Cash Elevator graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 000 000 $.00
Motyw:
Fantasy, steampunk, tajemnica

Recenzja automatu online gotówki online

Cash Elevator to automat online opracowany przez Reel Kingdom w imieniu pragmatycznej gry. Jest to raczej przerażające miejsce, w którym będziesz otoczony zombie i wampirami, czarnymi kotami i dość tajemniczymi symbolami, przypominającymi o dawnych czasach, z zakazanymi romansami z elementami pooporządkowymi.

Gniazdo jest oparte na siatce 5x3 i oferuje 10 linii płacowych, a także RTP 96.64%. Jeśli chodzi o rozgrywkę, skorzystasz z funkcji Hold amp; Spin oraz Free Spins, ale także z nowej koncepcji Reel, która sprawia, że gra schodzi i wznosi się i może zabrać cię do wygranych w wysokości 20 000 razy udział. Czy będziesz wystarczająco odważny, aby zbadać wszystkie podłogi, do których zabierze Cię winda?

Jak grać w gotówkę online?

Aby rozpocząć recenzję windy gotówkowej, musimy powiedzieć, że jest to gra, którą można grać na wszystkich urządzeniach komputerowych i mobilnych. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem iPhone'a, Samsunga, czy jakiegokolwiek innego urządzenia iOS, czy urządzenia z systemem Android, nadal jest to gniazdo kompatybilne się z telefonem komórkowym, które gładko gra na dowolnym urządzeniu mobilnym i stacjonarnym, dzięki czemu możesz grać we wszystkich najlepszych kasynach online.

Gdy załadujesz go na dowolnym urządzeniu, zobaczysz ciemny pokój w tle i kołowrotki, reprezentujący windę, na środku ekranu. Poniżej rolki przechodzących w prawo, najpierw zobaczysz przycisk odtwarzania i automatycznego opanowania, a także - i + znaki po obu stronach, gdzie możesz zwiększyć lub zmniejszyć zakład z 0 z 0.20 do 100 kredytów. Następnie masz wyświetlacze kredytu i zakładów, a następnie przycisk "I", gdzie jest wypłata.

Gdy wchodzisz do wypłaty, widzisz dwa dzikie symbole, mężczyzna i kobieta, które są kochankami w szczelinie. Następnie widzisz wysoko płatne symbole, klucze, samochody, czarne koty, zegarki kieszonkowe, kłody i pnie, dając ci od 5x do 50x stak. Nisko płatne symbole to Royals od 9 do.

Po lewej stronie widzisz przycisk głośnika, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki, a następnie przycisk trzech barów, w którym są ustawienia i zasady gry.

Funkcje windy gotówkowej i darmowe spiny

Ponieważ same rolki reprezentują windę, nie powinno dziwić, że funkcja windy gotówkowej jest pierwszą, o której musisz się dowiedzieć. Ta funkcja jest zawsze aktywna podczas gry podstawowej i jest progresywna. Gra podstawowa zaczyna się na 1. piętrze przerażającego domu, zawierające wszystkie symbole z wypłaty na rolkach. W miarę postępów najniższy płatny symbol jest usuwany z kołowrotków, a gdy idziesz dalej, pozostają tylko wysoko płatne symbole.

Pierwszym sposobem przejścia na następne piętro jest to, że otrzymasz zwycięską kombinację z najniższym opłacającym symbolem na tym podłodze. Ale drugą drogą jest, gdy na środkowym kołowrotku wyląduje symbol strzałki, wskazując kierunek, w którym pójdziesz, albo w dół, o 1 do 3 pięter. Jeśli winda dotrze do piwnicy, losowo przesuwa się na dowolną podłogę.

Wywołujesz martwych miłośników wolnych obrotów, gdy wylądujesz na dzikiej wielkości 1x3 na drugiej lub czwartej rolce. Możesz wybrać z 3 opcji i odpowiednio wygraj od 6 do 12 darmowych spinów. Jeśli uda ci się uruchomić bezpłatne obroty z dwoma dzikimi, otrzymasz od 12 do 24 darmowych spinów. Podczas wolnych obrotów winda przechodzi na losowe podłogi, a dziki pozostają na kołowrotkach zewnętrznych i poruszają się w różnych pozycjach za każdym razem. Jeśli spotkają się na środku, Bellboy zamienia się w zombie i daje ci 5 darmowych spinów.

Jeśli dotrzesz na 13. piętro, wyzwalasz funkcję trzymania i spinu. Dostajesz nowy obszar gry, z tylko pustymi lub specjalnymi symbolami na rolkach. Kiedy siatka jest pełna lub nie pojawia się więcej nowych symboli, gra kończy się. Symbole te mogą być mnożnikami do 10x, kafelkami gotówkowymi o wartości pieniężnej lub innymi symbolami pieniężnymi. Po zakończeniu gry ponownie zostaniesz przeniesiony na losową podłogę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Sticky Wilds
  • Walking Wilds
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana winda gotówkowa, RTP i zmienność

Winda gotówkowa to wysoce niestabilne gniazdo oferujące RTP 96.64%. Jeśli chodzi o maksymalną wypłatę, według dewelopera gra bezwzględna może dostarczyć grę, wynosi 20 000 razy.

Biorąc pod uwagę, że max zakład, który możesz umieścić, to 100 punktów, oznacza to, że gra może dostarczyć 2 miliony kredytów. Jeśli osiągniesz zwycięstwo Maxa, runda natychmiast zakończy. Ale, hej, jeśli wygrasz tę maksymalną wypłatę, chciałbyś, aby gra się skończyła, aby zostać multimilionerem, od razu możesz cieszyć się wygraną!

Podsumowanie windy gotówkowej i podobne szczeliny

Nie ma wątpliwości, że winda gotówkowa to naprawdę niezwykła, ale oryginalna gra. Łączy kilka motywów w jeden, oferuje nową koncepcję inspirowaną windą przenoszącą cię z jednego piętra na drugie i jest pełna funkcji. Ponadto nie zapomnijmy o oszałamiającej wypłaty w wysokości 20 000 razy udziału! Właściwie ma wszystkie elementy niesamowitego miejsca. Łączy tajemnicę, świetne wypłaty i pełną akcji rozgrywkę, więc równie dobrze możemy powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych gier automatycznych zaprojektowanych przez Reel Kingdom, mimo że Return of the Dead też nie był taki zły. Tak więc, pierwsza szansa, że otrzymasz premię windy gotówkowej w jednym z naszych zalecanych kasyna w i zacznij od razu kręcić rolki tego niesamowitego automatu! Masz 2 miliony powodów, aby to zrobić!

Czy istnieje symbol rozproszenia w gnieździe windy gotówkowej?

Nie, nie bardzo. Mężczyzna i kobieta to dwa dzikie symbole, które odgrywają ważną rolę w wyzwalaniu wolnych obrotów, co zwykle jest zadaniem rozproszenia do wykonania.

Czy wygram prawdziwe pieniądze, jeśli zagram gniazda gotówki?

Tak, biorąc pod uwagę, że umieścisz prawdziwe zakłady pieniędzy, wygrasz prawdziwe nagrody pieniężne.

Powinienem zawsze umieścić zakład maksymalny w gnieździe online windy gotówkowej?

Jeśli chcesz dostać się do 2 milionów kredytów Maxa, musisz umieścić zakład Max. Tak czy inaczej, maksima, którą automat może dostarczyć, wynosi 20 000 razy więcej, więc zrób swoje obliczenia i zdecyduj, ile jesteś gotów zakładać się na każdy spin, aby dowiedzieć się, ile możesz wygrać dla tego zakładu.

Jaki jest RTP w gnieździe gotówkowej?

Glotka gotówkowa oferuje całkiem niezły RTP 96.64%.

Jaki jest potencjał wypłaty maksymalnej w gnieździe windy gotówkowej?

Max, który możesz wygrać, zgodnie z Pragmatic Play, to 20 000 razy udział. W przypadku minimalnego zakładu jest to 4000 punktów, ale dla MAX Wager to 2 miliony kredytów!

Jak wygrać w gnieździe windy gotówkowej?

Aby wygrać na gnieździe windy gotówkowej, musisz mieć szczęście, aby wylądować zarówno na dziczy i wyzwolić darmowe spiny, podczas których zbierasz najlepsze nagrody!

Czy gniazdo windy oferuje nagrodę Jackpot?

Nie technicznie, mimo że maksymalny potencjał wypłaty 2 milionów kredytów można uznać za podobnie jak nagroda Jackpot.

Czy są jeszcze jakieś kody promocyjne dla windy gotówkowej?

W rzeczywistości powinieneś już znaleźć kody promocyjne dla gry, ale jeśli nie ma ich, pozostań z nami w, ponieważ, gdy tylko znajdziemy je, podzielimy się nimi z Tobą.

To winda gotówkowa to dobra gra na automatach do gry?

Zdecydowanie. To ekscytująca gra, oferująca pełną akcję rozgrywkę i ogromny potencjał wypłat, naprawdę warto spróbować.

Ile linii płac jest w gnieździe windy gotówkowej?

Winda gotówkowa oferuje 10 linii płac.

Powiązani partnerzy kasyna

Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Queen of Gods
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Major Millions
RTP:
96.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Taco Brothers Derailed
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Voodoo Temple
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Anna Van Helsing Monster Huntress
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diablo Reels
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni