Celebration of Wealth graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Azjatyckie, smoki, karnawał

Święto bogactwa online przegląd automatów

Projektanci w Play'n Go zwykle wymyślają wybitne dzieła sztuki, a obchody gier w automatach bogactwa kontynuuje ten trend. Szczegółowe symbole obejmują inspirowane azjatycką karty do gry, smoki, szczęśliwe monety i czerwone latarnie. Pojawiają się także dzieci Fu w tak wielu gniazdach w stylu chińskim, działając jako dzikie symbole, które pomogą w kompletnych kombinacjach.

Spójrz ponad rolki, a zobaczysz bieżące wartości mini, mniejszych, dużych i wielkich progresywnych jackpotów, a runda jackpot w dowolnym momencie.

W grach podstawowych masz 5 rolki i 243 sposoby na wygranie symboli, aby wygrać. Może się to zmienić podczas rundy darmowych gier, w którym możesz wybrać, aby zagrać aż 7776 zwycięskich sposobów. Z większą liczbą sposobów i rzędów symboli łatwiej jest wygrać, ale kompromis jest taki, że otrzymujesz mniej darmowych spinów, w których można zdobyć nagrody.

Jak grać w obchodach maszyny do gry w bogactwie

Gra działa w ten sam sposób na telefonach komputerowych, iOS, Androida i Windows bez różnorodności rozgrywki, funkcji lub opcji zakładów. Możesz zakładać od 0.10 do 100.00 na spin i używa dobrze potwierdzonego panelu sterowania widocznego w zakresie Play’n Go. Ułatwia ustawianie i regulację stawek za pomocą paska przewijania, a można aktywować tryb autoblacji za pomocą kliknięcia.

Przycisk "ja" zabiera cię do wypłaty. Ma to pełny podział tego, co każdy symbol wypłaca podczas przekraczania sąsiednich bębnów z lewej strony. Smok jest najbardziej wart, spłacając 10 -krotność swojego udziału, gdy ląduje na wszystkich 5 rolkach na najwyższych miejscach online.

Bezpłatne obroty i inne obchody automatów do bogactwa

Dowolne symbole rozproszenia 3, 4 lub 5 płacą 5x, 10x lub 50x swój zakład, a następnie przenieś Cię do funkcji bonusowej darmowej spinów. Masz wybór 5 trybów darmowych spinów, z różną liczbą obrotów i sposobami wygrania w każdym. Wybierz z następujących -

 • 20 obrotów z 3 rzędami symboli i 243 sposobów wygrania.
 • 15 obrotów z 4 rzędami symboli i 1024 sposobów wygrania
 • 10 obrotów z 5 rzędami symboli i 3125 sposobów wygrania.
 • 5 obrotów z 6 rzędami symboli i 7776 sposobów wygrania.
 • Tryb wyboru tajemnic z losową liczbą spinów i wierszy.

Więcej symboli rozproszenia dodaje dodatkowe obroty do Twojej sumy, a nowe gry rozgrywają się w tym samym trybie, który wybrałeś.

Runda jackpotu zaczyna się w dowolnym momencie i zaczyna się od 5 rolek zmieniających złoto. Jeśli dziki symbol wyląduje na złotej kołowrotku, przejdziesz do funkcji zbierania monet, w której wybierzesz monety do ujawnienia mini, mniejszych, major lub wielkich jackpotów. Po znalezieniu 3 rodzaju, wygrasz odpowiednią nagrodę.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność obchodów bogactwa online

Win może osiągnąć 5000x swój udział, chociaż wielki progresywny jackpot może potencjalnie osiągnąć jeszcze większą wartość, zanim szczęśliwy gracz go zbierał. Jest to gra o wysokiej zmienności, w której luki między zwycięskimi spinami mogą być dłuższe, ale względna wartość wypłaty wzrasta, aby zrekompensować.

Uzyskane jako średnia długoterminowa, gracze odzyskują 96.2% stawek w nagrodach pieniężnych, ale obejmuje to progresywne jackpoty, więc w normalnej rozgrywce może być mniej.

Nasze świętowanie oceny bogactwa

Sloty tematyczne wokół azjatyckich uroczystości są niezwykle popularne, a obchody bogactwa jest wielkim hitem do zabawy. Podoba nam się wybór bezpłatnych funkcji spinów, a przy szczęściu tajemnicze wybór da ci do 20 spinów na 7776 sposobów wygrania układu. Możliwe jest również zdobycie zaledwie 5 obrotów na 243 sposoby wygrania siatki, więc to twoja decyzja.

Znajdziesz uroczystość bogactwa online i mobilnego miejsca w naszych najlepiej skrajnych kasynach online. Dołącz dziś do tej gry i ciesz się tą grą wraz z resztą gamy Play'n Go.

Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Action Bank
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Atem WowPot
RTP:
93.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Jaguar SuperWays
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Augustus
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Christmas Carol Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Power Heroes
RTP:
96.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Taco Brothers
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni