Coin Bash graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
625 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, pieniądze/miliony

Recenzja automatów online bash monety

Maszyna gniazda monety to zabawna gra wypełniona złotymi symbolami i kreskówkowymi bankami świnki. Ten 5-linowy, 20-liniowy gniazdo znajduje się na komputerach stacjonarnych i mobilnych witryn za pomocą oprogramowania mikrogamingowego i możesz wygrać do 12 500 razy.

Bash monety ma średni poziom zmienności, w połączeniu ze średnim zwrotem 96.12%. Piggy Banks może przyznać natychmiastowe nagrody i możesz ubiegać się do 20 darmowych spin. Ponisz tę ekscytującą funkcję z symbolami Lucky Star, a gry premiowe mogą działać i uruchomić.

Jak grać w automat online bash

To z pewnością przyciągająca wzrok gra, z jasnym różowym tłem, pękającym za kołowrotkami. Żaruarki otaczają siatkę symbolową, odbijając wszystkie błyszczące bibeloty, w tym złote podkowy, czteropiętrowe koniczyny i emblematy "$" na stosach monet. Obejmuje również uroczy bank Golden Piggy, a ten symbol rozproszenia tworzy jedne z najwyższych wygranych.

Więcej monet jest nakładanych na szpule, a miernik nagrody rozproszonej jest widoczny. Zagraj w gniazdo monety na iOS, Androida lub Windows Mobile, a licznik przesuwa się na górę, ale na bok, działa w ten sam sposób na wszystkich platformach.

Pochodzi z mikrogamingu i ich partnera Snowborn Games. Kontrole przyjazne dla użytkownika obejmują stos monet, które klikniesz, aby ujawnić opcje zakładów. One działają od 0.20 do 50.00 dla każdego spinu i masz kolejne przyciski, które wyzwalają tryby automatycznej i błyskawicy. Ponownie, są one zaprojektowane dla łatwości użytkowania, chociaż musisz ustawić limit strat przed uruchomieniem funkcji automatycznych spinów.

Stuknij 3 małe linie, a przejdź do wypłaty, gdzie widzisz, ile wygrasz z dopasowanymi symbolami w dowolnym z 20 linii z lewej strony. Ma to również dalsze szczegóły na temat funkcji bonusowych, takich jak darmowe gry z mnożnikami wygranej. Dziki symbol "W" płaci najwięcej, przy do 125x twojego zakładu, a także ma moc wkroczenia dla wszystkich oprócz Bank Piggy, aby ukończyć wygrane.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda monety

Bank Piggy płaci w dowolnych miejscach, nie tylko wtedy, gdy ląduje na określonych linie. Dowolne 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9+ zapłaci odpowiednią nagrodę za miernik. Są to odpowiednio 1x, 5x, 15x, 40x, 100x, 500x i 5000x. Funkcja spinów monety losowo dodaje dodatkowe brzegi świnki do kołowrotków, co może pomóc w zebraniu większej nagrody.

Uważaj na 3 lub więcej symboli szczęściarzy na środkowych rolkach, ponieważ uruchamiają one bezpłatną funkcję bonusu spinów. Przed rozpoczęciem rundy wirujesz koło bonusowe do zebrania od 10 do 20 darmowych gier, a także mnożnik wygranej 2x, 3x, 4x lub 5x, który obowiązuje. Mnożniki nie mają jednak zastosowania do wygrywania w Piggy Bank.

Jeśli więcej szczęśliwych gwiazd ląduje podczas bezpłatnych spinsów, które zbierają w mierniku, a jeśli uda ci się zebrać 7 przed końcem rundy, odsuwają gry. Liczba spinów jest taka sama jak oryginalna runda, ale mnożnik wygranej wzrasta o 1x. Jeśli wcielasz się w bezpłatne obroty wystarczającej ilości czasu, możliwe jest wygranie 12 500 razy w swoim zakładach.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność maszyny do gniazda monety

Max 12 500x jest wart ogromnego 625 000.00 na najwyższym zakładach 50.00. Monety Bash to gra o średniej zmienności, więc w porównaniu z innymi gier gniazdowych zwraca nagrody średniej wielkości ze średnią częstotliwością. Powrót do procentu graczy to 96.12%, co jest dość hojne.

Nasze podsumowanie automatów do bicia monety

Jest to błyszczący dodatek do zakresu mikrogamingu, który ma dużo blinga na rolkach i wiele potencjałów do dodawania monet do twojego bankrolla. Ma kreskówkową grafikę, z większością symboli powiązanych z tematem gotówki i szczęścia, a jest to gra, która wygląda dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcja Banku Piggy Pays Pays może w dowolnym momencie wygrać, ale aby osiągnąć maksymalną możliwą wypłatę 12 500 x. Spróbuj szczęścia z automatem do bicia monety i zagraj w najlepszych kasynach online, z największymi bonusami powitalnymi.

Gdzie powinienem grać w grę monety bash?

Gniazdo monety jest dostępne w niektórych najwyżej ocenianych kasynach online przedstawionych tutaj na. Zagraj w tych stronach, a możesz zebrać wspaniałe bonusy powitalne i ciesz się szeroką gamą gier, szerokim wyborem opcji depozytowych i nie tylko.

Jaka jest funkcja rozproszenia gniazda bashu monety?

Bank Piggy to specjalny symbol rozproszenia. Płaci mnożenie całkowitego zakładu, ilekroć co najmniej 3 tereny w dowolnym miejscu w tym samym czasie. Tylko 3 banki świnki są warte wygranej równej paliku, a jeśli 9 lub więcej pojawi się w tym samym obrotu, zbierasz ogromną nagrodę o wartości 5000 razy.

Ile mogę wygrać, grając w automat online monety online?

Maksymalna możliwa wypłata z gniazda monety wynosi 12 500 razy.00 na najwyższym pakiecie. Jest to dostępne na końcu rundy premii za darmo spins, w której mnożniki rosną na każdym retriggerie.

To zoptymalizowany mobilny gniazdo monety?

Możesz odtwarzać automat do gniazda monety na iPhone'ach, iPadach i Android lub Windows Urządzenia. Jest zaprojektowany od samego początku do pracy na komputerach stacjonarnych i mobilnych bez różnicy w grze lub funkcjach.

To gniazdo monety to dobra gra?

Złote symbole szczęścia i dobrobytu nadają gniazda monety w charakterystyczny styl i ma kilka świetnych funkcji bonusowych, dzięki czemu jest to gra, którą bardzo polecamy. Średnia zmienność może nie pasować do wszystkich, a maksymalny udział w 50.00 na spin może być zbyt niski dla wyższych wałków.

Ile linii wypłat ma maszyna do gniazda monety?

Gniazda monety to 20-liniowa gra, co oznacza, że istnieje 20 różnych sposobów linii symboli na odcinkach, aby wygrać. Potrzebujesz 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu, chociaż banki świnki płacą na dowolnej pozycji.

Powinienem postawić maksimum na gnieździe monety?

Nie musisz grać na maksymalnym stawce, aby cieszyć się automatem do bicia monety i zawsze powinieneś umieszczać zakłady na poziomie, z którym czujesz się komfortowo. Nawet przy niższych stawkach funkcja rozproszenia i darmowe gry z mnożnikami mogą prowadzić do przyzwoitych zwycięstw.

Jakie symbole gniazda są w gnieździe bashu?

Gniazdo monety internetowe jest tematyczne wokół złota i powodzenia. Symbole obejmują stosy złotych monet, złote podkowy i pozłacane cztery liściowe koniki. Symbol Piggy Bank jest uroczym dodatkiem do miksu, a kombinezony o niższej wartości znajdują się również na rolkach.

, Który tworzy automat do gniazda monety?

Mikrogamowanie i niezależne gry Snowborn współpracowały na gniazda monety. Możesz zagrać w to i wiele innych gier na komputerach mikrogamingowych i mobilnych kasynach.

Kiedy wydano gniazdo monety?

Dzień uruchomienia dla maszyny do gniazda monety to 13 lipca 2021.
Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arena Of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
WildPops
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dazzling Diamonds
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Drill That Gold
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fa Fa Twins
RTP:
95.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Ra Deluxe
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki