Cats graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
300 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, akcja/przygoda, safari

Recenzja automatów online kotów

IGT jest jednym z największych dostawców automatów do kasyn online na świecie, a wśród ich ogromnego zasięgu, Cats jest prawdopodobnie ich najbardziej udanym.

Ta 5-zbiorowa, 30-płatkowa maszyna do gniazda zawiera oszałamiające obrazy tygrysów, lwów, czarnych jaguarów i geparda, ale specjalne symbole podzielone mogą zobaczyć 10 kotów lądujących na 5 rolkach, aby uzyskać ogromne wypłaty. Przyjrzymy się, jak te działają później, a także sprawdzimy, w jaki sposób uruchamiane są inne funkcje, ponieważ logo gry jest w stanie zastąpić innych, a nagrody PAW Print Awards.

Nie jest zaskakujące, że kombinacja uroczych kotów i funkcji sprawiła, że to szczelin. Możesz wyśledzić te wspaniałe koty w wielu najlepszych kasynach online.

Nie wygrasz jednak prawdziwej gotówki z bezpłatnymi gierami i główną nagrodą w wysokości 100 000.00 Aby twierdzić, wkrótce będziesz chciał spotkać się z tymi wielkimi kotami.

Koty koty sterujące i konfiguracyjne

Pod większości względów jest to łatwy do gry. Podzielone symbole mogą być nieco trudniejsze, aby otrzymać głowę, ale kiedy zrozumiesz koncepcję, nie powinieneś mieć żadnych problemów. Wszystko, co musisz zrobić.

To gra praktycznie wszystkich bankrollów, z opcjami od zaledwie 0.30 na spin do 300.00, z bieżącym poziomem BET wyświetlonym na panelu sterowania. Te wartości są przeznaczone do grania we wszystkie 30 linii i chociaż możesz grać mniej, a nawet jeden, oznacza to, że możesz kręcić rolki od wieków przed zebraniem nagrody, więc nigdy nie zalecamy aktywacji mniej niż wszystkie linie wynagrodzeń.

Inne opcje obejmują kliknięcie przycisku automatycznego, aby gry odtwarzały się same i wybór poziomu tomu. Ścieżka dźwiękowa przypomina nam gameshow Jingle, a ryk kotów dodaje do dramatu. To fajnie, ale może jeśli jesteś poza graniem w automatach kota na urządzeniu publicznym Apple lub Android, powinieneś zmniejszyć głośność.

Wygrywasz gotówkę, gdy co najmniej 3 tego samego rodzaju symboli ląduje na aktywnej linii płac od lewej strony i aby zobaczyć, jak warta jest każda kombinacja, kliknij przycisk Paytable nad Część. To przedstawia również, jak działają podzielone symbole i dodatkowe cechy.

Koty do gry w grę i funkcje bonusowe

Zacznij grać w grę kota, a przekonasz się, że większość wygranych jest zgłaszana podczas gry w ikony karty, J, Q, K i zatrzymanie się na liniach wynagrodzeń. Te wypłacają mniejsze nagrody, ale miej oko na duże kot.

Koty mogą pojawić się same, albo można było zobaczyć dwa koty na jednym symbolu. Te podzielone symbole mogą prowadzić do 10 kotów na pięciu rolkach i opłacalnych szczegółach, w jaki sposób mogą prowadzić do ogromnych zwycięstw. Logo gry jest dzikim symbolem, który pomaga, działając jako inne w razie potrzeby, a kiedy pomaga ukończyć kombinację dużych kotów, automatycznie liczy się jako podzielony symbol.

Nie będzie jednak działać jak druk łap, ponieważ ten symbol wyzwala wolne obroty, gdy ląduje na kołowrotkach 2, 3 i 4. To kolejny symbol, który można podwoić i będziesz potrzebować 5 wydruków łap, aby uruchomić 5 darmowych spin.

Więcej z tego symbolu pojawiającego się w każdej bezpłatnej grze doda dodatkowe obroty bonusowe do końca rundy. Dodatkową zaletą funkcji bezpłatnych spinsów jest to, że w całej ich używane są bogatsze bębny, więc łatwiej jest zdobyć wyższe nagrody.

Jeśli dostaniesz tylko 4 symbole drukowania łap, nie czujesz się zbyt zawiedziony, ponieważ otrzymasz zwycięstwo równe dwukrotnie więcej. Kiedy grasz za prawdziwą gotówką, nawet ta nagroda pocieszenia może wynosić nawet 600.00 przy maksymalnych stawkach.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Koty istnieją już od jakiegoś czasu, co z jednej strony czyni go długoterminowym klasycznym automatem w zakresie IGT, ale z drugiej strony oznacza, że grafika jest trochę przestarzała. Ale rzeczywiste symbole kotów są fachowo zaprojektowane, więc niewielu graczy będzie miało na myśli podstawowe animacje.

Jest to gra średniej wariancji, więc powinieneś uzyskać stabilne wygrane, a po powrocie do graczy procentowych 94%, te wygrane mogą być dość lukratywne.

Duże koty na tych rolkach nie są tym, co chciałbyś w domu, więc jeśli wolisz więcej przytulnych kotów, sprawdź kocięta OMG!, od Williams Interactive. Miłośnicy kotów będą mgliste na widok tych foto-realnych kociąt, gdy pojawiają się na 5 rolkach i 40 liniach.

Do piłek wełny, kołnierzy i rozlanego mleka dołączają Tiger, Bubbles i Mr Whiskers, urocze kocięta, które wypełniają całe rolki, które pomogą ci w najlepszych nagrodach. Każdy kotek może prowadzić do różnych bonusów, takich jak darmowe spiny z mnożnikami, nagrody instant monety lub dodatkowe darmowe gry.

Niezależnie od tego, czy lubisz swoje koty duże czy małe, kiedy grasz w te automaty w najlepszych miejscach w wybranych przez internet, możesz zbliżyć się do naszych kotów z dodatkowymi pieniędzmi bonusowymi lub bezpłatnymi spinami, które są oferowane po otwarciu konto.

Powiązani partnerzy kasyna

Creepy Castle
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grand Tiger
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Ways Win
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hall of Gods
RTP:
95.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mega Jackpot
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Goldilocks and the Wild Bears
RTP:
96.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Don
RTP:
96.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Oil Mania Darmowe Gry Online Review
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Mayhem
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Safari
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni