Champion Raceway graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Owoce, sport

Champion Raceway Online Review

Siodełka na grę automatów kompatybilnych z wyścigami koni, jako mistrzowie galopa w niektórych z najlepszych kasyn, które przenoszą gamę IGT. Nie jest to jednak zwykła maszyna do automatów, ponieważ wyjątkowa funkcja widzi,.

Grafika jest dość podstawowa, a znaczna część akcji ma miejsce na standardowym 3-rela, 5-płatkowym gniciu, ale deweloper IGT jest jednym z najbardziej doświadczonych na świecie i zawsze udaje mu się przynieść coś nieco innego do każdego z nich Gry. Playable w Apple i Android Mobiles, przezroczystą grafikę działa naprawdę dobrze na mniejszych ekranach.

Wśród funkcji, które sprawiły, że mistrza wyścigowych automatów do wyścigów przed wieloma innymi gierami są potencjalne wypłaty, a gracze na maksymalnych stawkach potencjalnie zdobywają nagrody do 2.6 milionów w darmowych grach.

Znajdziesz koty online w wielu najlepszych kasynach online, jeśli chcesz mieć szansę na wylądowanie ogromnych wypłat. Jest to jednak bardzo niestabilna gra, w której może zająć kilka spinów przed lądowaniem jakichkolwiek nagród, ale po wycofaniu zwycięzcy nie ma reiningu w kwoty, którą możesz zebrać.

Champion Raceway Slot Controls i konfiguracja

Mimo że ta gra jest zupełnie inna niż każda inna maszyna na rynku, rozpoczęcie pracy jest naprawdę łatwe i jest to gra, w której nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, aby grać. Jeśli jesteś doświadczonym graczem, to Champion Raceway to być może odświeżająca zmiana od automatów.

Tak czy inaczej, musisz postawić co najmniej 0.01 na każdej z 5 linii płacowych, zdobywając nagrodę w grach podstawowych podczas dopasowania symboli owoców, lądują na wszystkich 3 rolkach na dowolnej linii. Przyciski strzałek podnoszą i opuść stawki, a zakłady 500.00 Możliwe, wysokie wałki będą się bawić za bitą, aby zacząć.

Można kliknąć mały niebieski przycisk po prawej stronie gry, aby wysłać kołowrotki obracające się w trybie automatycznym, a także jest opcja odtwarzania ścieżki dźwiękowej lub wyciszenia. Odgłosy tłumu wyścigowych wmieszanych z mechanicznymi skutkami wirujących kołowrotków dotyczą wszystkiego, co usłyszysz i choć przez jakiś czas jest fajnie, uważamy, że prędzej czy później wielu graczy zmniejszy głośność.

Można go odtwarzać na urządzeniach Apple i Android, bez utraty funkcjonalności lub funkcji, co sprawiło, że ten z najpopularniejszych miejsc z zakresu IGT. Jesteśmy teraz pod zamówieniami startującymi, więc spójrzmy na układ, symbole i funkcje w tym ekscytującym automatach.

Champion Raceway Bamepalay i funkcje bonusowe

Unikalny układ widzi 3 rolki zajmujące dolną połowę ekranu i tor wyścigowy biegnący po górnej połowie, a 5 koni przygotowuje się do biegania z lewej strony. Klasyczne symbole owoców są tu używane i spojrzenie na wypłatę, jaka jest każda każda. Każda kombinacja cytryn, winogron, śliwek, pomarańczy i arbuzów zapłaci małą nagrodę o wartości 3x kwoty postawionej na każdej linii płacowej.

Jeśli wylądujesz na całe linie pasujących owoców, wygrane wahają się od zaledwie 10x dla cytryn, do 100x dla 3 arbuzy. Będziesz także mieć nadzieję na wylądowanie symbolu mnożnika "3x". Jest to w stanie działać jak każdy inny symbol do wypełnienia kombinacji w razie potrzeby, a jednocześnie potrójnie wartość, więc 2 arbuzy i 3x dziki symbol będą wygrać 300 -krotnie Twój udział w linii. Jeśli wylądujesz 2 dzikie mnożniki, wartości są dodawane razem, więc na przykład arbuz i dwa z 3x symboli zapłacą teraz 9x wartość podstawową lub 900x zakład linii.

Więc co ma wspólnego z tym wszystkim? Odpowiedź leży w małych kolorowych rozetach lub wstążkach derby, które są nałożone na losowe symbole. Za każdym razem, gdy symbol z zieloną, czerwoną, żółtą, niebieską lub różową wstążką na wyścigach, koń wyścigowy tego samego koloru porusza jedną przestrzeń wzdłuż toru. Pierwszy, który osiągnął nagrodę końcową nagrodę bonusową, chociaż to, co wygrasz, zależy od tego, który koń wygrał wyścig. Jeśli jest to zdjęcie, wówczas jeden koń zostanie wybrany losowo jako zwycięzca.

Nagrody wahają się od 50 -krotnego zakładu, jeśli żółty koń wygra, aż do darmowych gier z mnożnikami, gdy wygrywają różowe lub niebieskie konie. Najlepszym rezultatem jest to, że Blue Horse zakończył się pierwszym, ponieważ zostajesz leczony do 10 darmowych gier i wygrywającym przez maksymalnie 13x. W tej funkcji najważniejszą nagrodę wynoszącą 5217 razy w całkowitym stawce można się domagać, a przy maksymalnym zakładzie jest to wygrana warta ponad 2 600 000.00!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Pomimo prostej grafiki i 3-oryzu, 5-płatkowej gry wypełnionej symbolami owoców, IGT sprawiło, że automat do wyścigów mistrza w ekscytującym wydarzeniu. Gracze poczują wszystkie emocje związane z Raceday, gdy konie poruszają się po torze, przekraczając linię, aby przyznać fantastyczne nagrody.

Jeśli wolisz bardziej zaawansowaną grafikę i niższą zmienność, polecamy Frankie Dettori Sporting Legends, oparty na legendarnym dżokeju. Jest to 5-linowe, 25-liniowe automat od Playtech, który ma kilka oszałamiających funkcji, takich jak respins z mnożnikami wygranych i Golden Derby Free Games, w których wygrywasz duże nagrody.

Z radością polecilibyśmy jedną z tych gier bettorom, którzy lubią wyścigi konne, a nawet gracze, którzy po prostu lubią zdobyć duże wygrane. To szyja i szyja, który jest naszym ulubionym, więc dlaczego nie zagrać w jedno? Możesz je znaleźć na jednych z najlepszych serwisów internetowych na świecie i zacząć grać z funduszami bonusowymi, gdy się przyłączysz.

Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Olympia
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miss Wildfire
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Wolf Moon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sylvan Spirits
RTP:
95.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night Out
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hugo Carts
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Energoonz
RTP:
96.73%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni