Christmas Tree graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Boże Narodzenie

Choinka online recenzja automatu

Gry Yggdrasil i Truelab dostarczyły fantastycznie wyglądające miejsce na świąteczne miejsce, w które można grać na telefonach komórkowych PC, iOS, Android i Windows w Internetowych kasynach mobilnych. Kreskówkowy bałwan stoi na boku drzewa, czekając na pomoc w wygranych klastrach, a duży bombe w wypełnionym śniegiem krajobraz na drugą stronę, gotowy dodać mnożniki wygranych lub uruchomić darmowe gry w dowolnym momencie.

7-6-5-4-3-2 Piramida symboli obejmuje owinięte słodycze, anioły i dekoracje Świętego Mikołaja, a także dziki symbol. To urocza scena, a dźwięk Jingle Bells towarzyszy każdemu obrotowi. Klastry symboli znikają, a nowe upadają, aby wypełnić przestrzenie, a ponadto są bezpłatne spiny i transformacje symboli tajemniczej.

Jak grać w automatach choinki

Ta świąteczna gra jest skierowana do graczy o niskiej i średnich stawkach, z zakresem BET, który trwa od 0.40 do 40.00 na spin. Podobnie jak wszystkie gry yggdrasil, bardzo łatwo jest to skonfigurować, z kilkoma kliknięciami potrzebnymi do wyboru stawek i rozpoczęcia wirowania kołowrotków.

Jednak przy tak wielu funkcjach bonusowych w najlepszych kasynach online, dobrym pomysłem jest sprawdzenie wypłaty przed zagraniem w gnieździe choinki za gotówkę. Znajdziesz go, klikając kartę "+", a następnie opcję "I". Półka wypłat zawiera, ile każdy symbol wypłaca się, gdy lądujesz co najmniej 5 tego samego rodzaju, z pomocą dzikiego symbolu lub bez niego, która może działać jak inne. Jeśli Święty Mikołaj wypełni wszystkie 27 pozycji symboli na drzewie, wygrasz rozległy 15 000 razy swój zakład.

Inne elementy sterujące aktywują funkcję automatycznych spinów, przyspieszaj rozgrywkę i pozwalają dostosować objętość ścieżki dźwiękowej Christmassy.

Gry za darmo i inne funkcje

Ta gra jest pełna dodatkowych smakołyków. Jeśli kaskada tworzy kolejną wygraną, symbole te znikają, a cały proces powtarza się. Jeśli zarządzasz 3 kaskadami zwycięskich symboli w serii, Big Baulle in the Sky Awards 1 z 3 bonusów "cudów". Bombe może zwrócić mnożnik wygranej, który jest stosowany do ostatniej kombinacji, lub przyznać nagrodę równą zakładowi wyzwalającemu. Bombe może również zabrać Cię do funkcji darmowych spin.

Czasami bałwan rzuca śnieżki na szpule, a one zamieniają się w dalsze dzikie symbole, wraz ze wszystkimi przykładami, który uderza. Podczas rundy darmowych gier robi to z każdym obrotem.

Istnieje również funkcja Blizzarda, która w dowolnym momencie może obejmować rolki, pozostawiając za 3 a dziewięć tajemniczych symboli, które przekształcają się w dowolny inny symbol, który pomaga stworzyć duży zwycięski klaster.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Grańskie wyniki w Game Maksymalne wypłaty, zwroty i zmienność

Rosnące mnożniki w rundzie bonusowej darmowych spinów mogą prowadzić do nagrody o wartości 25 000 razy. Zagraj z najwyższym zakładem 40.00 na spin, który wywołuje bezpłatne gry, co stanowi nagrodę w wysokości 1 000 000.00.

Slot choinki to bardzo niestabilna gra, więc przygotuj się na kilka obrotów z rzędu bez wygranej. Oczywiście drugą stroną tego jest to, że możesz wygrać ogromne nagrody, gdy odpowiednie symbole lub mnożniki lądują.

Nasza ocena gry choinki

To świetnie wyglądające miejsce z bardzo oryginalną rozgrywką i funkcjami. Układ symbolu i różnorodność dekoracji na drzewie doprowadzą cię do świątecznego nastroju, a postać Snowman dodaje dużo humoru do gry na miejsca choinki.

Jeśli wysoka zmienność nie odpowiada Twojemu stylowi gry, wypróbuj świąteczne gniazdo kolędu z Betsoft, który ma średnią wariancję. Ale jeśli chcesz zagrać w zabawną grę z wieloma dodatkowymi funkcjami, choinka jest na szczycie drzewa na gry tematyczne w okresie świątecznym.

Pamiętaj, aby sprawdzić nasze najlepsze strony kasynowe. Wybraliśmy te z najszerszymi zakresami gier i najlepszych ofert bonusowych.

Powiązani partnerzy kasyna

Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Great Pigsby Megapays
RTP:
96.19%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Miss Wildfire
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Natural Powers
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates of Valhalla
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Land of Zenith
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Warp
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dinopolis
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
All That Cash Power Bet
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Spins
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni