Cash Farm graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, przemysł

Recenzja automatów online w farmę gotówkową

Przygotuj się do ćwiczenia umiejętności DIY lub zejdź w błoto dzięki temu uroczym automatem do wideo o tematyce zwierzęcych. Farma gotówkowa przez Novomatic to gra o średniej zmienności z RTP 96%. Ta pięcioletnia gra z trzema rzędami składa się z oszałamiającego motywu o wysokiej rozdzielczości, który obejmuje szereg uroczych zwierząt hodowlanych. Te urocze stworzenia to króliki 3D, koguty, świnie, krowy i owce. Możesz wygrać do 1000x swój udział i istnieje 25 aktywnych linii, które pomogą Ci wygenerować wiele zwycięskich obrotów. Gniazda na farmie gotówkowej jest dostępne na wszystkich urządzeniach, w tym komputer stacjonarny, tablet i wszystkie rodzaje urządzeń mobilnych. Ta zabawna farma zapewnia różnorodne ekscytujące funkcje, takie jak dzikie stodoły, rozproszone ciągniki i wybór wyjątkowych funkcji bonusowych. Obejmuje także grę ryzyka mini, która pomoże ci zmaksymalizować nagrody. W naszej dogłębnej recenzji można znaleźć wszystkie informacje, które musisz znać. Kontynuuj czytanie dla naszego pełnego przewodnika na farmę gotówkową.

Grina gniazdowa i konfiguracja sterowania na farmie

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowcem, czy nowicjuszem, możesz obrócić się i wygrać na automatach gotówkowych. Przy 25 stałych liniach wynagrodzeń, które pomogą Ci wygrać, po prostu określ preferowaną kwotę zakładu. Ta gra w automatach zawiera różnorodne rozmiary zakładów do wyboru, co daje szansę wygrania do 1000x swojego pakietu. Jakość projektu 3D ma kilka opcji menu znajdujących się w prawym górnym rogu ekranu. Możesz wyświetlić wartość każdego symbolu, klikając kartę "Paytable" poniżej rolki. Nie zajmie Ci dużo czasu, aby zapoznać się z układem przyjaznym dla użytkownika i standardowym projektem 5x3.

Kolorowa siatka 5x3 jest ustawiona na drewnianym ogrodzeniu stodoły. Znajdziesz wszystkie potrzebne elementy sterujące tuż nad zarośniętą trawą. Śliczne 3D Farm Animals peer w tobie przez dziury w płotowi stodoły. Wszystko, co musisz zrobić przed obróceniem rolki, to wybrać kwotę zakładu. Możesz się spinować na farmę gotówkową od minimum 0.02 kredyty maksymalnie do 50.00 kredytów. Po prostu przejdź do zakładki "BET/LINE" i dostosuj ją, aż osiągniesz żądaną kwotę zakładu. Po ustawieniu kwoty zakładu będziesz gotowy na zakręcenie rolki. Karta "Start" załatwi sprawę, a także masz opcję wyboru funkcji automatycznych spinów. Aby to zrobić, po prostu kliknij kartę AutOdenta ’. Ten novomatic pozwoli ci usiąść i zrelaksować się, gdy cieszysz się do 100 zautomatyzowanych spinów.

Maszyna automatów do farmy gotówkowej zawiera specjalną funkcję, która pomaga zmaksymalizować zarobki. Możesz użyć karty "Gamble" poniżej rolki, aby aktywować grę mini ryzyka. Możesz wybrać tę grę mini ryzyka po każdym udanym spinku. Oferuje szansę na podwójne lub czterokrotne nagrody. Ta popularna gra hazardowa jest powszechną cechą wielu novomatycznych tytułów automatów. Jeśli lubisz hazard mobilny, możesz sprawdzić grę hazardową na automatach mobilnych w gotówce. Gra zoptymalizowana przez telefon obsługuje wszystkie urządzenia mobilne. Zagraj w automatach mobilnych w gotówce w jednym z naszych zalecanych kasyn online z dowolnego iOS, Androida lub Tabletu.

Nagrody i dodatkowe funkcje na farmę gotówkową

Możesz wygrać do 1000x swój udział, tworząc zwycięskie linie trzech lub więcej pasujących zwierząt hodowlanych. Zobaczysz kilka ikon karty gry przymocowanych do drewnianego ogrodzenia stodoły. 9 i 10 oferuje najniższe wypłaty, a następnie J i Q. Nagrody zaczną rosnąć, gdy tylko zobaczysz trzy lub więcej pasujących k lub symboli ustawiające się wzdłuż rolki. Różnorodne przyjazne stworzenia farmy czeka na spotkanie i wdrożenie nagród. Możesz wygrać wspaniałe nagrody za lądowanie kombinacji królików lub kogutów. Otrzymasz jeszcze wyższą wypłatę, jeśli uda ci się utworzyć zwycięską linię pasujących owiec lub świń. Krowa jest najbardziej hojnym zwierzęciem rolnym i oferuje najwyższą wartość wypłaty dla kombinacji trzech lub więcej dopasowanych symboli.

Występuje wielka nagroda za kombinację trzech lub więcej dzikich symboli. Czerwona stodoła reprezentuje dziki symbol. Dzika czerwona stodoła może również pomóc w zwiększeniu nagród, zastępując inne symbole w grze. Może pomóc w tworzeniu bardziej zwycięskich linii za pomocą tej specjalnej umiejętności. Slot na farmie gotówkowej zawiera niebieski rozproszony ciągnik, który wypłaca się z dowolnej pozycji wzdłuż kołowrotków. Nie oferuje żadnych darmowych spinów, ale ma klucz do wyboru unikalnych funkcji bonusowych. Wyląduj trzy lub więcej rozproszonych ciągników, aby aktywować cechy bonusowe. Te dodatkowe funkcje obejmują funkcję Pick amp; Win, a także funkcję uzupełniania kołowrotka. Pick amp; Win pozwala wybrać nagrodę z różnych bel słomy, podczas gdy podnośnik Reel oferuje kaskadowe rolki. Otrzymasz również opcję uprawy wygranych po zakończeniu rundy bonusowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wypłata w farmę gotówkową

Maszyna automatów do farmy gotówkowej to doskonały wybór dla graczy szukających czegoś wyjątkowego i innego. Oferuje dwie unikalne funkcje bonusowe, które zapewniają coś innego niż zwykłe bezpłatne rundy bonusowe. Gracze wszystkich poziomów umiejętności z łatwością będą mogli poruszać się po podstawowej pięciu kołowrotkach, trzy wiersz. Istnieje 25 stałych linii wypłat, które oferują mnóstwo możliwości utworzenia zwycięskich linii. Śliczny motyw oferuje oszałamiającą grafikę o wysokiej rozdzielczości z uroczymi zwierzętami z okręgu. Wygraj do 1000x swój udział w nagrodach, jednocześnie ciesząc się maksymalnym zakładem w wysokości 50.00 kredytów na spin. Ta zabawna gra obejmuje dzikie stodoły i rozrzucone ciągniki, jednocześnie pozwalając na obrócenie szpilki z zaledwie 0.02 kredyty pop.

Podobne gry na farmę gotówkową

Jeśli lubisz gry takie jak Farm Cash, zafunduj sobie, aby odkrywać różnorodne gry novomatyczne. Możesz sprawdzić Big Catch, który jest miejscem na ryby z maksymalnie 50 000 monet. Lub możesz aktywować do dziewięciu linii płac w gnieździe krakersy bankowej. Odwiedź naszą listę kasyn online, aby odkryć świat gier novomatycznych i odebrać mile widziany bonus, jeśli jesteś nowym klientem.

Gemscapades
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Panda
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Remember Gulag
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Holy Diver
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Carnaval Forever
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stacked
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Def Leppard - Hysteria
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Primate King
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Big Robbery
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni