Chicago Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Policjanci i złodzieje

Chicago Gold Darmowe Gry Online Recenzja

Kartonowe gangsterzy, gliniarze i glamourous kobiety pojawiają. Na podstawie Chicago z czasów prohibicji jest to gra komputerowa i mobilna, w której możesz wygrać jackpot o wartości 5000 razy swój zakład. Dołącz do gangów i zbieraj gotówkę, odpowiednie i mnożniki od różnych postaci.

Łatwiej jest uruchomić funkcję kolekcji gotówki podczas rundy bonusowej bezpłatnej spin. Gold Chicago Gold to 5-linowa, 40-liniowa gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96%.

Jak zagrać w grę Chicago Gold Slots

Załaduj złoty gniazdo Chicago na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile za pośrednictwem najlepszych witryn mikrogamji. Przenosi cię z powrotem do lat dwudziestych, kiedy gliny i gangsterzy walczyli o kontrolę ulic, ale wszystko jest w stylu kreskówek. Wraz z różnymi symbolami postaci zobaczysz kolorowe symbole garniturów do gry, dzikie i ikony w stylu Art Deco, a także cenne złote monety.

Czaszki siedzą na ciemnej ulicy miasta, otoczonymi neonami z jednej strony, a 4 wartości jackpotów drugiej.

Prosty zestaw elementów sterujących biegnie wzdłuż dolnej części rolki, a ty wybierasz zakład z zakresu 0.20 do 50.00 z przyciskami przy przyciskach plus lub minus. Naciśnij śrubę błyskawicy, aby przyspieszyć w najlepszych kasynach online, a zakładka okrągła strzałka wyzwala automatyczne obroty.

Przejdź do wypłaty za pomocą przycisku "ja", aby zobaczyć, ile wygrasz z różnych symboli i jak działają funkcje. W grach podstawowych musisz znaleźć wystarczającą liczbę przykładów tego samego typu symboli.

Szef jest warty do 10 razy twojego zakładu, gdy wypełnia linię płac, z najmniej cennym symbolem karty, który zwraca się 1x. 4 znaki pojawiają się jako ułożone symbole, co ułatwia je zobaczyć w poprzek linii.

Bezpłatne obroty, jackpoty i inne funkcje Gold Chicago Gold

Dziki symbol działa jak inni, aby ukończyć zwycięstwa. Uważaj na stosy banknotów w dowolnym miejsca. Wygrywasz je tylko wtedy, gdy wylądują w tym samym czasie, co 1 z 3, zbierają emblematyki. Symbol Respin zbiorów widzi gangstera rozbijające bole baseballowy nietoperz, powodując, że wszystkie oprócz symboli gotówkowych odpadają. Gotówka na miejscu dla jednego respina.

COP pomaga, jeśli pojawi się symbol wielu kolekcji. Obraca koło mnożące, aby zwiększyć wszystkie wartości gotówkowe do 5x. Standardowy emblemat oznacza, że ubiegasz się o połączone wartości gotówkowe bez żadnych dodatków, ale przynajmniej Dame wysadza pocałunek.

Trzy lub więcej bezpłatnych symboli spinów lądowanie jednocześnie przyznaje 8 gier bonusowych, podczas których pojawi się więcej kolekcji symboli i wad gotówki. Możesz oddzielić tę rundę za pomocą bardziej bonusowych symboli.

Wszelkie lądowanie symboli zbierania w tym samym czasie, gdy złota moneta Boss zabierze Cię do funkcji Jackpot Big Boss. Wybierz z siatki 20 monet, aby ujawnić wartości jackpot, a kiedy odkryjesz 3 w rodzaju, wygrywasz odpowiednią nagrodę. Mini, Minor, Major i Grand Jackpots płacą odpowiednio 50x, 100x, 500x i 5000x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gry Chicago Gold Slots

Grand Jackpot 5000x to maksymalna wygrana z tej gry i jest warta 250 000.00 Jeśli grasz na najwyższych stawkach. Chicago Gold to wysoki poziom zmienności, w którym w perspektywie długoterminowej wypłaca 96% zakładów w nagrodach pieniężnych.

Nasz werdykt w grze Chicago Gold Slots

Chicago Gold to atrakcyjna gra z świetnymi projektami postaci i mnóstwem najwyższej jakości funkcji. Uważamy, że więcej symboli tematycznych i mniej kombinezonów z kartami gry poprawiłyby wszystko, ale to kwestia osobistej preferencji.

W podstawowych obrotach chodzi o funkcje kolekcji gotówki i musisz je uruchomić, aby naprawdę skorzystać z gry. Dodatkowe kolekcje w bezpłatnych spinach powinny ładnie utrzymywać bankrolle, a oczywiście funkcja jackpot może wylądować na spektakularnych zwycięstwach.

Poznaj tłum i zagraj w Chicago Gold Slot na najwyższych miejscach online.

Gdzie mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w grę Chicago Gold Slots?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych witrynach kasynowych mikrogamji. Dołącz do jednego z nich, a możesz wygrać prawdziwe nagrody pieniężne z gry Chicago Gold Slots. Zalecane kasyna mają ogromny wybór innych gier, świetne oferty bonusowe i są w pełni licencjonowane, aby zagwarantować uczciwe odtwarzanie i bezpieczeństwo,

Jaka jest maksymalna wypłata złotego szczeliny Chicago?

Możesz wygrać do 5000 razy swój zakład grający w grę Chicago Gold Slots. Jeśli grasz na maksymalnych stawkach, to imponująca wygrana w wysokości 250 000.00, ale nawet na najniższym poziomie zakładów, nadal możesz zbierać nagrodę w wysokości 1000.00.

Czy złoty gniazdo Chicago ma funkcję jackpota?

Tak! Funkcja Jackpot Big Boss zaczyna się, gdy złota moneta wyląduje na dowolnym z pierwszych 4 bębnów, jednocześnie jak każde symbole zbiorów. Musisz wybrać z 20 monet, aby ujawnić wartości jackpot i wygrać nagrodę, gdy ujawnisz 3 tego samego rodzaju. Są to stałe ilości, a nie progresywne nagrody.

Ile mogę postawić na każdym obrotu złotego automatu Chicago?

Możesz zagrać w gniazda Chicago Gold za pomiędzy 0.20 i 50.00 na spin. Istnieje wiele poziomów zakładów między tymi granicami, co czyni grę dopasowaną do większości budżetów. To łatwa gra na rozpoczęcie pracy i możesz wybrać zakład za pomocą kilku kliknięć.

Jaka jest zmienność gry w Chicago Gold Slots?

To jest gra o dużej zmienności. Oznacza to, że miejsce online w Chicago Gold może wypłacać hojne nagrody, ale rzadziej niż gry o niższej wariancji. Gry o wysokiej zmienności są popularne wśród graczy, którzy nie mają nic przeciwko czekanie na większe potencjalne nagrody.

Jak działają funkcje kolekcji gotówki w Chicago Gold?

Stosy banknotów lądują na rolkach od 1 do 4 w dowolnym momencie, a każdy ma wartość gotówką. Twierdzisz je, gdy symbol zbierania ląduje w tym samym obrotu. Symbol respin zbiorów wyzwala kolejny obrót rolki, a wielo -zbieranie zwiększa wartości do 5x. Istnieje również standardowy symbol zbierania.

Jakie symbole ma złoty gniazdo Chicago?

Gra jest tematyczna wokół gangsterów z czasów prohibicji i gliniarzy. Szczegółowa grafika z kreskówek wprowadza ten zacieniony podziemny świat na komputery PC i telefony telefoniczne z obrazami szefa, mob. Symbole garnitury gry pojawiają się również na rolkach złotego automatu Chicago.

Czy są jakieś gry podobne do maszyny do gniazda złota w Chicago?

Inne gry o tematyce mob to Slotfather z Betsoft. Używa oszałamiającej grafiki 3D i jest pełen dodatkowych funkcji bonusowych. Kolejną grą podobną do gniazda online w Chicago Gold jest Jack Hammer z Netent, który ma wyglądać jak kreskówkowy pasek.

Czy muszę pobrać oprogramowanie, aby zagrać w grę Chicago Gold Slots?

Nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania, aby grać w maszynę do gniazda złota w Chicago.

Kiedy wydano miejsce w chicago złota?

Mikrogaming i pearfiction wprowadziły gniazdo Chicago Gold w kasynach komputerów stacjonarnych i mobilnych 8 grudnia 2020 r.
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Chilli Heat Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Pig
RTP:
95.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
10000 Wishes
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cats
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chronicles of Olympus X UP
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attraction
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Tracks
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni