Cat Wilde and the Pyramids of Dead graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, starożytny Egipt

Cat Wilde and the Piramids of Dead Darmowe Gry Online Review

Play’n Go odnieśli ogromny sukces dzięki swojej serii "Wilde", a Cat Wilde i Piramids of Dead Darmowe Gry Online jest jednym z najlepszych z losu. Klasyczne egipskie symbole znajdują się na 5 rolkach, 3 rzędach i 10 liniach płacowych, a możesz wygrać do 10 000 razy swój udział w dowolnym momencie.

Dzikie piramidy wyzwalają jedną z 3 dodatkowych funkcji. Możesz wygrać natychmiastową nagrodę, wprowadzić funkcję Pick-Me lub uruchomić bezpłatną rundę obrotów ze specjalnymi rozszerzającymi się symbolami. Jeśli bezpłatne gier wcalenia, więcej symboli rozszerzają się, aby pomóc Ci w dalszych wygranych. Opcja hazardowa może wyładować każdą nagrodę.

Cat Wilde i piramidy martwych to średnia zmienność ze średnimi zwrotami 96.20%. Możesz odkryć tajemnice Egiptu na komputerach PC i telefonach komórkowych w naszych zatwierdzonych miejscach gier.

Jak grać w Cat Wilde i piramidy martwego szczeka

Ogromne kolumny starożytnego pałacu egipskiego wydają się po obu stronach kołowrotków i oczywiście, podobnie jak większość automatów, które obejmują ten popularny temat, istnieje odpowiednia ścieżka dźwiękowa, która pasuje do ustawienia. Wersje komputerów stacjonarnych, iOS, Androida i Windows Cat Wilde i piramidy martwego automatu mają ten sam styl i symbole.

Szczegółowe obrazy Anubisa, dekoracyjna maska faraonowa, Scarab Beetle i Cat Wilde pojawiają się na kołowrotkach, a motyw egipski rozciąga się nawet na zestaw symboli karty gry.

Możesz wybrać z zakresu zakładów 0.10 do 100.00 na spin. Cat Wilde i piramidy martwego gniazda mają również tryb automatycznego spins, który wyzwalasz za pomocą pomarańczowego przycisku z okrągłymi strzałkami, chociaż nie wszystkie władze hazardowe zezwalają.

Kliknij przycisk "I", aby ujawnić wypłatę. Zawiera dodatkowe szczegóły dotyczące funkcji, takich jak runda wybierania nagród, a także listę wygrania z każdego symbolu, gdy dopasujesz je w dowolnej z 10 linijki, zaczynając od lewej kołowrotka. Cat Wilde i piramida są warte ogromnego 1000 razy na Twoim stawce, gdy wypełniają linię, a pełna siatka albo płaci maksymalną wygraną 10 000 razy w dowolnym momencie.

Bezpłatne obroty i inne Cat Wilde i Piramidy of Dead Slot

Piramida jest zarówno dzikim symbolem, jak i ikoną rozproszenia Cat Wilde, a piramidy z martwej gry. Jako dziki, wchodzi w każdy inny, jeśli może to ukończyć lub ulepszyć zwycięską kombinację. Jako symbol rozproszenia, piramida wyzwala jedną z 3 dodatkowych funkcji, gdy jest w co najmniej 3 miejscach jednocześnie.

Następujące rundy bonusowe wyzwalają losowo -

Nagroda natychmiastowa - każda piramida ujawnia mnożnik, a ty zbierasz połączone wartości, które mogą wynieść maksymalnie 500 -krotnie Twój udział.

Jackpot Round - trzy, 4 lub 5 piramid zabierają cię do siatki 12 urn ceramiki. Wybierz z nich, aby uwolnić duchy faraonów i ujawnić dowolną z 4 wartości jackpotów. Zdobywasz nagrodę po dopasowaniu 3 rodzaju. Jackpot Khufu jest wart 20x stolików, podczas gdy Tiye, Tutanchhamun i Meneneithn Pay 100x, 250 i 1000x.

Bezpłatne obroty - Trzy, 4 lub 5 Pyramid Award 8, 10 lub 15 darmowych spinów. Zanim zaczną grę wybiera losowy symbol, który rozszerzy się, aby wypełnić dowolną rolkę, na której ląduje, co jest bardziej prawdopodobne, że wygrasz z wybranej ikony. Możesz ponownie za darmo spiny, a za każdym razem jest 1 bardziej rozszerzający się symbol, potencjalnie prowadzący do wszystkich 9 symboli rozszerzających się na każdym wyglądzie.

Możesz grać każdą nagrodę. Prawidłowo wybierz kolory kart do gry, aby podwoić nagrodę lub wybrać odpowiedni garnitur, aby czterokrotnie wygrać. Możesz powtórzyć hazard za pomocą prawidłowych typów, ale w dowolnym momencie stracić działkę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Cat Wilde i piramidy martwych maksymalnych wygranych, średnich zwrotów i zmienności

Gracze na maksymalnym stawce 100.00 może wygrać 1 000 000.00 z Cat Wilde i piramidy martwego automatu. To 10 000 razy udział w tej grze o średniej zmienności, a średni powrót do procentowego procentowy 96.20% to bardzo dobra wartość.

Nasz Cat Wilde i Piramidy of Dead Slot

Ogromny sukces serii Wilde kontynuuje tę przystojną grę, w której można natychmiast zdobyć ogromne nagrody. Wygrane są pewne od natychmiastowej nagrody i bonusu jackpot, a prawie pewne w ramach darmowych obrotów z rozszerzającymi się symbolami.

Wysokie średnie zwroty i średnia zmienność sprawiają, że jest to wersja starożytnego Egiptu, którą powinieneś odkrywać w najlepszych grach na automaty online ujawnione na tej stronie.

Czy Cat Wilde i piramidy martwego szczeliny mają swobodne obroty?

Trzy lub więcej piramid na kołowrotkach Cat Wilde i piramidy martwego automatu mogą wywołać do 15 wolnych spinów. Losowy symbol rozszerza się i dodaje się jeszcze jeden rozszerzający się symboli.

Jakie inne cechy ma Cat Wilde i piramidy martwego szczeliny?

Pyramidy mogą również przyznać natychmiastowe wygrane do 500 -krotnie twoje udziały lub wejść do rundy jackpot. Możesz wygrać do 1000 razy z tej funkcji Cat Wilde i piramid z martwego miejsca.

Jak wygrać pieniądze z Cat Wilde i piramidy martwego automatu online?

Cat Wilde i piramidy martwego szczeliny mają 10 linii płacowych, aw meczach podstawowych wygrywasz z dopasowanymi symbolami na 3, 4 lub 5 rolkach na linii od lewej. Dzika piramida pomaga, działając jako inne.

Jaki jest powrót do graczy procentowych Cat Wilde i piramid martwego miejsca online?

Przez długoterminowe Cat Wilde i piramidy martwego powracają do procentowego procentowego.20%. Na każde 100.00 umieszczone w zakładach, zwraca 96.20 w nagrodach.

Jaki jest minimalny zakład na każdym spinu Cat Wilde i piramid martwych rolek gniazd?

Możesz grać w Cat Wilde i piramidy martwego szczelinu za zaledwie 0.10 na każdym spinowi lub podnoś stawki przez wiele opcji do 100.00, aby Ci odpowiadać Bankroll.

Dlaczego Cat Wilde i piramidy martwego szczelin jest tak popularne?

The Cat Wilde i piramidy martwej maszyny ma niezwykle popularne starożytne symbole egipskie. Ma również kilka satysfakcjonujących funkcji bonusowych i wysokich średnich zwrotów, aby zwiększyć swoją popularność.

To Cat Wilde i piramidy z martwej mobilnej optymalizacji?

Tak to jest. Możesz zagrać w Cat Wilde i piramidy martwego automatu na Android, iOS i Windows Mobiles, a także na komputerach w najlepszych kasynach.

, Który sprawia, że Cat Wilde i Piramids of Dead Slot Game?

The Cat Wilde i piramidy Dead Slot są częścią Play’n Go Range, która zawiera również popularne automaty, takie jak Joker, Rise of Olympus, Leprechaun Gues, i latające świnie między innymi.

To Cat Wilde i piramidy martwego szczeliny części serii?

Cat Wilde and the Piramids of Dead jest częścią serii "Wilde", która obejmuje Riche Wilde i tarczę Ateny, Cat Wilde i zaćmienie Boga Słońca, oraz Cat Wilde i The Doker.

Kiedy wydano Cat Wilde i piramidy martwego szczelin?

Play'n Go wydał Cat Wilde i Pyramids of Dead Slot 23 czerwca 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Trillionaire
RTP:
95.76%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gods of Troy
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
San Quentin xWays
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Ghouls
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gates of Troy
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dinosaur Rage
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stumpy McDoodles 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Suckers
RTP:
97.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Crystal Kingdom
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
True Grit Redemption
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arising Phoenix
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki