Cleo’s Wish graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia, starożytny Egipt

Recenzja automatu online Cleo

Jedna z najpopularniejszych automatów NextGen, automat do życzeń Cleo został wydany w 2017 roku i od tego czasu cieszy się popularnością wśród graczy. Zainspirowany pięknem Kleopatry i skarbami starożytnego Egiptu, ta medium/wysokiej zawartości maszyny daje ekran 5x3 wypełniony wszelkiego rodzaju cennymi artefakcjami, które możesz zebrać na do 25 stałych linii wypłat, aby wygrać prawdziwe nagrody pieniężne. Z RTP 95.12% i maksymalna wygrana 200 000 monet na rundę, życzenie Cleo przez NextGen to gra, która oferuje wiele atrakcyjnych wypłat, które możesz zebrać na dowolnym urządzeniu, które chcesz.

Jak grać w slot online Cleo

Nawet jeśli nigdy wcześniej nie grałeś na automat. Do gry jest tylko jeden kontrola zakładów i dostosowuje rozmiar monet (zakład na linię). Ponieważ jednak automat pobiera stały zakład 30 monet za 25 liniów wypłat, twój udział będzie nieco wyższy niż zwykle. Przy minimalnym rozmiarze monet możesz grać 0.30 punktów na spin, podczas gdy zakład Max jest ograniczony do 30 punktów na rundę, i.mi. 1 Kredyt za monetę.

Zanim zaczniesz grać z prawdziwymi pieniędzmi, naciśnij przycisk menu na lewym dolnym lewej stronie i spójrz na wypłatę. Wewnątrz stołu znajdziesz wszystkie dodatkowe funkcje wyjaśnione szczegółowo, ale także nagrody z gry, które zostaną pokazane w monetach. Jak można się spodziewać, symbole karty płacą najmniejsze zwroty, dając od 5 do 100 monet dla każdej zbieranej sekwencji. Lepsze wypłaty są oferowane przez artefakty, logo i symbole bonusowe, które mogą zapłacić odpowiednio do 300, 400 i 500 monet. A jeśli wejdziesz do wiecznego bonusu bogactwa, będziesz mógł również wygrać mnożniki dla tych nagród, które mogą zwiększyć twoje zwroty do 20x.

Dla graczy mobilnych NextGen oferuje mniejszą wersję gry, która zawiera różne elementy sterujące, aby ułatwić granie w podróży. Gniazdo mobilne powinno działać na prawie każdym smartfonie i tablecie z Androidem, ale także wszystkie modele iPhone'a i iPada, które są kompatybilne z HTML5. Aby skonfigurować zakład podczas najlepszych kasyn mobilnych, po prostu użyj łatwego sterowania suwakiem obok przycisku spinu.

Bezpłatne spiny i funkcje bonusowe Cleo

Jeśli chcesz wygrać niektóre ze skarbów Kleopatry, musisz zebrać pasujące sekwencje. Gniazdo płaci nagrody w dowolnym momencie trzecie, cztery lub pięć identycznych symboli pojawiają się na linii płac, kolejno i zaczynając od lewej zwężu. Jedynym wyjątkiem są dzikie symbole Kleopatry, które mogą płacić nawet za zwycięstwa dwa z nich. Te bonusowe ikony przyznają specjalne nagrody do 500 monet i mogą również zastąpić wszystkie oprócz symboli rozproszenia, które pomogą Ci wygrać więcej.

Dzikie symbole są również częścią losowych bonusów gry, z których gniazdo ma w sumie trzy. Pierwsza bonus może stworzyć do 5 gwarantowanych dzikich bębnów (zaczynając od najlepiej z najbliższej rolki), które gwarantują, że przynajmniej jeden dziki symbol pojawi się na nich podczas spinu. Z drugiej strony druga bonus może losowo dodać dzikie symbole do dowolnej pozycji na rolkach. A trzeci i ostatni bonus może przekształcić wszystkie podstawowe symbole obrazu (Ankh, Bransoletka, Scarab i Logo) w tę samą ikonę, aby pomóc Ci uruchomić niektóre z czterech najlepszych nagród.

Kolejną specjalną funkcją, którą oferuje automat do gry w życzenia Cleo. Zdobądź trzy symbole rozproszenia, a gniazdo zapłaci nagrodę 125x Twoją zakład (3125 monet), ale także udzielić jednej z dwóch darmowych funkcji bonusowych. Pierwsza funkcja, Parada Cleo, zaczyna się od stosu chodzących dzikich symboli na Reel 5 i trwa, aż dziki odejdą od ekranu. Możesz także aktywować kolejny stos dziczy, zbierając jeszcze trzy rozproszenia w celu przywrócenia lub przedłużenia bonusu. Jeśli chodzi o inną grę darmowych spinów, nazywa się ją Eternal Riches i daje 5-10 darmowych spinów. Ale to, co czyni go wyjątkowym, jest to, że ten bonus pozwala wygrać dostęp do funkcji super spinów, w której nagrody można pomnożyć do 20x.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Walking Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Cleo's Wish RTP, zmienność i Max Win

Z solidnym szybkością uderzenia, 95.12% RTP i 200 000 jackpot, automat do życzeń Cleo oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się ekscytującą sesją automatu. Zmienność jest technicznie uważana za średnią, ale z pewnością przechodzi w kierunku wysokiej strony.

Werdykt slotu Cleo's Wish

Cleo's Wish by NextGen to bardzo atrakcyjna gra na automatach, ale nie jest to gra zbudowana dla wszystkich. Jego średnia/wysoka wariancja i droższy minimalny zakład (0.30 punktów za 25 linii płacowych) prawdopodobnie odłoży nowych graczy i tych, którzy lubią bardziej swobodne gry. Ale jeśli nie masz nic przeciwko graniu w coś bardziej ryzykownego w najwyżej ocenianych miejscach automatów, ten automat z pewnością oferuje dobre nagrody podczas gry z prawdziwą gotówką.

W przypadku graczy szukających czegoś mniej niestabilnego możesz zamiast tego odwiedzić naszą stronę na automatach online, aby znaleźć inne popularne gry z NextGen. Jeśli szukasz gry średniej wariancji, sugerujemy gniazdo maski, które oferuje licencjonowaną grafikę, bezpłatne nagrody spinów i wiele dzikich bonusów podczas gry podstawowej. A dla czegoś jeszcze bardziej swobodnego, masz maszynę do gundacji dzikiej grabieży, która daje 25 liniów, dzikich respinów i nagród do 10 000 monet.

Powiązani partnerzy kasyna

Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cirque Chinois
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of King Arthur
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Bonanza
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Moon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ultra Burn
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hat Trick Hero
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
It Came From Venus Slot Sites
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni