, który został zainspirowany serią The Walking Dead. Gra w szczelinie średniej wariancji, obawiaj się, że zombie pakuje różne dodatki, w tym mnożniki wypłat, bezpłatne spiny i tę samą jackpot, jak karuzel. Aby zobaczyć jedno z miejsc w akcji, sprawdź niektóre z naszych najlepiej ocenianych kasyn.

BountyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Hamster
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arabian Spins
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald King
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Assassin Moon
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spirit of the Beast
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Celebration of Wealth
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
3 Tiny Gods
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Pick'n'Mix
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Voodoo Temple
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Attila
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild West Wilds
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki