Cash Stax graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
94.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
12 000 $.00
Motyw:
Siódki, bary i dzwonki

Recenzja automatu online gotówek online

Gniazdo Cash Stax to prosty automat 5x3 od Barcrest. Gra wprowadza tę samą tajemniczą funkcję symbolu popularnego miejsca na bank akcji, ale wraz z dodaniem Big Bet Sted Studio. Oferując 10, 20 lub 30 stałych linii wypłat, w zależności od zakładu, a także rozgrywki średniej wariancji, ten automat został zbudowany, aby zapewnić elastyczne, zrównoważone i proste wrażenia z gry. Zagraj w prawdziwą gotówkę z małym zakładem, aby cieszyć się RTP 94.12% i mniejsze wygrane lub zwiększają udział w nagrodach do 250 000 kredytów i bardzo atrakcyjnej stopy zwrotu 98.14%!

Oprócz oferowania wielu sposobów gry, Cash Stax to gra w szczeblu Barcrest, która ma projekt zoptymalizowany przez urządzenia mobilny, który może pracować na dowolnym urządzeniu wraz z kilkoma atrakcyjnymi funkcjami bonusowymi. Tajemnicze symbole, które zmieniają się w rozproszenia, dziczy i bezpłatne gry w gier z mnożnikami wypłat, są dostępne podczas gry, dając różne sposoby zebrania dodatkowych nagród bonusowych. Czytaj dalej nasz łatwy przewodnik po wszystkich funkcjach, nagrodach i limitach zakładów w grze.

Jak grać w gotówce Stax online

Cash Stax oferuje graczom wiele opcji zakładów, ale gra jest nadal dość łatwa do gry. Jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Pierwszym sposobem gry jest użycie zwykłej gry, która pozwala ustawić zakład w dowolnym miejscu między 0.10 punktów i 400 punktów za spin za pośrednictwem kontroli linii/stawki. Możesz także użyć specjalnej gry bocznej Big Bet, która zamiast tego da ci 5 specjalnych spinów z wyższą RTP za stałą cenę 10 lub 20 punktów.

Najbardziej niezwykłą rzeczą w Cash Stax jest to, że daje trzy poziomy nagród, trzy różne zestawy Payline i trzy różne stawki RTP, w zależności od zakładu, z którym grasz. Ale bez względu na to, jaki udział wybierzesz, liczba symboli, które możesz zebrać.

Możesz znaleźć wszystkie symbole i nagrody wymienione w wypłaty, która jest dostępna pod przyciskiem pomocy. Pierwszy poziom nagród daje wypłaty 0.5x do 50 razy zakład payline na sekwencję, a drugi poziom daje nagrody 0.25-25x Twój zakład linii. A końcowa, duża opcja BET, dostaje wszystkie 30 linii płacowych, ale także nagrody 0.025-2.5x Twój zakład linii.

Jeśli lubisz grać na telefonie komórkowym lub tablecie, automat do gniazda gotówki jest oferowany w formacie HTML5 kompatybilny z prawie dowolnym urządzeniem mobilnym iOS lub Android. Wrażenia z gry mobilnej jest podobne do tego, które otrzymujesz podczas korzystania z komputera, tylko elementy sterowania zakładem i spinem są przenoszone na prawą stronę.

Funkcje gotówki i darmowe obroty

Aby uzyskać udział nagród gotówki, musisz zebrać trzy, cztery lub pięć dopasowanych symboli kolejno na dowolnej linii płac, zaczynając od pierwszej rolki po lewej stronie.

Oprócz zwykłych ikon, automat daje również dzikie symbole, które mogą zastąpić wszystkie ikony rozproszenia, które pomogą Ci wygrać nagrody prawdziwych automatów, ale także specjalne tajemnicze symbole o. Ten specjalny symbol wypełni dużą część bębnów w każdej rundzie i może zamienić się w złoty symbol O podczas każdego spinu. Jeśli dostaniesz jeden lub więcej Złotych OS na każdym szpule, otrzymasz dostęp do darmowej gry spinów.

Liczba bezpłatnych spinów, które możesz wygrać. Bezpłatne obroty są również dostępne podczas gry Big Bet i można je sprowadzić, zbierając więcej złotych symboli podczas tej funkcji. A jeśli zapalisz wszystkie bezpłatne segmenty spinów, automat doda również dodatkowy mnożnik wygranej 5x, który zostanie zastosowany do każdej wypłaty, którą zbierasz podczas gry premiowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wygrana, RTP i zmienność gotówki

Jeśli postawisz mniej niż 2 kredyty na spin, otrzymasz tylko 10 linii płacowych i 94.12% RTP; Obstawianie 2 lub więcej kredytów zapewnia dostęp do 20 linii płacowych i RTP 96.02%. A za ustaloną cenę 10 lub 20 punktów, otrzymujesz dostęp do gry Big Bet, która daje 5 specjalnych spinów, które są grane ze wszystkimi 30 liniami wypłat i najwyższą stawką RTP, 98.14%.

Cash Stax daje fanom najlepszych serwisów internetowych satysfakcjonująca rozgrywka średnio wiarygodności z unikalną opcją do kontrolowania RTP, obstawiając więcej. Współczynnik trafień jest również wystarczająco wysoki, aby dać ci wypłaty częściej, ale nie tak wysokie, aby podejrzewać, że większe wygrane są bardzo rzadkie.

Werdykt gotówkowy i podobne automaty online

Cash Stax nie oferuje zbyt wielu emocji, ale nie oznacza to, że nie warto grać. Bierze funkcje popularnego miejsca na bank akcji i buduje się na nich z dużą opcją zakładu.

Krótko mówiąc, jest to gra dla wszystkich fanów prostych gniazd 5-relacji, którzy podobnie jak więcej opcji bukmacherskiej, zwłaszcza tych, którzy chcą uzyskać więcej wartości za swoje pieniądze.

Z drugiej strony, jeśli tak naprawdę nie lubisz gniazd średnich, dostawca oprogramowania oferuje również wiele innych opcji do wyboru, które możesz zbadać w dowolnym z naszych kasyn Barcrest. W przypadku maszyny o niskiej wariancji możesz wypróbować klasyczny gniazdo 3-relowe Black Magic Fruits, które daje tę samą wielką opcję, ale dużo prostej rozgrywki. A dla najlepszych doświadczeń o wysokiej zmienności masz żołnierza Rzymu, który oferuje ekscytujące 10 rzędów symboli i opcję zapłaty za ułożone dzikie bonusy i szansę na zagranie za pomocą 100 linii płacowych.

Emperor's Gold
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Banana Drop
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleocatra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fat Banker
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Shoppe
RTP:
96.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Huolong Valley
RTP:
96.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Mask
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Top Gun
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red White Blue 7s
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Desert Treasure
RTP:
97.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni