Christmas Carol Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 000 000 $.00
Motyw:
Boże Narodzenie

Recenzja automatu online

Christmas Megaways to świetnie wyglądająca gra, która ustawia rolki na śnieżnej wiktoriańskiej ulicy, oświetlonej przez Gaslamps i gdzie postacie pochodzą prosto ze słynnej książki Charles Dickens.

Po zapisaniu się na najlepszą witrynę internetową i otworzył ten tytuł, zobaczysz młodą kobietę, dużą facet z brodą i upiorną figurą z kapturem reprezentującą duchy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, a także uśmiechnięte postacie, i Grimasing Scrooge. Pojawiają się również symbole kart, a także zegarek złoty.

Silnik megaways losowo umieszcza między 2 a 7 symbolami na każdym z 6 rolek. 7. pozioma kołowrotek na szczycie podnosi potencjalną liczbę zwycięskich sposobów na ogromne 200 704. Zwycięskie symbole znikają, a nowe mogą tworzyć dalsze wygrane i podczas funkcji bezpłatnych spin.

Wszystkie funkcje, styl i opcje są identyczne na urządzeniach komputerowych, iOS, Androida i Windows oraz w mobilnych kasynach.

Jak grać w automatach świątecznych

Wygląda na to, że Boże Narodzenie nadeszło wcześnie z hojną zasięgiem zakładów, która pasuje do prawie każdego. Możesz grać tylko 0.20 na spin lub podnieś stawki przez wiele opcji do maksymalnie 100.00.

Karta Autooduplay pod głównym przyciskiem spinowym ustawia bole, które same upadają, a możesz wybrać głośność ścieżki dźwiękowej Christmassy lub całkowicie ją wyłączyć. Wybierz tryb Turbo i kołowrotki przyspieszają, pozwalając ci bezzwłocznie prowadzić wyniki spinu.

Spójrz na wypłatę pod zakładką "I" i widzisz, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy wystarczające przykłady tego samego rodzaju zatrzymują się na sąsiednich bębnach z lewej strony. Łatwiej jest zdobyć nagrodę, gdy system Megaways umieszcza więcej zwycięskich sposobów w całej grze, a przy możliwych 200 704 sposobach prawie na pewno zbierzesz wiele wypłat za ten sam spin.

Bezpłatne obroty i inne funkcje świątecznych megawaysów

Dzięki systemowi kaskadowców (lub upadków, jak nazywa to pragmatyczna gra), możesz ubiegać się o kilka zwycięstw z rzędu. Symbole w wygranej znikają, a nowe opadają, aby zająć swoje miejsca. Jeśli tworzy to nową wygraną, dostajesz więcej upadków, bez górnej granicy.

Scrooge jest dzikim symbolem, więc jest w stanie stać dla wszystkich oprócz złotego zegarka, jeśli może zlikwidować wszelkie luki w biegu. Ale jest widziany tylko na górnej poziomej kołowrotku.

Zegarek w dowolnych 4 lub więcej miejscach otwiera główną funkcję BEZPŁATNY. Możesz wybierać spośród 3 bezpłatnych opcji spinów, z 5 lub 6 rozprasza. Z 6 rozproszonymi masz następujące możliwości -

 • 23 darmowe gry z początkowym mnożnikiem 1x
 • 18 obrotów z początkowym mnożnikiem 5x
 • 13 darmowych gier z początkowym mnożnikiem 10x

Podczas bezpłatnych gier wszelkie wygrane z serii upadków wznoszą się o 1x od poziomu początkowego.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Świąteczne megaways Game Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

Maksymalna wygrana z gry w grę na świąteczne megaways to ogromny 20 000 razy Twój zakład, co oznacza 2 000 000.00 przy 100.00 na spin spinu. Jest to znacznie wyższe niż wiele innych gier, ale drużyna jest duża zmienność, w której można było zobaczyć dłużej niż średnie luki między zwycięstwami.

W dłuższej perspektywie maszyna do gry w Moker.48% postawionych pieniędzy w nagrodach.

Nasze werdykt na świąteczny megaways

Pragmatyczna gra opracowała wspaniałą grę z popularnym motywem i kilkoma satysfakcjonującymi funkcjami. Wysoka zmienność może nie pasować do wszystkich, ale dopóki jesteś przygotowany do zobaczenia stosunkowo długich przegranych biegów z kompensacją wyższymi niż średnie wygrane, powinno być w porządku.

Megaways, Symbol Cascades i darmowe gry z mnożnikami zamieniają tę świąteczną grę w prezent, który może dawać. Sprawdź miejsce na świąteczne megaways w najlepszych lokalizacjach kasyn w Wielkiej Brytanii, z największymi bonusami, takimi jak te przedstawione tutaj. Każdy dlaczego nie trzymać się świątecznego klimatu, sprawdzając choinkę online z Yggdrasil.

777 Super BIG BuildUp Deluxe
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Touch
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Riches Hyperspins
RTP:
97.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleo’s Wish
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Strike Bonanza
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Triple Diamond
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Masters of Valhalla
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Raging Storms
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot Neon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gong Xi Fa Cai
RTP:
96.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki