Chibeasties 2 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
90 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia

Chibeasties 2 Recenzja automatów online

Sukces wydania Chibeasties z oprogramowania Yggdrasil doprowadził do zapotrzebowania na więcej. Na szczęście skandynawski gigant gier zobowiązał graczy do premiery gniazda Chibeasties 2, gdy trafił do kasyn online w 2017 roku. Jak każda dobra kontynuacja, uzupełniający tytuł przyjął oryginalny mistyczny motyw lasu i funkcje-i umieścił je na sterydach. W wyniku netto Chibeasties 2 ma kilka ulepszeń, w tym cztery specjalne funkcje dzikich dziedzin, wyższy BET maksymalny 80.00 i zwiększony potencjał jackpot.

O chibeasties 2 grę automatów online

Slot online Chibeasties 2 to maszyna bardzo wizualnie podobna do oryginału, zawierająca te same postacie automatów w mitycznym lesie - zwłaszcza ciekawe stworzenia lasu, magiczne owoce i fauna, swobodne symbole spinów i kryształowe dzikie dziki. Podobnie jest zrelaksowany dźwięk, który ożywia mistycyzm lasu.

Gracze zaznajomieni z pierwszą z serii będą wiedzieli, że opiera się na magii drzewa Yggdrasil, który w mitologii nordyckiej jest uważany za nosiciela życia i wszelkiego rodzaju magiczne wydarzenia. Ulepszenia automatów Chibeasties 2 obejmują podwójny maksymalny zakład i ulepszone jackpoty, z obrotami od 0.20 do 80.00.

Kontynuacja pozostaje niestabilnym szczeliną z umiarkowanymi powraca do gry, ale z jeszcze silniejszymi gierami bonusowymi. Yggdrasil podkreśla nowe bonusy na stronie internetowej, stwierdzając:

"Gracze pokochają odkrywanie mistycznej krainy Chibeasties z czterema różnymi królestwami, czterema unikalnymi dzikimi rysami i wolnymi obrotami, w których dzikie mutują i łączą swoje moce, aby zapewnić ogromne wygrane!"

Dodano do miksu, jest szansa, że gracze do wyboru czterech "królestw" z unikalnymi dzikimi funkcjami, co daje Chibeasties 2 Wow Factor.

Funkcje, specjały i symbole

Bonusowe funkcje i promocje w Chibeasties 2 to główny powód do aktualizacji z oryginalnej gry - z funkcją Realms, dzikimi mutacjami i bezpłatnymi wzmacniaczami spinów, co daje grę większą gra w grafikę i potencjał wypłat. Funkcja Realms pozwala graczom wybierać z czterech różnych dziedzin przed rozpoczęciem gry, a każdy tryb ma na zamówienie dzikie funkcje. Real można również przełączać podczas sesji:

 • Rozszerzająca się królestwo: Dzikie symbole rozszerzają się, aby przejąć jedną rolkę
 • Rozprzestrzenianie królestwa: Wilds tworzą od 1 do 4 losowych dziczy
 • Teleportowanie królestwa: Wilds przełącz się z innymi ikonami, aby stworzyć kombinacje wyższych płatności
 • Lustrzanie królestwa: Dwa nowe dziczy są generowane po przeciwnej stronie rolki

Każdy dziki spin może również wywołać funkcję dzikiej mutacji, zapewniając drugą losową funkcję dziele, co może być bardzo satysfakcjonujące. Podobnie jak w oryginale, gra Chibeasties 2 ma również bezpłatny bonus spinowy, wywołany przez trzy, cztery lub pięć bezpłatnych symboli spinów w grze podstawowej - z siedmioma, 15 i 30 darmowymi spinami odpowiednio wyczerpanymi spinami. Każdy dziki hit podczas wolnych obrotów wywołuje dziką mutację. Ponowne spinne wyzwalacze umożliwiają również otrzymanie 60 darmowych spinów.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Losowe dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca
Legend of the Pharaohs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Taco Brothers
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valhalla Saga - Thunder of Thor
RTP:
95.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rally 4 Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Jackpot
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
4 Diamond Blues Megaways
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Land of Zenith
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Heart of Rio
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Big Event
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde and the Lost Chapter
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Samurai Split
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Absolootly Mad Mega Moolah
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni