Chilli Picante Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Blueprint
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Meksyk

Chilli Picante Megaways Darmowe Gry Online Recenzja

Świętuj wszystkie rzeczy Meksykańskie za pomocą maszyny do gier Chilli Picante Megaways z Blueprint Gaming. Uśmiechające się czaszki, facet w sombrero i oczywiście wiele ognistych chilli pojawia się na 6 rolkach i różnej liczbie pozycji symbolicznych.

Możesz dołączyć do Fiesta na komputerach lub telefonach komórkowych, aby zdobyć ogromne wygrane do 50 000 razy więcej. Funkcje obejmują natychmiastowe wypłaty 1000 razy ze specjalnego chili oraz bezpłatne spiny, w których dziki Meksykanin zbiera wartości gotówkowe i modernizuje darmowe gry na swój zabawny sposób.

Chilli Picante Megaways to gra średnia do wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 95.55%. Gorisz chilli, grając w ten kreskówkowy gniazdo w najlepszych witrynach gier.

Jak grać w automatach megaways Chilli Picante

Czaszki obracają się do dźwięku ożywionej melodii Mariachi, która dodaje wesołej klimatu megawysu Chilli Picante. Kaktusy kołyszą się w pustynnej bryza za 6 rolkami, które znajdują się w pomalowanej drewnianej ramie. Znajdziesz tutaj tradycyjne emblematy kart do gry, wraz z symbolami tematycznymi, takimi jak instrumenty muzyczne, pinata osła, czaszka w stylu martwej i butelka tequili.

Przepyszne papryczki chilli są w wersji czerwono-niebieskich, a także złotą bonusową chili, która odblokowuje bezpłatną funkcję gier. W grach podstawowych nie ma dzikiego symbolu, ale senor w tradycyjnym meksykańskim stroju pojawia się podczas darmowych spin.

Możesz zagrać w megaways Chilli Picante Megaways za 0.10 i 10.00 na spin na najwyższych miejscach internetowych, co może wydawać się niskie, ale jest to standardowy zasięg dla megaways. W tym systemie zobaczysz od 2 do 7 symboli na każdym kołowrotku, a liczba zmienia się na każdym obrotu. Dzięki większej liczbie symboli otrzymujesz więcej sposobów wygrania, do maksymalnie 117 649 i łatwiej jest zdobyć nagrodę, ponieważ pasujące elementy lądują na podłączonych rolkach z lewej strony.

Spójrz na elementy sterujące na komputerach, iOS, Androida i Windows, a następnie kliknij 3 małe linie, aby otworzyć wypłatę, w której widzisz, ile jest wart każdego symbolu. Najcenniejsza wynagrodzenie do 25 razy więcej niż.

Bezpłatne obroty i inne megaways Chilli Picante Funkcje automatów

Miernik wygrania z boku rolki jest powiązany z funkcją Cashpot Chilli Hot Cashpot. Ziemia 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9 niebieskich chilli w dowolnych miejscach, aby wygrać natychmiastową nagrodę 1x, 5x, 10x, 40x, 100x, 250x lub 1000x.

Jak wspomniano, główna cecha maszyny do gniazda megawysu Chilli Picante zaczyna się, gdy pojawiają się złote chilli. Dostajesz 10, 15, 20 lub 25 darmowych obrotów z 3, 4, 5 lub 6 z nich i istnieje kilka nowych funkcji, które pomogą Ci zdobyć dodatkowe nagrody. Dziki symbol meksykański nie tylko działa jak inni, aby ukończyć wygrane, ale jest także symbolem kolekcjonerskim, który gromadzi wartości gotówkowe do 50 -krotności udziału z chilli, które lądują w tym samym czasie.

Jest zabawa (lub dziecinna, w zależności od twojego punktu widzenia), animacja, gdy pierdia kulki ognia, aby wypełnić licznik nad rolkami. Każdy czwarty wygląd tego symbolu aktualizuje darmowe gry, z 10 dodatkowymi obrotami bonusowymi oraz 2x, 3x, a na koniec 5x mnożniki zastosowane do wszelkich dalszych wygranych.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Chilli Picante Megaways Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Z wystarczającą liczbą megawysów, wysoko płatnymi symbolami i darmowymi mnożnikami spinsów, możliwe jest wygranie 50 000 razy modernizmy z megaways online Chilli Picante. 10.00 Maksymalna liczba stawek ogranicza to do potencjalnej nagrody w wysokości 500 000.00.

Jest to gra średnia do wysokiej zmienności, więc w perspektywie długoterminowej wypłaca się nieco mniej niż średnia, ale nieco wyższa nagrody. Średni powrót do odsetka graczy to 95.55%, co jest nieco mniej niż lubimy widzieć.

Nasze chili picante megaways werdykt

Z jasnymi kolorami, wesołą ścieżką dźwiękową i satysfakcjonującymi funkcjami jest mnóstwo do świętowania w automatach Megaways Chilli Picante. RTP jest stosunkowo niski i wolilibyśmy zobaczyć dziki symbol w grach podstawowych, ale na bok, jest to przyjemny dodatek do gier Blueprint Gaming.

Funkcja bezpłatnych spins jest miejscem, w którym można zdobyć największe wygrane, z pierdzającym dzikim symbolem potencjalnie rozszerzającym rundę do 30 kolejnych gier z mnożnikami, które mogą trafić 5x. Dołącz do imprezy, grając w tę zabawną grę w zalecanych witrynach kasyn online na tej stronie.

Czy gniazdo megaways Chilli Picante ma bezpłatną funkcję spinów?

Zagraj w gniazdo megawysów Chilli Picante, a ty wyzwala się bezpłatną funkcję spin. W tej rundzie pojawia się dziki symbol i może przedłużyć bezpłatne gry, a także zwiększyć mnożnik wygranej do maksymalnie 5x.

Jaka jest funkcja megawys?

System Megaways umieszcza wszystko od 2 do 7 symboli na każdym z 6 rolki. Różni się liczba sposobów wygrania w megawysie Chilli Picante w każdym obrotu, do maksymalnie 117 649 sposobów, a przy większej liczbie symboli łatwiej jest wygrać.

Jak działa Funkcja Cashpot Chilli Hot Cashpot w automatach megaways Chilli Picante?

Specjalne niebieskie chili jest podłączone do miernika kasowego z boku bębnów gniazda megawaysu Chilli Picante. Jeśli wyląduje w 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9 miejscach na tym samym spinu, wygrywasz natychmiastową nagrodę 1x, 5x, 10x, 40x, 100x, 250x lub 1000x.

Czy mogę zagrać na automatach megaways Chilli Picante na telefonie komórkowym?

Megaways Chilli Picante Online jest kompatybilny z telefonami i komputerami tabletów na systemach operacyjnych Android, Windows i iOS. Wersja mobilna jest taka sama jak gra komputerowa, więc nic nie przegapisz.

To megaways Chilli Picante Megaways to dobra gra?

Tak myślimy! Chilli Picante Megaways to wesoła gra, pełna kolorowych symboli i ma ekscytujące funkcje. Zagraj w Internet, a następnie zdecyduj, czy jest to dobry automat do twoich osobistych preferencji.

To dowolne gry podobne do megawysu chili picante online?

Gry o podobnym stylu do megawysu Chilli Picante Megaways obejmują dodatkowe gniazda chili z wielkich gier, Hot Chilli Willy autor.

Który deweloper tworzy maszynę do gniazda megawysu Chilli Picante?

Gaming Blueprint znajdują się za automatem Chilli Picante Megaways. Graj wraz z innymi w swoim zasięgu, takich jak Fishin ’Frenzy Megaways, The Goonies i Luck" O "Irish Fortune Spins w najlepszych kasynach.

Kiedy pojawił się gniazdo megawysów Chilli Picante?

Megaways Chilli Picante został wydany 24 marca 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

The Amazing Money Machine
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legacy of Dead
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cazino Zeppelin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Duke
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Grand Tiger
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Legend of Elvenstone
RTP:
96.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
John Hunter and the Book of Tut Respin
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night Out
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal League - Neptune’s Harem
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grill King
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni