Cat Prince graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, klejnoty, starożytny Egipt

Cat Prince Darmowe Gry Online Recenzja

Wszyscy powiedziano nam bajkę o książętach i księżniczkach z wprowadzeniem "Once Upon a Time". Gry High 5 postanowiły wdrożyć motyw Royal/Fairytale w jednej z jego gier automatycznych, Cat Prince. Książę tutaj jest dzikim kotem, który od czasu do czasu zamienia się w człowieka. Na rolkach i lesie zobaczysz drogą biżuterię.

Automat może zapewnić całkiem przyzwoite i częste wygrane. Cat Prince oferuje mnożniki, gry bonusowe, super ułożone symbole, dziczy i rozproszenia. Możesz cieszyć się nim na dowolnym urządzeniu, ponieważ jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i komputerowymi. Dlatego gdziekolwiek jesteś, po prostu załaduj go i skorzystaj ze wszystkich funkcji, które ma do zaoferowania, aby uzyskać najlepsze możliwe wypłaty!

Jak grać w kota Prince Darmowe Gry Online

Załaduj Cat Prince na urządzeniu mobilnym lub systemie Android lub Android. Zobaczysz ustawienia poniżej rolki. Możesz grać na od 1 do 40 linii płacowych, ponieważ zakłady na linię wynika z 0.01 do 10 kredytów. Minimalny zakład to 0.01, podczas gdy maksymalnie 400 punktów. Następnie zobaczysz swoją bieżącą sumę wygranej i saldo kredytowe.

Następnie widzisz przycisk powtórki, w którym możesz ponownie zobaczyć swój ostatni spin i zobaczyć, jak się okazało. Poniżej widzisz głośnik i przyciski znaku zapytania. Naciśnij głośnik, aby zmienić dźwięki. Stuknij znak zapytania, a otworzysz wypłatę. Idąc dalej, fioletowy przycisk autoodplay może poruszać się do 25 autospinów w gnieździe online Cat Prince. Ostatnim przyciskiem, który zobaczysz, jest niebieski przycisk spinowy.

Cat Prince funkcje i darmowe spiny

Dzikie pojawia się na wszystkich rolkach i substytutach wszystkich symboli, które są rozproszone. Zobaczysz, że w grze podstawowej dzikie i wszystkie regularne symbole pojawiają się w stosach, które mogą pokryć całą rolkę. Gdy pojawią się 3 lub więcej wysoko płatnych symboli i tworzą zwycięską kombinację, ma zastosowanie funkcja mnożnika. Wszystkie wygrane są mnożone przez 2x, 3x lub 5x dla tego spinu. Dzikie nie mogą zastąpić wysoko płatnych symboli w tej funkcji.

Rozproszenie pojawia się tylko na środkowych rolkach. Może również pojawić się w stosach. Ziemia 9 rozprasza się, aby wywołać wolne spiny. Otrzymasz 8 bezpłatnych spinów, podczas których Wild płaci 500.00 za kombinację 5-z. Na początku wolnych spin. Zaczynają się pojawiać tajemnicze symbole, przekształcając się w symbol, który ujawniłeś na początku każdej gry, który następnie pojawia się podczas wolnych obrotów. Obowiązuje również funkcja mnożnika, co oznacza 3 lub więcej wysoko płatnych symboli pojawiających się na kolejnych rolkach, które tworzą wygraną, nagradza wygraną pomnożoną przez 2x, 3x lub 5x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Cat Prince Maksymum Win, RTP i zmienność

Kot Prince Slot przez High 5 Games to gra średniej wariancji z królewskimi nagrodami, która może osiągnąć 400 000.00! RTP jest ustawiony na 94.90%.

Werdykt księcia i podobne automaty online

Jeśli szukasz gry z zabawną grą, ale także więcej niż przyzwoite wypłaty, Cat Prince jest dla Ciebie. Gra są tutaj stosy symboli, bezpłatne spiny, mnożniki i funkcje wyboru. Jeśli zrobisz zwycięską kombinację z najlepiej płatnym symbolem, Wild, podczas bezpłatnych spinów, wygrasz 5000.00. Jeśli wygrasz tę kombinację na każdym z 8 darmowych spinów, możesz zbierać 400 000.00!

Gangster Cat oferuje podobny motyw do Cat Prince, ale oferuje lepsze wypłaty. Będziesz mógł pobrać 337 500.00 podczas samych wolnych obrotów!

Slot, który daje podobne wypłaty to kabaretowe noce. Oferuje bardziej dorosły motyw, w którym symbole są wykonawcami kabaretowymi w uwodzicielskich sukienkach. Może to nie mieć nic wspólnego z motywem zwierząt, ale może dostarczyć około 315 000.00, jeśli przejdziesz przez wszystkie funkcje. Zagraj w te trzy zalecane automaty w naszych najlepszych stronach kasynowych.

Powiązani partnerzy kasyna

Diamond Dreams
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pirate Pays Megaways
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Faces of Freya
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Time Machine
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
All That Cash Power Bet
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Misery Mining
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Retro Galaxy
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Druids' Dream
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski