Chicken Drop graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierząt

Recenzja automatu online z kurczakiem

Jajka-zabawny styl i ekscytująca rozgrywka kurczaka z kroplami online. Ta kreskówkowa gra rozgrywa się na siatce 7x7 wypełnionej kolorowymi owocami, orzechami i symbolami serca, nadzorowanej przez kurczaka.

Zwyciężone przez siebie klastry symboli znikają, a nowe kaskadują, aby wypełnić luki. Jajko ląduje na końcu dowolnej serii kaskad, przekształcając symbole na obszarze tak duży jak 6x6 i zwiększając wygrane do 10x. Łatwiej jest zbudować obfite mnożniki i gigantyczne jajka podczas bezpłatnej funkcji bonusowej.

Możesz zagrać w bardzo niestabilny szczelin. To gra mobilna ze średnimi zwrotami 96.5% i możesz wygrać do 5000 razy swój zakład z Happy Hen.

Jak grać w grę z kroplami kurczaka

Widoczna scena Farmyard znajduje się za siatką symbolową, wraz z drzewami, czerwoną stodołą i animowanym kurczakiem z kreskówek. Country and Western Soundtrack to idealna melodia, więc najnowszy gniazdo Pragmatic Play wygląda dobrze na komputerach PC, iOS, Android i Windows.

Symbole dodają dużo koloru, z czerwonymi sercami, fioletowymi grzybami i żółtymi kodami kukurydzy wśród kolekcji.

Aby rozpocząć, musisz zdecydować, ile chcesz postawić na każdym obrotu, z dużym rozkładem opcji od 0.20 do 100.00. Kliknij zakładkę plus lub minus po obu stronach głównego spinu, a możesz dostosować wartość monety, poziom zakładu lub całkowitą zakład.

Stuknij pasek autoplay, aby ujawnić sterowanie suwakiem, które pozwalają zdecydować, ile automatycznych obrotów chcesz, a kiedy je zatrzymać, jeśli wygrane lub straty osiągną określony poziom. Przycisk "I" odblokowuje wypłatę i możesz zobaczyć, ile jest warte każdego symbolu, a także jak odtwarzają się funkcje specjalne.

Potrzebujesz klastrów co najmniej 5 identycznych symboli, aby wygrać, a truskawki płacą najwięcej na 1x do 1000 razy w zależności od wielkości klastra.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatu z kroplami kurczaka

Gniazdo z kropli kurczaka ma fenerkę upadku, która widzi wszystkie zwycięskie symbole usunięte z siatki, a te powyżej upadku, aby wypełnić pustkę. Zbadanie trwa, aż nie widać nowych zwycięstw. Specjalna puszka na podlewanie i szczęśliwa koniczyna mogą pojawiać się w dowolnym momencie w serii podgrzewania, które zbierają się na liczniku trzymanym przez kurczaka.

Zwiększają one rozmiar i wartość mnożnika symbolu jaja, która spada na rolki, gdy każde upadki się kończą. Za każdym razem, gdy pojawia się podlewanie, jajo wzrasta, od początkowego 2x2, do potencjalnego maksimum 6x6. Clover zwiększa mnożnik wygranej, co może osiągnąć aż 10x.

Gdy się kończy, jajo spada na siatkę, zamieniając wszelkie symbole, które pokrywa w przykładach tego samego typu. Zbierz wystarczającą ilość puszek i koniczyny, a można zobaczyć transformację jaja 6x6, a zwycięstwo pomnożone przez 10x.

Maszyna do gniazda kurczaka ma również bezpłatny bonus spinów, który zaczyna się, gdy pojawiają się 4 lub więcej skrzyń skarbów. Wygrasz 3x, 5x lub 20x, swój zakład z 4, 5 lub 6 skrzyń skarbów, a następnie odpowiednio 10, 15 lub 20 darmowych spin. Znajdź 7 lub więcej skrzyń, aby wygrać 100x, ale bez darmowych gier.

W przeciwieństwie do gier podstawowych, wszelkie ulepszenia jaj podczas bezpłatnych spin. Ułatwia budowanie gigantycznych jaj i dużych mnożników przed końcem rundy. Więcej skrzyń skarbów dodaje również dodatkowe obroty do Twojej suma.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane z kroplami kurczaka, średnie zwroty i zmienność

Zagraj w maksymalnym zakładach 100.00 i możesz wygrać 500 000.00 z gry z kurczakiem. To 5000 razy Twój całkowity zakład. Jest to gra o wysokiej zmienności ze średnimi średnimi zwrotami wynoszącymi 96.5%.

Nasza ocena szczeliny z kurczaka

Maszyna do gniazda kurczaka jest doskonałym przykładem najlepszych gier gniazdowych z klastrem płace i mechaniki upadku. Uważaj na podlewanie puszek i koniczyny, ponieważ są to klucz do potencjalnie dużych wygranych na końcu dowolnych podatków, a gdy jajko osiągnie rozmiar 3x3, gwarantowana jest wypłata.

Kurczak jest jednak przed jajkiem i musisz umieścić zakłady, które mogą wytrzymać kilka przegranych spinów z tej gry o dużej zmienności. Nagrody mają zwykle bardzo wysoką wartość, aby to nadrobić, więc nie musisz dużo się wypowiadać, aby cieszyć się tą grą na najlepszych pragmatycznych miejscach gry.

Gdzie mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w szczelinę z kurczaka?

Dołącz do zalecanego kasyna, a możesz wygrać prawdziwe nagrody, gdy grasz w gniazdo kurczaka lub jakąkolwiek inną grę. Pozyskliśmy najbezpieczniejsze kasyna, z najlepszymi bonusami, najszerszymi wyborami gier i najwyższej jakości obsługą klienta.

Jaka jest maksymalna wygrana z automatu z kurczaka?

Zagraj w gniazdo kurczaka, aby wygrać do 5000 razy. W zależności od tego, ile zakładasz na spin, może to wahać się od nagród o wartości 1000.00 do ogromnej wypłaty 500 000.00. Możesz to wygrać na końcu serii uderzeń.

Jaka jest funkcja progresywnego upuszczania jajek w gnieździe online z kurczakiem?

Podczas sekwencji upadku zbierasz puszki podlewania i koniczynę w mierniku. Zwiększają one rozmiar i wartość mnożnika symbolu jaja, która spada na siatkę, gdy upadki się kończą. Możesz zbudować jaja 6x6, z mnożnikami 10x.

Czy mogę zagrać na gniazda kropli kurczaka na moim telefonie komórkowym?

Automat z kropli kurczaka działa na telefonach i tabletach z systemem Android i Windows, a także iPhone'ach i iPadach. Możesz cieszyć się tą grą bez potrzeby bycia w domu lub usiąść przed komputerem, chociaż jest również w pełni kompatybilna z platformami stacjonarnymi.

Czy automat z kropli kurczaka ma bezpłatną funkcję spinów?

Symbole skrzyni skarbów Nagroda do 20 darmowych obrotów rolki z kroplami kurczaka. Mnożniki puszek i koniczyny nadal rosną, nawet na końcu jakichkolwiek podlegania, więc na ostatnim swobodnym obrotu jest bardziej prawdopodobne, że pojawia się ogromne i cenne jajo.

Jaki jest średni powrót do procentowego procentowy graczy z kurczakiem?

Jako średnia długoterminowa, gniazdo kropli kurczaka wypłaca się w tempie 96.5%. Tego oczekujemy od takich gier o wysokiej zmienności, ale oczywiście jest mało prawdopodobne, aby osiągnąć ten poziom dokładnie w trakcie sesji grania w grę.

Jaki jest minimalny zakład na szczelinie kropli kurczaka?

Możesz grać za zaledwie 0.20 na każdym obrotu kurczaka z upuszczeniem online. Maksymalny udział to 100.00 i jest wiele opcji pomiędzy, więc bez względu na twój budżet, z pewnością będzie poziom, który można dopasować.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda kurczaka?

Podobne gry obejmują świetną ucieczkę z kurczaka z pragmatycznej gry i imprezę z kurczaka przez dynamiczne gry. Znajdziesz te i więcej w naszych ulubionych kasynach online.

, Kto sprawia, że kurczak upuszcza automat online?

Maszyna do gniazda kurczaka pochodzi z pragmatycznej zabawy. Jest to część ogromnej oferty, która obejmuje słynne automaty, takie jak Dog House, Madame Destiny Megaways i Wild Wild Riches.

Kiedy wydano szczelinę kurczaka?

Pragmatyczna gra wypuściła gniazdo z kropli kurczaka 29 lipca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Gonzo's Quest
RTP:
TAk
Jackpots:
95.97%
Zmienność:
CA 125 000 $.00
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Ultra
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
African Legends
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wicked Circus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Flame of Fortune
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Rising
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock Star
RTP:
93.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tales of Asgard - Loki’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bompers
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki