Charms and Clovers graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
350 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, irlandzkie szczęście

Charms and Clovers Darmowe Gry Online Recenzja

Wprowadź świat mitów, magii i dużych bogactw w oryginalnej maszynie do gniazda i koniverów Betsoft. Z nietypową konfiguracją 5+1 rolki i 40 liniów wypłat, to irlandzkie automaty internetowe pozwoli Ci świętować St. Dzień Paddy'ego przez cały rok i dowiedz się, czy masz trochę legendarnego szczęścia irlandzkiego. Daje ci szansę zdobycia własnego garnka, Charms amp; Clovers oferuje różnorodne bonusy, w tym niektóre kuszące progresywne nagrody. Skorzystaj z pełnego wykorzystania jego rozszerzonego ekranu, a możesz cieszyć się wszystkim, od kolosalnych symboli po darmowe gry spinów, natychmiastowe nagrody pieniężne i wypłaty do 25 000 monet za sekwencję. A dzięki zoptymalizowanemu mobilnemu projektowi gry możesz cieszyć się tymi dodatkami bez względu na to, gdzie chcesz grać.

Uroki i konfigurację gniazd i konfiguracji

Niezależnie od tego, czy grałeś w automatach od lat, czy to twój pierwszy raz, ciesząc się sercem online uroków i koniverów Betsoft, powinno być nadal łatwe. Intuicyjne elementy sterujące są podawane na ekranie, aby pomóc Ci kontrolować obroty, dostosować udział lub włączyć tryb automatycznego odtwarzania. Użyj przycisków po lewej stronie, aby wybrać poziom zakładu i wybierz rozmiar monety, aby dostosować swój udział zgodnie z budżetem. Możesz grać z szeroką gamą zakładów, od minimum 0.40 punktów do maksymalnie 200 punktów na rundę.

Z 40 liniami wypłat i czterema rzędami symboli, będziesz mieć wiele sposobów na zebranie wypłaty podczas gry. Aby zobaczyć, w jaki sposób każda linia płac jest ustalona i które symbole oferują nagrody, po prostu otwórz płatnik za pomocą przycisku "Wyświetl płacze". Gniazdo daje 13 symboli, które płacą i wszystkie z nich mają nagrody w monetach, które rosną, gdy grasz z wyższym poziomem BET. Graj z prawdziwą gotówką na pierwszym poziomie BET, a wypłaty będą wynosić od 5 do 10 000 monet na sekwencję. Ale baw się z Maxem na BET, a nagrody wzrosną do 50 000 monet. A naprawdę niezwykłe jest to, że masz do dyspozycji szóstą kołowrotek, która nie tylko może wywołać najlepsze nagrody, ale może również zapewnić dostęp do różnych funkcji bonusowych.

Charms amp; Clover można również gładko odtwarzać na każdym smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym iOS lub Androidem. Po przejściu na urządzenie mobilne spodziewaj się innego układu niż podczas gry na komputerze z powodu mniejszego miejsca na ekranie. Twoje sterowanie obrotowe i podwójne są zawsze obecne, ale sterowanie zakładami można znaleźć tylko w menu gry.

Charms and Clovers rozgrywka i funkcje bonusowe

Możesz wygrać wypłatę na Charms amp; Clover, gdy tworzysz sekwencję co najmniej trzech dopasowanych symboli na dowolnej istniejącej linii, od lewej do prawej. Oprócz zwykłych symboli, które mogą zapłacić do 25 000 monet, możesz również wygrać wypłaty dzikim symbolem, który płaci maksymalne zwroty podczas gry za prawdziwe pieniądze do 50 000 monet na sekwencję. Ten symbol może również zastąpić wszystkie inne symbole oprócz symboli bonusowych na szóstym kołowrotku.

Szósta kołowrotek to twoje drzwi do obu najlepszych nagród w grze, ale także wszystkie funkcje bonusowe. Tylko w tym kołowrotku zobaczysz cztery różne symbole bonusowe, które mogą wywołać jedną z czterech funkcji, gdy pokrywają całą rolkę. Dwie z tych funkcji dają ci bonusy 8 darmowych spinów, jeden grał kolosalnymi symbolami krasnoludów 3x3, a drugi z dodatkowymi dzikimi symbolami. Trzecia funkcja daje dostęp do gry typu typu typu clect-and-wygrana, w której możesz odebrać nagrodę do 20 razy swój zakład. A ostatnią funkcją jest gra koła bonusowego z dwoma poziomami, które mogą ostatecznie zapłacić zwrot do 100 -krotnie twój zakład lub jeden z trzech progresywnych jackpotów gry.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Charms amp; Clovers to kolejny atrakcyjny automat z portfolio Betsoft, ale nie jest to gra dla wszystkich. Ten automat jest głównie odpowiedni dla fanów pokies i graczy o tematyce irlandzkiej. Z 6 rolkami i 4 rzędami symboli, gra oferuje więcej niż wystarczające możliwości, aby osiągnąć zysk, co pozwala zarobić do 350 000 monet podczas gry za prawdziwą gotówkę. Jeśli jednak nie chcesz podejmować ryzyka, możesz przyjrzeć się innym automatom online, ponieważ Charms amp; Clover ma niższy współczynnik trafień.

Dla graczy, którzy lubią mniej ryzykowne gry kasynowe, Betsoft ma dziesiątki miejsc średniej wariancji, które możesz cieszyć się. Sugerujemy wypróbowanie niektórych nowszych gier, takich jak Yak, Yeti i Roll, które oferują 20 płatności i progresywną funkcję bonusową, która może przyznać ci mnożniki wypłat, nagrody natychmiastowe, a nawet darmowe gry spins. Kolejnym miejscem, które możesz spróbować, jest Chilli Pop, który oferuje klaster płaci mechanikę i ekran 5x3, który może wzrosnąć do 8x8 podczas głównej funkcji bonusowej. Można znaleźć jeszcze więcej oryginalnych gier automatycznych Betsoft, gdy odwiedzasz niektóre z prawdziwych kasyn pieniężnych przedstawionych na naszej stronie internetowej, z których większość możesz również cieszyć się różnymi atrakcyjnymi promocjami graczy.

Powiązani partnerzy kasyna

Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rick and Morty Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Taco Brothers Derailed
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wishwood
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Temple of Medusa
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Double Da Vinci Diamonds
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Mystery Museum
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Odyssey
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni