Cash Pig graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
432 000 $.00
Motyw:
Luksusowy styl życia

Recenzja automatu online świnia gotówkowa

Paris Las Vegas Hotel, z jego światłami migoczącymi na odciętej wersji Wieży Eiffla, otacza sieć symboli 5x3. Rich Rude Rolet zawierają srebrne symbole karty gry, Ferrari, prywatny odrzutowiec, designerski zegarek i inne drogie przedmioty, o których większość z nas może tylko marzyć. Szampany wywołują specjalne bezpłatne obroty, w których stopniowo zanikają niższe symbole płacowe, a te o wyższej wartości mogą podwoić wartość.

Uważaj na złote monety na rolkach automatów do gotówki. Każdy ma wartość nagrody i wszystkie mogą być twoje, jeśli Złote Piggy Bank ląduje jednocześnie. Nagrody mogą osiągnąć 8 000 razy swój zakład, a przy maksymalnych stawkach możesz wygrać gotówkę w wysokości 432 000.00. Jest to praca o huśtaczaniu i podobnie jak reszta ich zasięgu, dostępna do gry na komputerach PC, iOS, Android i Windows w najlepszych kasynach mobilnych.

Jak grać w grę w automaty do gotówki

Nieskomplikowane elementy sterujące będą pasować do każdego poziomu umiejętności i doświadczenia. Możesz kliknąć zakładki plus lub minus z boku poziomu BET lub wybrać stos monet, aby wybrać stawki od 0.30 do 54.00 na spin.

Tryb autoblacji obraca rolki tak długo, jak chcesz, i możesz przejrzeć historię gry za pomocą symbolu zegara. Działa w ten sam sposób na platformach stacjonarnych i mobilnych na najlepszych miejscach online, więc nie musisz się martwić o brak, gdy grasz na różnych urządzeniach.

Pamiętaj, aby spojrzeć na wypłatę, ponieważ wymienia to, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy widzisz co najmniej 3 rodzajem na linii od lewej. Dochodzi do niego kliknięciem przycisku "I".

Bezpłatne obroty i inne funkcje świni gotówkowych.

Diamentowy dziki symbol działa jak inni, aby w razie potrzeby ukończyć zwycięstwa. Wszelkie 3 symbole szampana zabierają Cię do bezpłatnej bonusowej rundy spinów, gdzie otrzymasz początkowe 12 spin. Więcej kieliszków szampana w każdym darmowym spinu doda 6 dodatkowych gier do suma.

Podczas tej funkcji każde symbole karty niższej wartości w wygranej usuną ten symbol dla reszty rundy. Ułatwia stopniowo ustawianie symboli o wysokiej wartości dla dużych zwycięstw. Symbole obrazów zamieniają się w złote wersje za każdym razem, gdy tworzą wygraną, i podwójnie wartość pozostałych darmowych gier. Pod koniec rundy wolnych spins.

Monety mogą pojawić się w dowolnym bazie gier. Noszą one wartości nagrody od 2x do 500x zakładu, a jeśli bank Golden Piggy ląduje na kołowrotku prawej strony, wszystkie widoczne mnożniki monet zostaną wypłacone.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Możesz wygrać do 8 000 razy swój zakład wyzwalający jednym obrotem, a jeśli grasz z 60.00, co stanowi 432 000.00. Z pewnością wystarczy dla Ferrari, ale może twój własny odrzutowiec nadal będzie poza zasięgiem. Średni powrót do graczy procentowego miejsca online świnki gotówkowej wynosi 95.11%, co jest nieco niskie w przypadku gry o wysokiej zmienności takiej.

Nasz werdykt na automat do automatów gotówkowych

Luksusowy motyw stylu życia wygląda odpowiednio bogato na komputery PC i telefony komórkowe, a nawet błyszczące symbole karty do gry dodają odrobinę ekstrawagancji do rolki. Funkcja zbierania monet może być bardzo satysfakcjonująca, ale musisz zobaczyć Bank Piggy w tym samym czasie, aby zebrać mnożniki wygranych, a czasem zobaczysz monety, ale nie świni lub świni, ale bez monet.

Jest w bezpłatnych obrotach, z mniejszą liczbą symboli kart i pojawiających się nowych ikon złoty. Zagraj w grę w automaty do gotówki na naszych zalecanych stronach kasynowych. Te strony mają najbardziej hojne oferty premiowe powitalne, aby dać ci przewagę w dążeniu nagród pieniężnych.

Powiązani partnerzy kasyna

Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Esqueleto Explosivo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frog Hunter
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Olympus Thunder
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Slotfather Part II
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fa Fa Twins
RTP:
95.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghouls Gold
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamonds of the Realm
RTP:
Wysoki
Jackpots:
TAk
Zmienność:
2 000 000 $.00