Chase The Cheese graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
337 500 $.00
Motyw:
Zwierzęta, owoce, siódowce

Chase The Cheese Darmowe Gry Online Review

Chase the Cheese to jedna ze starszych automatów Betsoft i gra, która jest mieszanką starych i klasycznych automatów studia a nowszymi gier 3D. Wyposażony w grafikę 3D i kreskówkowe symbole myszy, sera i myszy, ale także niezwykłą kombinację 4 rolki, 4 rzędów i 9 aktywnych liniów, Chase Chees. Zagraj na dowolnym urządzeniu wspierającym flash w kasynie Real Money Online, a możesz wygrać nagrody do 18 000 monet za rundę.

Poza zwykłymi wypłatami oferowanymi przez symbole bazowe, gniazdo Chase sera oferuje również kilka ekscytujących bonus. Drugi progresywny jackpot jest dostępny dla graczy, którzy inwestują więcej pieniędzy podczas sesji, podczas gdy wszyscy gracze będą mogli cieszyć się funkcją premii tematyczną, która ukrywa jeszcze więcej dodatkowych nagród oraz korzyści z dzikich symboli. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat wypłat i bonusów dostępnych w Chase The Cheese.

Jak grać w gonią sera online

Chase the Cheese to łatwa w użyciu automat. Rozpocznij sesję, klikając sterowanie monetami, aby dostosować wartość monet, a następnie użyj linii i zakładają się na sterowanie linią, aby jeszcze bardziej dostosować zakład. Jeśli lubisz grać tanio, możesz postawić zaledwie 0.01 kredytów na spin. Ale jeśli chcesz więcej możliwości wypłaty i lepszych nagród, możesz również zwiększyć swój zakład do 45 kredytów.

Interesujące w tej automatach jest to, że ma aktywną kontrolę linii wypłat, która umożliwia wybór, czy chcesz grać tylko z jedną czy wszystkie 9 linii. Po aktywacji linii płacy gniazdo zaznaczy go złotą linią, ułatwiając pozostanie na dobrej drodze do nagród. Jeśli chodzi o same nagrody, można je zobaczyć, naciskając"Zobacz wypłatę" przycisk. Gniazdo ma osiem symboli obrazów, które wywołują wypłaty, z których każdy oferuje nagrody w monetach, które różnią się w zależności od zakładu na linię. Jeśli postawisz tylko jedną monetę na linię, otrzymasz nagrody od 1 do 1500 monet za sekwencję. Ale jeśli postawisz pięć monet, nie tylko dostaniesz szansę na wypłaty do 7500 monet na sekwencję, ale także szansę na wygranie premiowej nagrody progresywnej automatu automatu!

Jak powiedziano, Chase the Cheese to automat do gniazda, który nie będzie działał z urządzeniami mobilnymi iOS lub Android. W przeciwieństwie do wielu innych gier z różnorodnego katalogu studia, Chase The Cheese nie został przeprojektowany w HTML5 i jako taki będzie dostępny dla graczy komputerowych.

Gonić cechy sera i darmowe spiny

Gdy zaczniesz grać, nagrody zostaną przyznane w dowolnym momencie, gdy zbierasz trzy lub cztery identyczne symbole na dowolnej aktywnej linii płacowej, w sekwencji lewej do prawej. Najcenniejszymi symbolami w grze są symbole MOUSETRAP, MYSE i JACKPOT, ale także dzika ikona, która może pomóc w bankowości wielu dodatkowych zwycięstw. Ta ikona może zastąpić wszystkie inne symbole w grze, aby ukończyć pasującą sekwencję, ale nie symbol rozproszenia.

Symbol rozproszenia jest logo gry i może uruchomić główną funkcję bonusu, gdy cztery symbole wylądują jednocześnie na ekranie. W sposób prawdziwy betsoft, po aktywacji funkcji wejdziesz"filmowy" Pokrywa, w której będziesz nawigować po myszy w różnych pułapkach, aby ukraść ser. Pamiętaj, aby nie złapać kota, wpadnij do dziury lub utknąć w pułapce myszy, jeśli chcesz wygrać pieniądze, ale także nie czekać na limit czasu osiągnięcia zera. Wyjdź bezpiecznie na czas, a możesz być dobrze nagrodzony.

A ostatnim i ostatnim bonusem oferowanym w Chase The Cheese jest progresywny jackpot, który można wyzwolić, zbierając cztery specjalne symbole jackpota. Te symbole mogą aktywować nagrodę Jackpot tylko wtedy, gdy grasz za prawdziwą gotówką z maksymalnym zakładem, i.mi. z aktywowanymi wszystkimi liniami wypłat i podczas zakładania pięciu monet na linię płac. We wszystkich innych przypadkach ikony jackpot będą mogły dać ci tylko wypłaty 1500-7 500 monet.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Gontować werdykt sera i podobne automaty online

Jako jeden z najprostszych gniazd betsoft, Chase the Cheese to świetna gra do gry, jeśli szukasz czegoś trudniejszego niż automat w stylu Vegas lub po prostu maszyna, która jest zabawna i łatwa w użyciu. Wariancja automatu jest średnia, oferując dobrze zrównoważone zwroty i mniej ryzykowną rozgrywkę niż gra o dużej ilości wolności. Dzięki progresywnemu jackpotowi i podstawowej wypłaty do 18 000 monet na rundę, czekając na Ciebie, gdy grasz na prawdziwe pieniądze, gonisz ser Betsoft bez wątpienia oferuje dobre nagrody, choć jego wskazówki dotyczące wysokiej liczby trafień nie zdarzyło się tak często, jak chciałbyś. Tak więc, jeśli szukasz czegoś bardziej satysfakcjonującego i zabawnego niż klasyczny automat, w który możesz grać swobodnie, nawet na grosz na rundę, Chase The Cheese byłoby fajną opcją do rozważenia.

W przypadku graczy, którzy szukają czegoś bardziej ryzykownego, ale także bardziej opłacalnego, sugerujemy, aby spojrzeć na inne automaty online, które oferują rozgrywkę o wysokiej czcionce. Fruity Jumbo Joker Betsoft to jedna świetna alternatywa, która oferuje grę w średnim/wysokiej wariancji, podwójne ekrany i nagrody do 32 000 monet. Aby uzyskać coś jeszcze bardziej niestabilnego, możesz również sprawdzić niektóre popularne produkty Microgaming, takie jak nowe Diamond Empire lub Classic Break Da Bank. Odkryj jeszcze więcej 3-relacji i innych nowoczesnych gier, odwiedzając niektóre z naszych najlepszych miejsc w automatach online i zdobyć kuszącą bonus powitalny, rejestrując się na konto.

Powiązani partnerzy kasyna

Ghost Pirates
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charms and Clovers
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
The Ultimate 5
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Farm
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Hunter
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pharaoh's Fortune
RTP:
94.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
ImmorTails of Egypt
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni