Cash Stampede graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
24 500 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, pieniądze/miliony

Recenzja automatów do automatu online gotówek

Kiedy zwierzęta są przerażone, zaczynają stemplować, a kiedy to robią, Stampede wygląda dość przerażająco dla obserwującego oka. Jednak Cash Stampede przez NextGen to Stampede, który chciałbyś zobaczyć, zaufaj nam, ponieważ dostarczy wspaniałe nagrody, do 100 -krotnie stawki za spin. Slot Cash Stampede to gniazdo inspirowane zwierzęciem, prezentowane z wyraźną, czystą grafiką i mistrzowską projektem symboli, który oferuje średnią wariancję i RTP 95.27%. Możesz cieszyć się jego nienagannymi wizualizacjami o tej samej jakości zarówno na urządzeniach komputerowych, jak i mobilnych, dzięki czemu możesz wypróbować tam, gdzie jesteś.

Ale automat internetowy Cash Stampede jest nie tylko potężny dla oka. Oferuje również prostą, ale silną rozgrywkę wypełnioną dzikimi, rozproszonymi, bezpłatnymi spinami i kolejną grą bonusową, która znacznie poprawi twoje wypłaty. Podekscytowany widząc, że Stampede przynosi ci radość? Kontynuuj czytanie naszej recenzji automatów do automatów gotówkowych i dowiedz się więcej o swojej rozgrywce, zanim poszukał jej na jednej z najlepszych miejsc w automatach online.

Składniki i konfigurację gniazda gotówki

Podobnie jak w każdym innym gnieździe według NextGen, bez względu na to, na jakim rodzaju urządzenia mobilnego lub komputera stacjonarnego go ładujesz, gniazdo online będzie działać płynnie. Niezależnie od tego, czy będziesz grać na iPadzie, smartfonie z systemem Android lub iPhone, otrzymasz tę samą konfigurację, nagrody i rozgrywkę.

Po załadowaniu gry zobaczysz gigantyczny przycisk "Odtwarzaj", którego użyjesz do obracania rolki. Ale najpierw musisz kliknąć przycisk "Ustawienia" w prawym górnym rogu ekranu, aby skonfigurować cały zakład. Jak zobaczysz, istnieją 243 sposoby na wygraną, dla których masz 25 monet do użycia. Wartość monety wynosi od 0.Od 01 do 10 punktów, dlatego możesz umieścić minimalny łączny zakład 0.25 i maksymalnie 250 punktów.

Idąc dalej, zobaczysz przycisk "I", który zabierze Cię do wypłaty. Jak wskazał deweloper, wszystkie nagrody przedstawione w płatności za symbole w stemplu gotówkowym powinny być pomnożone przez całkowitą zakład, aby uzyskać ostateczną wypłatę. To powiedziawszy, karty gry Royals to najniższe płatne symbole, co daje 50x stawka dla kombinacji 5-z. Symbole zwierząt są najlepiej płatnymi symbolami, co daje 100x stakon. Kiedy zobaczysz konia, antylopę, nosorożec, bawołów i słonia, biegnący w stronę.

Jednak symbol rozproszenia daje również wypłatę, mimo że może pojawić się tylko na trzech środkowych rolkach i stworzyć zwycięską kombinację 3-z. W przypadku tej kombinacji otrzymasz 50 -krotną wypłatę palika, ale zaletą jest to, że rozproszenie może wylądować w dowolnym miejscu na rolkach i nadal płacić, w przeciwieństwie do innych symboli, które muszą wylądować od lewej do prawej na kolejnych rolkach, aby wypłacić wypłatę.

Funkcje bonusowe i bezpłatne obroty gotówki

Jak wspomniano wcześniej, gra Cash Stampede Darmowe Gry Online jest dość prosta. Dostajesz dzikie i rozproszenia, które odgrywają ich zwykłe role, bezpłatne spiny i dodatkową funkcję, aby poprawić twoje wypłaty.

Dziki w automatach jest symbolem logo gry. Dziki pojawi się tylko na trzeciej kołowrotku, a kiedy to zrobi, pomoże ci ukończyć zwycięskie kombinacje dzięki możliwości zastąpienia symboli innych niż rozproszenia, gdy wyląduje na kołowrotku.

Wspominaliśmy, że rozproszenie w gotówce na gnieździe online daje wspaniałą wypłatę, ale pominęliśmy fakt, że ten symbol pomoże również uruchomić 8 darmowych spinów. Podczas tych obrotów będziesz miał dziko zablokowany w pozycji na trzeciej kołowrotku. Możesz odnieść premię do bezpłatnych spin.

Wywołujesz ponowne spiny gotówki, lądując zwycięską kombinację z jednym z symboli zwierząt za pomocą dzikiego. Symbole wyzwalające są następnie utrzymywane w pozycji, a inne pozycje kołowrotka tworzą ponowne spin. Jeśli wylądujesz dodatkowe symbole, które pasują do symboli wyzwalających, będą one również trzymane na rolkach i otrzymasz kolejne ponowne spinki pozycji, w których nie pojawił się dodatkowe dopasowane symbole.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Zakończenie gotówki

Biorąc pod uwagę, że jest to średnie niestabilne gniazdo z wypłatami, które mogą posunąć nie więcej niż 25 000 punktów na spin dla maksymalnego zakładu, nie możemy powiedzieć, że szczelina jest przeznaczona. Musiałbyś zainwestować 250 punktów na spin, aby dostać się do wypłaty. Ale jeśli czujesz się komfortowo, powinieneś wiedzieć, że wypłaty będą częste. Gniazdo oferuje dość prostą rozgrywkę z dzikimi, rozproszonymi, wolnymi spinami i respinami, więc możesz mieć pewność, że jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to umieszczać zakłady i spin; Nagrody często przychodzą.

Jeśli szukasz miejsca o wyższej zmienności i większym maksymalnym potencjale wypłaty, powinieneś wypróbować jeden z nowszych gniazd NextGen, Polterheist. Oferuje do 5000 razy wypłaty stawki i wyższy RTP wynoszący 96.19%. Możesz być dumnym zwycięzcą 250 000 punktów w mgnieniu oka.

Ale jeśli szukasz ogromnych wygranych, powinieneś rozważyć grę z dyni Bonanzy. To jest miejsce z oczywistym motywem Halloween, ale niezależnie od tego, czy grasz w najstraszniejszy okres roku, czy lato, może dostarczyć sumę podnoszenia włosów. Maksymalny potencjał wypłaty tego miejsca oferuje 1 milion kredytów! Jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby zmierzyć się z przerażającą Jack-O-Lantern, upewnij się, że wypróbuj tę niesamowitą grę i kieszeń na jak najwięcej smakołyków!

Sprawdź te automaty i więcej w jednym z naszych zalecanych zalecanych stron kasynowych.

Powiązani partnerzy kasyna

Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Flame of Fortune
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Seasons
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bee Hive Bonanza
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arabian Spins
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tokidoki Lucky Town
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Times
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni