Cat Wilde and the Doom of Dead graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, starożytny Egipt

Cat Wilde and the Doom of Dead Darmowe Gry Online Review

Play’n Go odniósł sukces w przeszłości dzięki serii Rich Wilde, w tym Rich Wilde i The Shield of Athena Darmowe Gry Online. Teraz firma oferuje Cat Wilde, córkę Rich Wilde, występującą w Cat Wilde i The Doom of Dead Darmowe Gry Online.

Ten gniazdo ma 5 bębnów i 3 wiersz i zawiera 10 linii płacowych. Podobnie jak seria Rich Wilde, ta gra ma starożytny motyw Egiptu. Grafika jest bardzo atrakcyjna dla dobrze szczegółowych faraonów i mumii wśród innych ikon egipskich, a także tytułową postać. Cat Wilde and the Doom of Dead ma ścieżkę dźwiękową napędową, ale dość szybko staje się powtarzalna.

Cat Wilde and the Doom of Dead Darmowe Gry Online Bamepala

Gracze, którzy są nowi w prawdziwych automatach pieniężnych, powinni dość szybko wybrać tę grę online. Minimalny zakład to 0.10 punktów, a maksimum to 100 - kliknij strzałki plus i minus, aby dostosować udział.

Uzyskaj dostęp do wypłaty, klikając przycisk "I" po lewej stronie głównego ekranu. Sama Cat Wilde jest najlepiej płatnym symbolem, a następnie inne egipskie symbole, które płacą stopniowo mniej. Symbole kart (A, K, Q, J i 10) płacą mniej niż to. Symbole kart płacą tylko wtedy, gdy otrzymasz co najmniej trzy z nich; Wyższe symbole płacą, jeśli dostaniesz co najmniej dwa.

Naciśnij autoblację - pomarańczowy przycisk okrągły w prawym dolnym rogu, obok głównego symbolu spinu - aby użyć od 10 do 100 automatycznych spin. Po skrajnej lewej symbol z trzema paskami dostosowuje ustawienie. Obok to jest przełącznik włączania/wyłączania głośności, a następnie błyskawica, gdy włącza się i wyłącza turbodoładowanie.

Wilds może lądować na dowolnym kołowrotku, a wszystkie pięć dzikich symboli rozszerzają się, aby wypełnić każdą rolkę w tej grze Gra. Symbol rozproszenia jest kompasem. Pojawiają się tylko na kołowrotkach 1, 3 i 5. Wyląduj rozproszenie na wszystkich 3 rolkach, a nie tylko otrzymasz natychmiastową wypłatę, otrzymasz 10 darmowych spinów (więcej o nich później).

Cat Wilde i zagłada martwych wolnych spinów i rysów

Zarastaj trzy symbole rozproszenia w jednym obrotu, aby uzyskać bonusowe obroty - 10 z nich, w rzeczywistości. Przed rozpoczęciem tych darmowych spinów zostanie wybrany symbol losowo jako specjalny rozszerzający się symbol długości bezpłatnych obrotów, o ile już stanowi część zwycięskiej kombinacji. Te rozszerzające się symbole nie muszą wyglądać na siebie, aby skutkować zwycięską kombinacją. I podczas okrągłego obrotów, jeśli ponownie dostaniesz 3 kompasów podczas spinu, otrzymasz 10 więcej darmowych spinów.

Dziki i rozproszenia pojawiają się w przyzwoitym klipie, a rozwijające się dzikie są miłym akcentem, ale w tej grze nie ma mnożników ani losowych jackpotów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

RTP, maksymalna zakład i wariancja dla Cat Wilde i zagłady martwych

Cat Wilde i zagłada umarłych ma RTP 96.23%, minimalny zakład 0.10 i maksymalny zakład 100. Maksymalna wygrana to 5000 razy BET w tej grze o wysokiej wariancji, dla maksymalnego jackpota wynoszącego 500 000 kredytów. Zobacz informacje na temat naszych bonusów kasyna online i sprawdź recenzje setek gier online od dziesiątek producentów.

Werdykt i automaty online podobne do Cat Wilde i zagłady umarłych

Cat Wilde and the Doom of Dead jest prawdopodobnie najlepiej nadaje się do wysokich wałków na najlepszych automatach internetowych. To jest gra o dużej zmienności, a 500 000 max jackpot jest atrakcyjny. Gracze, którzy nie lubią zakładać tak bardzo, być może nie dostaną maksimum z tej gry. Jest to dość stromy kropla między uzyskaniem 5 pasujących symboli na jednym obrotu a 4 symbolami - na przykład Cat Wilde jest warta 100x stolika, jeśli pojawia się pięć razy w jednym spinu, ale płaci tylko 7.50x dla czterech.

W przypadku gry z wyższym jackpotem możesz spróbować zagrać Charlie Charlie w piekle, aby zapłacić automat online z maksymalną wypłatą 666 600 punktów i identycznym RTP 96.23%. Firma oferuje również ekscytujące gry, które składają hołd zespołom rockowym, w tym annihilator, Twisted Sister i nadchodzące sobotnicze miejsce w Saxon.

Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Trollpot 5000
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Energoonz
RTP:
96.73%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spin-Vention
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Star Knockout Ultra Gamble
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Better Wilds
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twisted Sister
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Of Shaman
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni