Cazino Zeppelin graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
67 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, klejnoty, magia, steampunk

Cazino Zeppelin Darmowe Gry Online Recenzja

Witamy w Cazino Zeppelin - miejsce dla wszystkich fanów steampunk i tych, którzy szukają niestabilnej akcji automatu. Oprócz jego motywu steampunk, kolejną rzeczą, która sprawia, że maszyna do gniazda Cazino Zeppelin jest atrakcyjna. Gra oferuje nie tylko duże wypłaty za niektóre z jej najlepszych symboli, ale także z darmową bonusem spins z dzikimi, które przenoszą i stają się lepkie, co daje wszelkie pomoc, której potrzebujesz, aby wywołać naprawdę niezapomniane wygrane.

Jak grać w Cazino Zeppelin

Cazino Zeppelin to kolejny automat Yggdrasil, który jest zarówno przystępny cenowo, jak i bardzo prosty do gry z prawdziwymi pieniędzmi. Aby skonfigurować grę, wystarczy wybrać rozmiar swoich monet. Najmniejszy rozmiar monety to 0.01 kredytów i daje minimalny zakład 0.20 punktów na rundę (20 linii płac x 0.01). Ale nawet jeśli chcesz wejść, ten automat nie obciąży cię, ponieważ maksymalny zakład jest ograniczony tylko do 10 punktów na rundę (0.5 na monetę).

Po zakończeniu dostosowania stawki po prostu skorzystaj z elementów sterujących instrukcji lub autoodplay, aby rozpocząć sesję. Gniazdo następnie zakręci rolki i przyciągnie do dziewięciu symboli na ekranie, z których wszystkie nagrody Nagrody w monetach. Najmniejsze nagrody zaczynają się od ikon garniturowych (klubów, serc, diamentów i pik), które płacą od 5 do 170 monet za sekwencję, w zależności od symbolu. Aby uzyskać większe wypłaty, będziesz musiał zebrać niektóre symbole postaci, ponieważ ukrywają nagrody, które zaczynają się od 20 monet i przejść do 2000 monet na sekwencję. Jeśli chcesz zobaczyć dokładnie, który symbol płaci za co, po prostu znajdź przycisk "I" w menu po lewej dolnej części i naciśnij, aby otworzyć wypłatę.

Chociaż został wydany w 2015 r. Gra została dostosowana do Isense 2 Yggdrasil's Isense 2.0 platforma po 2017 roku i teraz ma doskonały układ zoptymalizowany mobilnie, który ma bardzo intuicyjne elementy sterowania ekranem.

Cazino Zeppelin Bezpłatne spiny i dodatkowe funkcje

Podobnie jak w każdym najlepszym kasynie online, nagrody automatów w Cazino Zeppelin są podawane tylko po dopasowaniu niektórych symboli. Aby wygrać wypłatę podczas gry z prawdziwą gotówką, będziesz musiał wylądować sekwencję co najmniej trzech identycznych ikon na linii Pay, zaczynając od pierwszej szpuli po lewej stronie. A kiedy nie masz wystarczającej liczby tych samych symboli, aby ukończyć zwycięską sekwencję, będziesz mieć Harlequin Wilds, do którego należy zwrócić się o pomoc.

Harlequin Wild to dodatkowy symbol, który może służyć jako substytut każdej innej ikony z wypłaty, z wyjątkiem symbolu rozproszenia, aby pomóc Ci uruchomić nagrody, gdy nie ma żadnych. Powodem, dla którego ikony rozproszenia nie można zastąpić, jest to, że aktywują grę bonusową darmowych spinów.

Kiedy dwa rozproszenia pojawiają się gdziekolwiek na ekranie, gniazdo płaci tylko nagrodę pieniężną w wysokości 40 monet. Ale jeśli zbierzesz, trzy, cztery lub pięć symboli, otrzymasz te same nagrody pieniężne, ale także premię odpowiednio 10, 15 lub 20 darmowych spin.

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, ten gniazdo Yggdrasil przeniesie wszelkie dzikie symbole, które znajdują się na twoich rolkach, gdy uruchomisz darmowe obroty prosto do gry bonusowej. Te dziczy, wraz z wszelkimi nowymi dzikimi symbolami zebranymi podczas bonusu, stają się lepkie i pozostaną w pozycji dla całej funkcji. A jeśli uda ci się zebrać jednego dzikiego na każdym z pięciu rolek w trybie darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Cazino Zeppelin Maksymalna wypłata, RTP i zmienność

Dzięki jego wysokiej zmienności najlepiej unikać graczy gracze, którzy są nowi w automatach i tych, którzy nie lubią podejmować dużego ryzyka, aby wygrać dobre pieniądze. Ale jeśli nie jesteś takim graczem, Cazino Zeppelin bez wątpienia da ci szansę na właściwe wynagrodzenie, oferując wypłaty do 40 000 monet na spin. A sądząc po niskim wskaźniku trafień, zdobycie wygranych, które są tak duże, że wydaje się możliwe. Jeśli chodzi o RTP, właśnie tam lubimy to widzieć, na poziomie 96%.

Werdykt automatu Cazino Zeppelin

Biorąc pod uwagę jego atrakcyjne bonusy, prostotę i małe limity, łatwo jest myśleć, że gniazdo Cazino Zeppelin nadaje się do gry dla wszystkich, ale wysoka zmienność spowoduje, że wielu graczy na najlepszych miejscach online.

W przypadku automatów, którzy wolą grać w bardziej swobodne gry, Yggdrasil tworzy również automaty do niższej wariancji, które można swobodnie odkrywać tutaj na naszej stronie internetowej. Aby uzyskać kolejną łatwą maszynę do automatów, ale taki, który daje ci respins i lepkie symbole przy każdej wygranej, a także duży progresywny jackpot, możesz wypróbować fracty Joker Million. A jeśli masz ochotę na coś trudniejszego, sugerujemy dolinę maszyny do gniazda bogów, która pozwala wyhodować ekran, ustawiając kolejne wypłaty, aby odblokować mnożniki Nice Nagrody, respins i łącznie 3125 sposobów na wygraną.

Powiązani partnerzy kasyna

Spartan King
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mount M
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rally 4 Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Prince
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Spin Lab
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Hen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
King Arthur
RTP:
95.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wheel of Fortune Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki