Cluster Slide graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Kosmici, przestrzeń

Przegląd slajdów internetowych klastrów slajd

Klaster Slide Darmowe Gry Online z Elk Studios rozgrywa się na tle dziwnego świata Alien. Rozgrywka i funkcje są równie poza tym światem, ze specjalnym zwrotem w systemie kaskadowych bębnów, co sprawia, że się wyróżnia. Ten komputer stacjonarny i mobilny występuje kolorowe potwory na siatce 7x7, a także hojną pomoc symboli bonusowych.

Zbuduj zwycięskie kombinacje, a uwolnisz różnorodne dzikie funkcje w grze. Te rozszerzają symbole, zwiększają mnożniki, uaktualnij symbole lub dodają dodatkowe dziki do mieszanki. Podczas bezpłatnej bonusowej rundy gigantyczne symbole pomagają ukończyć wysoko płatne klastry.

Zagraj na maksymalnych stawkach i możliwe jest zebranie wygranej w wysokości 1 000 000.00 z gry slajdów klastrowych. Wypowiada średnio do wysokiej zmienności i średni procent zwrotu 96%.

Jak grać w gniazdo zjeżdżalni

Góry lodowe i świecące kryształy występują w tym obcym świecie. Nieprawidłowo zamykane księżyce krążą kratę 7x7, w której widzisz zielone, fioletowe, pomarańczowe i czerwone bloki kolorów lub kudłaty, wysoko płatne futro. Wyznacz zwycięską kombinację z futrzanych symboli i obcych oczu otwierając się.

Załaduj grę klastrów przesuwanych na kompute.20 i 100.00 na spin w najwyższej rankowej kasynach online. Sterowanie nie może być łatwiejsze, z kliknięciem przycisku monety, ujawniając wszystkie opcje zakładu naraz. Wybierz kołek, a będziesz gotowy do gry.

Przycisk "Auto" sama obraca rolki do 100x, a 3 małe linie zabierają Cię do wypłaty. Wygrasz z grup co najmniej 5 przykładów tego samego symbolu skupionego razem. Nagrody rosną z większymi klastrami, a jeśli wylądujesz co najmniej 15 symboli czerwonego futra, wygrywasz 500x swój zakład.

Zwycięskie symbole znikają, a tutaj wchodzi część "slajdów" gry. Zamiast po prostu upadać, aby wypełnić puste przestrzenie, symbole zsuwają się tak daleko w lewo, jak to możliwe, lub "lawinowanie" w dół. Utwórz nowy zwycięski klaster z tej funkcji, a otrzymasz dalsze lawiny, bez maksimum, ile może wystąpić w serii.

Bezpłatne obroty i inne funkcje slajdów klastrów

Standardowy dziki symbol może działać jak inne w każdym spinu, ale najważniejszym punktem tej gry jest Feature Wild Generat. Wszystkie zwycięskie symbole w serii lawin przyczyniają się do miernika generatora, a po pełnym uwolnieniu dowolnego z 5 specjalnych dzikich na siatkę.

Big Wild rozszerza losowy symbol do rozmiaru 2x2, podczas gdy losowy dziki zastępuje między 2 a 4 symbolami dodatkowymi dzikimi. Jeśli mnożnik dziki uruchamia, każda wygrana wzrasta o 1x, a modernizacja Wild zamienia losowy symbol w następny najcenniejszy. Usunięcie Wild wybiera losowy symbol, a wszystkie przykłady znikają z siatki, aby wywołać lawinę.

Miernik mnożnika znajduje się wraz z dzikim generatorem funkcji. Jeśli 5 lub więcej Wilds odblokowuje się podczas serii lawin, wszystkie dalsze wygrane w serii są mnożone przez 5x.

Symbol bonusowy w 3 lub więcej miejscach przyzna 3 darmowe spiny lub "krople". Symbole wyzwalające stają się dzikie, a także otrzymujesz 3 dodatkowe dziki przy pierwszym obrotu. Dwa dziki 2x2 pojawiają się w drugiej darmowej grze, a pojedynczy 3x3 Wild w trzecim. Nie możesz jednak odnieść tej rundy.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Mnożnik dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Maksymalne zwycięstwa, RTP i średnie zwroty gniazda slajdów klastrów

Dzięki maksymalnym mnożnikowi i idealnym symbolom możesz wygrać 10 000 razy swój zakład lub 1 000 000.00 na najwyższym pakiecie. Szelec do gniazda slajdów klastrowych ma średnio do wysokiej zmienności, a średnie zwroty 96%.

Nasz werdykt na gnieździe zjeżdżalni

Podczas gdy prawdziwa część rozgrywki jest czymś w rodzaju sztuczki, jest to wybitna gra z Elk Studios. Outterowe ustawienie przestrzeni i uroczych kosmitów spodoba się wielu graczom, a ekscytująca rozgrywka może być podziwiana przez wszystkich.

Będziesz potrzebował kilku lawin w sekwencji, aby uwolnić specjalne dzikie i mnożniki, ale jest to stosunkowo łatwe i powinno się zdarzyć wystarczająco często, aby zapewnić rozrywkę na wieki. Odkryj ten dziwny świat, gdy grasz w gniazdo klastra w najlepszych kasynach online dzisiaj.

Sprawdź więcej szczelin Elk Studios poniżej

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w klaster slajd?

Możesz wygrać do 10 000 razy swój udział, gdy grasz w gniazda slajdów w klastrze w najlepszych kasynach online. Potrzebujesz idealnej kombinacji symboli i mnożników, aby zbierać tę ogromną kwotę, ale przy wysokim średnim zwrotach do procentowego procentowego 96%, dość łatwo jest wygrać prawdziwe nagrody pieniężne z tej gry.

Jaka jest funkcja lawinowa maszyny do gniazda slajdów klastrów?

Symbole w wygranej znikają z sieci slajdów klastra. Pozostawia to luki, w które powyżej "lawiny", ale zanim to zrobią, symbole przesuwają się po lewej stronie. To niezwykły mechanizm, który wyjaśnia tytuł i może prowadzić do kilku zwycięstw z rzędu.

To gniazdo zjeżdżalni kompatybilne z moim iPhonerem?

Tak to jest. Możesz grać w grę klastra slajdów na iPhone'ach, iPadach i telefonach komórkowych za pomocą systemów Android i Windows. Nie musisz się martwić o nic, ponieważ wersja mobilna jest dokładnie taka sama jak gra komputerowa.

Czy maszyna do slajdów klastra ma szeroki zakres zakładów?

Jest dobry wybór rozmiarów zakładów. Możesz odtwarzać gniazdo slajdów klastrowych przez minimum 0.20 na spin i maksymalnie 100.00. Istnieje 10 opcji między tymi poziomami, więc każdy powinien być w stanie znaleźć zakład, który pasuje do ich budżetów.

To gniazdo slajdów klasterowych o wysokiej zmienności?

Zmienność gry slajdów klastrowych jest średnia do wysokiego. Oznacza to, że wypłaca się nieco wyższy niż średnie nagrody, ale nieco rzadziej niż niższe gry zmienności. Oczywiście jest to liczba długoterminowa i będzie się różnić w trakcie sesji.

Czy muszę pobrać oprogramowanie, aby zagrać w grę klastra slajdów?

Nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania, aby odtwarzać slajd slajdów online. Dostęp do niego bezpośrednio z witryny kasynowej i nie zajmie miejsca na pamięć na komputerze lub telefonie komórkowym.

Ile linii płac ma gniazdo slajdów klasterowych?

Gra slajdów klastrów nie używa linii płac. Zamiast tego wygrywasz, gdy 5 lub więcej przykładów tego samego symbolu pojawiają się skupione razem lub połączone poziomo lub pionowo. Ten klaster płaci system zwraca wyższe nagrody dla większych grup tego samego typu symbolu.

Jest popularną maszyną do gniazda slajdów?

Z popularnym motywem kosmosu i kolorowymi symbolami, slajdów klastrów ma wiele atrakcyjności wizualnej. Ekscytująca rozgrywka i funkcje to inne czynniki, które sprawiają, że jest tak popularny, z lawinami symboli, specjalnymi dzikimi i darmowymi spinami z gigantycznymi Wilds łączącymi się, aby była to bardzo udana gra.

Który programista utworzył grę klastra slajdów?

Slajd Online Slajd Cluster pochodzi z Elk Studios. Dołącza do hitów, takich jak Vegas Diamonds, Katmandu Gold i Bompers w ich niezwykle popularnym zakresie.

Kiedy został uruchomiony gniazdo zjeżdżalni?

Możesz odtwarzać maszynę do slajdów klastra od 6 kwietnia 2021.
Under the Bed
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bronco Spirit
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
13
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Absolootly Mad Mega Moolah
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Starburst
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Huolong Valley
RTP:
96.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Grand Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mega Power Heroes
RTP:
96.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
88 Frenzy Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Illogicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki