Chibeasties 2 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
90 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia

Chibeasties 2 Recenzja automatów online

Sukces wydania Chibeasties z oprogramowania Yggdrasil doprowadził do zapotrzebowania na więcej. Na szczęście skandynawski gigant gier zobowiązał graczy do premiery gniazda Chibeasties 2, gdy trafił do kasyn online w 2017 roku. Jak każda dobra kontynuacja, uzupełniający tytuł przyjął oryginalny mistyczny motyw lasu i funkcje-i umieścił je na sterydach. W wyniku netto Chibeasties 2 ma kilka ulepszeń, w tym cztery specjalne funkcje dzikich dziedzin, wyższy BET maksymalny 80.00 i zwiększony potencjał jackpot.

O chibeasties 2 grę automatów online

Slot online Chibeasties 2 to maszyna bardzo wizualnie podobna do oryginału, zawierająca te same postacie automatów w mitycznym lesie - zwłaszcza ciekawe stworzenia lasu, magiczne owoce i fauna, swobodne symbole spinów i kryształowe dzikie dziki. Podobnie jest zrelaksowany dźwięk, który ożywia mistycyzm lasu.

Gracze zaznajomieni z pierwszą z serii będą wiedzieli, że opiera się na magii drzewa Yggdrasil, który w mitologii nordyckiej jest uważany za nosiciela życia i wszelkiego rodzaju magiczne wydarzenia. Ulepszenia automatów Chibeasties 2 obejmują podwójny maksymalny zakład i ulepszone jackpoty, z obrotami od 0.20 do 80.00.

Kontynuacja pozostaje niestabilnym szczeliną z umiarkowanymi powraca do gry, ale z jeszcze silniejszymi gierami bonusowymi. Yggdrasil podkreśla nowe bonusy na stronie internetowej, stwierdzając:

"Gracze pokochają odkrywanie mistycznej krainy Chibeasties z czterema różnymi królestwami, czterema unikalnymi dzikimi rysami i wolnymi obrotami, w których dzikie mutują i łączą swoje moce, aby zapewnić ogromne wygrane!"

Dodano do miksu, jest szansa, że gracze do wyboru czterech "królestw" z unikalnymi dzikimi funkcjami, co daje Chibeasties 2 Wow Factor.

Funkcje, specjały i symbole

Bonusowe funkcje i promocje w Chibeasties 2 to główny powód do aktualizacji z oryginalnej gry - z funkcją Realms, dzikimi mutacjami i bezpłatnymi wzmacniaczami spinów, co daje grę większą gra w grafikę i potencjał wypłat. Funkcja Realms pozwala graczom wybierać z czterech różnych dziedzin przed rozpoczęciem gry, a każdy tryb ma na zamówienie dzikie funkcje. Real można również przełączać podczas sesji:

 • Rozszerzająca się królestwo: Dzikie symbole rozszerzają się, aby przejąć jedną rolkę
 • Rozprzestrzenianie królestwa: Wilds tworzą od 1 do 4 losowych dziczy
 • Teleportowanie królestwa: Wilds przełącz się z innymi ikonami, aby stworzyć kombinacje wyższych płatności
 • Lustrzanie królestwa: Dwa nowe dziczy są generowane po przeciwnej stronie rolki

Każdy dziki spin może również wywołać funkcję dzikiej mutacji, zapewniając drugą losową funkcję dziele, co może być bardzo satysfakcjonujące. Podobnie jak w oryginale, gra Chibeasties 2 ma również bezpłatny bonus spinowy, wywołany przez trzy, cztery lub pięć bezpłatnych symboli spinów w grze podstawowej - z siedmioma, 15 i 30 darmowymi spinami odpowiednio wyczerpanymi spinami. Każdy dziki hit podczas wolnych obrotów wywołuje dziką mutację. Ponowne spinne wyzwalacze umożliwiają również otrzymanie 60 darmowych spinów.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Losowe dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
Avalon
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bang Bang
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Maid O'Money
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Copa
RTP:
97.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni