Charlie Chance in Hell to Pay graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
666 000 $.00
Motyw:
Owoce, bary i dzwonki

Charlie Chance in Hell to Pay Darmowe Gry Online Review

Charlie Chance in "Hell To Pay" Slot online z Play’n Go to luźno oparta na fikcyjnym detektywie "Charlie Chan."Jego korzenie sięga ponad 90 lat w literaturze, filmach i telewizji. Postać "Charlie Chan" była popularna kilkadziesiąt lat temu. Wygląd tej gry jest prawdopodobnie jego najbardziej wyjątkową cechą, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej lokalizację w Hades na rzece Styx. Charlie Chance ma przypominającą kości, czarno-białą kreskówkę, szkicowany wygląd. Flirtatous Look of Charlie's Female Sidekick i gier pozostawia wiele do rozpakowania psychologicznego. Ale jesteśmy tutaj, aby grać, kręcić i wygrać prawdziwe pieniądze.

Gracze mają możliwość zakładania podczas przekraczania rzeki Styx, płacąc żeglarze. Rzeczywiste kwoty zakładów wahają się od 0.10 do 100 jednostek na stawkę. Gra ma ocenę średnią zmienności i RTP do 96.23%.

Charlie Chance in Hell to Pay oferuje graczom klasyczny 3x3-reel, 5-płatkowy układ. W przeciwieństwie do wielu innych automatów zalecanych na naszych najlepszych stronach, ta gra jest prezentowana z czarno-białym tłem, które pomogą przenieść stary motyw filmowy, który pasuje do jego głównego bohatera. Charlie stoi po lewej stronie 3 rolki, wyglądając szkieletowo i przerażony, podczas gdy rogaty, diabelski, żeński unosi się nad tym wszystko po prawej. Młoda i kusząca postać żeńska wywoła uśmiech na twarzy każdego gracza szukającego głównych nagród.

Jak zagrać Charliego Chance w piekle, aby zapłacić automat online

Charlie Chance in Hell to Pay to miejsce online oferujące graczom poszukiwanie najlepszych automatów online klasyczny 3x3 z 5 stałymi liniami wypłat. Pierwszy odrobinę koloru w grze jest zawiera żywych symboli gry. Każdy symbol jest zaprojektowany z klasycznym talentem i wyróżnia się na ekranie w przeciwieństwie do jego ponurego i martwego czarno-białego tła. Symbole to wiele klasycznych owoców, które można znaleźć na tradycyjnym, lądowym gnieździe. Symbole niższe płatne obejmują cytryny, wiśnie, winogrona i kawałek jabłka. Bar, 6-6-6 i piekielne dzwonki płacą więcej. Musisz trafić w trzy rodzaje w dowolnym payline, aby wygrać, z jackpotami od 0.4x do 4 razy więcej.

Jeśli klikniesz ikonę "I" w prawym dolnym rogu linii Play, będziesz mógł zobaczyć sumy potencjalnych bonusów, jak się opłacają, spojrzenie na dostępne funkcje specjalne, jak uzyskać dostęp Darmowe obroty, spojrzenie na linie wypłat i mnożniki.

Charlie Chance in Hell to Pay Funkcje i darmowe spiny

Wilds są ważne w Charlie Chance Hell, aby zapłacić automat online. Istnieją 3 odmiany czekające na graczy na najlepszych miejscach online. Pierwszy to standardowe dzikie zastępowanie dowolnych regularnych symboli wynagrodzeń w celu wygenerowania zwycięskiej kombinacji. Dziki może rosnąć do mnożnika 2x lub 3x zastosowanego do każdej wygranej. Mnożniki również mnożą się między sobą, w przeciwieństwie do po prostu sumowania. Na przykład: mnożnik 3x3x3 zwraca 27x twój zakład linii.

Płaskający diabelski symbol kobiecy jest rozproszeniem, który może lądować w dowolnym miejscu, a 3 z nich w dowolnym miejscu na tym samym spinu wywołuje tablicę fabularną. Dostępne tam nagrody obejmują:

 • Spin, który zapewnia wypłatę
 • Natychmiastowa nagroda pieniężna
 • Losowe reps
 • Losowy mnożnik repsji 2x, 3x, 25x
 • Runda darmowych spin

Funkcja darmowych spinów zapewnia 8 spinów.lt;.p>

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Charlie Chance in Hell to Pay Darmowe Gry Online Maksimum Win, RTP i zmienność

Najlepszy RTP w średniej wolności Charlie Chance in Hell to Pay Darmowe Gry Online Game to 96.23%, a maksymalna kwota wygranej wynosi 6666x (oczywiście) Twój zakład linii. Minimalny zakład to 0.10, a maksymalny zakład wynosi 100.00 w prawdziwej grze.

Charlie Chance in Hell to Pay Darmowe Gry Online Werdict i podobne automaty

Charlie Chance w piekle, aby zapłacić wielki czas z dzikimi, rozproszonymi, bezpłatnymi gier. Jest to jedno z najbardziej Unique Online Fruit Dowcode, biorąc pod uwagę jego mieszankę czarno-białych i kolorowych ilustracji, a jego osiedlenie się, cóż, do diabła. Charlie płaci za swoje grzechy, te, które najbardziej prawdopodobne, zaangażowane w lub na jego diabelskim, żeńskim odpowiednika. Potencjalny 6666x razy Twój zakład linii jako jackpot jest wysoki. Ale prawdopodobnie nie zobaczysz tej liczby w tym życiu. Muzyka jest kusząca i potencjalnie urzekająca jak sama gra. Podążając w stylu wielu gier Play'n Go, jest to łatwa do gry gra, która powinna być zainteresowana doświadczonym graczem dzięki możliwościom wielu darmowych spinów i dzikich, a jednocześnie daje nowicjuszy gracz bezproblemowy.

Gracze, którzy lubią flirtować z Beyond, mogą również cieszyć się nieśmiertelnym romansem, jest to gra o tematyce wampira z mikrogamji, która zawiera 243 sposoby wygrania systemu wygrania. Sprawdź tę grę wraz z demo Charliego Chance in Hell i wszystkich najlepszych gier od gry, idź tutaj.

Atlantis The Forgotten Kingdom
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Evil Goblins xBomb
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sisters of Oz Jackpots
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Smugglers Cove
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Star Clusters Megaclusters
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mr. Macau
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blazing Mammoth
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Divine Fortune
RTP:
95.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni