Cash Patrol graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 312 500 $.00
Motyw:
Policjanci i złodzieje

Patrol gotówkowy online przegląd automatów online

Slot Cash Patrol to gra gliniarzy i rabusiów z pewnym stylem aresztującym. Możesz zakręcić rolki tego pragmatycznego tytułu gry na iOS, Android i Windows Mobiles lub PCS, aby odblokować ekscytującą rozgrywkę. Jest to gra 5-orowa z 25 liniami płacami, dużą zmiennością i średnimi zwrotami 96.50%.

Dodatki obejmują dziką odznakę policyjną oraz funkcję kolekcji w grach podstawowych, w której biorisz połączone wartości gliniarzy, często pomagane przez respins i mnożniki. Te wartości pieniężne budują się w rundzie wolnych obrotów i możesz je wszystkie ubiegać w końcowym odniesieniu.

Zagraj w automatach do kaszy w najlepszych witrynach internetowych, a możesz zrobić czysty wypad z wygranymi do 10 500 -krotnej swojej akcji.

Jak zagrać w grę na automatach gotówkowych

Wysokiej klasy animacje z kreskówek występują w tej grze, w której widać symbole o wysokiej karcie ozdobione jak pączki, kajdanki, stary samochód, wiązki gotówki i kapelusz policjantów na siatce symboli 5x3. Kilku gliniarzy w stylu USA również pojawia się jako dodatkowe symbole, wraz z złoczyńcą w kowbojskim kapeluszu, dzikim symbolu i migającym czerwonym świetle, które otwiera darmowe rundę gier.

Bilowy znajdują się na tle Dark City Street, gdzie animowane samochody gliniarzowe ścigają złych facetów przez całą noc. Ta pulpit i gra mobilna ma ożywioną ścieżkę dźwiękową, z syrenami i innymi efektami, które idealnie pasują do wizualizacji.

Zakres zakładów 0.25 do 125.00 na spin jest równy 0.01 do 5.00 na każdej z 25 linii płacowych, które biegną od lewej do prawej. Możesz wybrać udział, który pasuje do swojego budżetu za pośrednictwem Plus i minus zakładki po obu stronach przycisku spinu i być gotowe do gry w sekundy.

Przycisk autoodplay zaczyna się samodzielnie kręcić się. "Ja" na elementach sterujących zabiera cię do wypłaty, gdzie możesz zobaczyć, ile jest wart każdego symbolu na wybranym paliku, a także jak działają różne funkcje.

Wygrasz największe nagrody z samochodu, z 0.4x, 2x i 32x staka zwróciła odpowiednio 3, 4 lub 5.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automat

Dziki symbol nie płaci niczego bezpośrednio i może stać za wszystkich oprócz gliniarzy i czerwonej syreny, aby pomóc w zakończeniu wygranych.

Funkcja zbierania pieniędzy wyzwala się, gdy pojawiają się gliniarze, a złoczyńcy lądują jednocześnie na kołowrotku prawej strony. Policjanci są wyposażone w wartości gotówkowe lub modyfikatory, a ty domagają się jednego z następujących dodatków -

Zbierz - wszystkie wartości symboli pieniędzy policjanci są wypłacane.

Dodatkowe zbieranie kredytu - wartość tego symbolu jest dodawana do wszystkich symboli pieniężnych, a następnie zapłacona.

Zbieranie mnożnika - zwiększa wartość wszystkich symboli pieniężnych w widoku według pokazanej kwoty.

Rozszerzanie kolekcji - Symbol pieniędzy rozszerza się, aby wypełnić wszystkie 3 wiersze i domagasz się połączonej wartości.

Respin zbiera - wszystkie symbole i modyfikatory pieniędzy pozostają na miejscu, gdy reszta rolki odpowiadają raz. Jeśli pojawią się nowe symbole bonusowe, zbierasz również ich wartości lub mnożniki.

Czerwona syrena w dowolnych 3 lub więcej miejscach spowoduje 8 bezpłatnych spins. Funkcja zbierania pieniędzy jest nadal aktywna, a symbole te budują również w metrze w całej rundzie. Pod koniec darmowych gier ich całkowita wartość powraca do rolki w jednym gigantycznym symbolu, który obejmuje rolki od 1 do 4 dla jednego regula 5. Jeśli złoczyńcy wyląduje na Reel 5, wygrywasz.

Bezpłatne gry mogą się w kółko odsuwać, co pomaga budować najwyższe wartości w mierniku.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Przy szczęściu różne modyfikatory i symbole pieniężne mogą zapłacić maksymalnie 10 500 -krotności Twojego zakładu lub rozległego 1 312 500.00 Jeśli masz 125.00 postawiony na spin wyzwalający. Jest to gra o wysokiej zmienności i ma bardzo hojny długoterminowy procent zwrotu 96.50%.

Nasze przemyślenia na temat gry na patrol gotówkowych

Przyjemna grafika, zabawny temat i ekscytująca rozgrywka sprawiają, że Patrol Cash Online jest popularnym wyborem. To może być trochę frustrujące zobaczyć wielu cennych gliniarzy, ale brak symbolu zebrania na Reel 5, ale w dowolnym momencie możesz zbierać wielkie zwycięstwa z tej funkcji.

Zbierz wystarczającą liczbę symboli bonusowych w trakcie bezpłatnych obrotów, a podniecenie się zbliża, gdy zbliżasz się do respin na końcu. Po raz kolejny musisz zobaczyć symbol zbierania na kołowrotku z prawej strony, aby uzyskać wszystko, ale jeśli się pojawi, możesz szybki wypad z łupem z naszych ulubionych miejsc na automatach online.

Jakie symbole używa maszyny do gniazda gotówki?

Znajdziesz symbole powiązane z glinami na rolkach gniazda patrolowego, takie jak kajdanki, odznaka, kapelusz i czerwona syrena, wraz z symbolami premii postaci. Nawet motywy karty gry wyglądają jak pączki.

Ile linii wypłat przekracza rolki automatu Patrol Cash Online?

Patrol gotówkowy ma 25 linii wypłat od lewej do prawej. Standardowe zwycięstwa pochodzą z wystarczającej liczby przykładów tego samego symbolu lądującego na linii na sąsiednich bębnach z lewej strony.

Jaka jest funkcja zbierania pieniędzy w automatach patrolowych?

Gliniarze mają do nich wartości pieniężne lub modyfikatory. Jeśli oszust wyląduje na prawej rolce gniazda patrolowego, wygrywasz wszystkie wartości gliny lub dodatki. Mnożniki, respins i ułożone symbole należą do dostępnych modyfikatorów.

Czy gra w giełdzie Cash Patrol ma inne funkcje?

Zagraj w automat do gniazda gotówki, a dziki symbol może zakończyć zwycięstwa, działając jako inne, i istnieje bezpłatna funkcja spins.

To gniazdo patrolu gotówkowego to dobra gra?

Uważamy, że to dobra gra, ale spróbuj dla siebie w zatwierdzonym kasynie i sprawdź, czy się zgadzasz!

Jaki jest minimalny zakład na gnieździe patrolu gotówkowego?

Możesz zagrać w gniazdo patrolowe gotówkowe za tylko 0.25 na spin lub 0.01 na każdej z 25 linii. Maksymalny zakład wynosi 125.00 lub 5.00 na linii i istnieje wiele poziomów pomiędzy większością graczy.

Ile mogę wygrać z gry w automatach gotówkowych?

Wins z automatu online Cash Patrol mogą osiągnąć 10 500x stawkę, co oznacza potencjalną nagrodę w wysokości 1 312 500.00 przy maksymalnym zakładach.

Czy są jakieś inne gry o tematyce gliny, takie jak automat do patrolowania gotówkowego?

Gniazdo patrolu gotówkowego nie jest jedynym z podobnym motywem. Wypróbuj innych, takich jak Highstreet Heist autorstwa QuickSpin lub cops "n" rabusie z Play’n Go.

Który deweloper gier kasynowych tworzy maszynę do gniazda gotówki?

Pragmatyczna gra stoi za automatem do patrolowania gotówkowego. Jest to część udanej gamy automatów online, takich jak Queen of Gods, Zombie Carnival, Wild West Gold Megaways i Chilli Heat, które znajdziesz w najlepszych miejscach.

Kiedy Pragmatic Play wypuściła automat online Patrol Cash Patrol?

Gniazdo patrolowe gotówkowe uruchomione 20 czerwca 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Candy Bars
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Congo Cash
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Adventures of Doubloon Island
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Dragon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club Diamond Edition
RTP:
94.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Silverback Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Hen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Avalon
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grill King
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bonanza Megapays
RTP:
96.40%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki