Cashino graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Pieniądze/miliony, Joker

Cashino Darmowe Gry Online Review

Slot Cashino Online autorstwa Barcrest to gra, w której najszczęśliwsi gracze mają okazję spełnić niektóre z ich największych marzeń. Slot Cashino, składając hołd błyszczącym kasyna.

Dzięki zoptymalizowanemu mobilnemu projektowi i prawdziwym wypłatom pieniędzy, które mogą wynosić 200 000 monet za jeden zakład, ta gra może zapewnić ekscytujące wrażenia z prawdziwych automatów.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób te bonusy są uruchamiane i wszystko inne, co musisz wiedzieć o automatach Cashino, wystarczy sprawdź poniższą recenzję.

Jak grać w automatach online

Podobnie jak wiele innych ofert Barcrest, Cashino zapewnia łatwe w użyciu sterowanie do gładkiej gry bez wysiłku. Zanim zaczniesz, najpierw skorzystaj z sterowania Payline i Stake/Line, aby wybrać, ile linii wypłat chcesz aktywować i wybrać rozmiar monety. Jeśli wybierzesz minimalną wartość monety i wybierzesz tylko jedną linię płac, możesz grać tylko z 0.05 kredytów na spin. Jeśli jednak chcesz postawić więcej, możesz również ustawić oba elementy sterujące na ich maksymalne wartości, aby grać z ogromnym pakietem 1000 punktów na rundę.

Gdy zaczniesz grać z prawdziwą gotówką, będziesz miał okazję wygrać nagrody, zbierając do 10 różnych symboli, z których trzy wyzwalają bonusy i siedem, które przyznają regularne wypłaty gotówkowe. Jeśli chcesz sprawdzić nagrody, symbole i linie wypłaty, otwórz wypłatę, naciskając przycisk w prawym dolnym rogu. Symbole kart otrzymają najmniejsze zwroty, które wynoszą od 5 do 100 monet na sekwencję, w zależności od symbolu. W przypadku większych wypłat logo i dzikie ikony mogą zapłacić do 10 000 monet za pojedynczą sekwencję pięcioosymbolową. A dzięki trzem bonusowym grach w automatach uzyskasz również specjalną szansę na zdobycie dodatkowych nagród oprócz tych wygranych.

Dla graczy mobilnych Barcrest zapewnia również zoptymalizowaną wersję gry, która jest kompatybilna z większością urządzeń iPhone'ów, iPad i Android. Aby skonfigurować swój udział podczas gry w telefon. Po zakończeniu po prostu dotknij przycisku wirowania i możesz zacząć zarabiać kilka nagród.

Funkcje gotówki i darmowe spiny

Cashino jest wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, które mogą dodać dodatkowe wypłaty do bankrolla dla entuzjastów najlepszych witryn automatów online. Oprócz klasycznej gry Free Spins, gniazda zawiera również bonusowe gry Card i Roulette Click-Me, które zapłacą atrakcyjne nagrody szybciej i łatwiejsze.

Inne specjalne symbole w grze to symbole ruletki, karty i kostki. Wszystkie mogą wywołać inną grę bonusową, gdy na rolkach zbierane są trzy lub więcej tych samych ikon. Na przykład symbole kart wyzwalają grę Pick-Me, w której możesz wybrać jedną kartę, aby ujawnić natychmiastową nagrodę pieniężną. Symbole ruletki wyzwalają grę kliknięcia, w której zagrasz rękę ruletki, aby wygrać jedną z natychmiastowych nagród na kole. A symbol kostki wyzwala darmową grę bonusową.

Po zebraniu trzech kości, automat poprosi cię o wybranie matrycy, aby ujawnić, ile darmowych obrotów wygrałeś. Jak tylko dokonasz wyboru, gra zapłaci dodatkową nagrodę w wysokości 2x Twoje. Ale naprawdę świetne jest to, że ten bonus można również zaprócić, zbierając więcej symboli rozproszenia, aby wygrać do 999 darmowych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Cashino maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Podobnie jak wiele gniazd Barcrest, ta gra oferuje średnią zmienność i uczciwy wskaźnik RTP, który tutaj szacuje się na solidne 95%. Wskaźnik trafień jest wysoki i że RTP jesteś uczciwą sesją za każdym razem, gdy grasz za prawdziwą gotówką.

Prawdziwe pieniądze można zarabiać w Cashino za każdym razem, gdy dostaniesz sekwencję dwóch lub więcej identycznych symboli na linii Pay, zaczynając od pierwszego kołowrotka po lewej stronie. Istnieją tylko dwa symbole, które płacą za sekwencje dwóch lub więcej. Pierwszy to symbol logo, który oferuje nagrody do 500 monet; Drugi to Joker Wild Symbol. Oprócz możliwości zastąpienia innych symboli (z wyjątkiem ikon bonusowych), Joker Wild może również zapłacić największą nagrodę pięcioosobową, oferując do 10 000 monet na pojedynczą sekwencję.

Werdykt gotówkowy i podobne automaty online

Cashino to bardzo zabawna gra średniej wiarygodności z Barcrest Slots, która daje zarówno dobre nagrody podstawowe, jak i ciekawe funkcje bonusowe, które mogą zwiększyć wartość sesji. Ten automat da ci wszystko, czego potrzebujesz, aby zebrać kuszące zwycięstwa, nawet jeśli postawisz tylko 0.05 kredytów na spin. Jeśli lubisz zabawne i hojne gniazda 5-relacji, w które możesz grać przy dowolnym budżecie i dowolnym urządzeniu, sprawdź grę w automatach Cashino.

Jeśli jednak lubisz gier na wysokiej mocy, możesz zamiast tego wypróbować gniazdo Rzymu Barcresta, który daje unikalny ekran z 10 rzędami symboli i bocznych betów, które odblokowują ogromne dzikie stosy i 100 wypłat. A w przypadku podobnie ekscytującej gry możesz także wypróbować automat Zeus III od partnera studia, WMS, który daje w sumie 192 linie wygrane i wielkie nagrody rozproszone. Odkryj jeszcze więcej maszyn o wysokiej wariancji i innych gier od dostawcy oprogramowania, sprawdzając dowolne z naszych kasyn Barcrest i zdobądź kuszącą bonus powitalny, którego możesz użyć w różnych automatach.

Drill That Gold
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Secret of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goblin Heist Powernudge
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Thai Flower
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Duke
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Motörhead
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Labyrinth of Knossos MultiJump
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Juicy Fruits
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki