Congo Cash graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
550 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dżungla

Recenzja automatu online w Congo Cash

Z bogatą różnorodnością dzikiej przyrody na 5 rolkach, automat online Congo Cash spodoba się każdemu, kto lubi gry o tematyce zwierząt. Szczegółowe stworzenia pojawiają się obok symboli karty gry na rzędach 4-3-3-3-4, na tle liści dżungli i kolorowych kwiatów. Gorilla Silverback wychodzi na grę, a on pojawia się kolejny jako jeden z najlepiej płatnych symboli.

Klejnotna tablica znajduje się nad 3 środkowymi rolkami, a po odblokowaniu klejnoty mogą przyznać do 100 darmowych spin.

Cała gra wygląda równie dobrze na iOS, Androida i Windows w dowolnym kasynach mobilnych, jak na platformach stacjonarnych, i jednak uzyskujesz dostęp do gniazda gotówki w Kongo, funkcje, opcje i potencjał dużych nagród są takie same.

Jak grać w automatach gotówkowych Kongo

Chociaż Congo Cash pochodzi z Gaming Wild Streak, wykorzystuje standardowy, łatwy w użyciu zestaw elementów sterujących znalezionych w pragmatycznej ofercie. Oznacza to, że wystarczy wybrać zakładki plus lub minus, aby ustawić poziom zakładu, a możesz grać z wszystkiego od 0.20 do 100.00 za spin na najwyższych miejscach online.

Przytrzymaj przycisk spinu, a możesz aktywować tryb autobla. To pokazuje, jak bardzo wygrasz z każdego symbolu, gdy 3, 4 lub 5 rodzajów przekraczają rolki z lewej strony. Niezwykłe aranżacja wierszy tworzy 432 sposoby wygrania układu.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gry w gotówce w Congo

Jasne pomarańczowe motyle na 2 zewnętrznych rolkach, w tym samym czasie, co logo gry na dowolnym środkowym kołowrotku wywoła odpowiednią bonus nad tymi samymi bębnami, co lądowani symbol gotówki w Kongo. Płytki klejnotów zmieniają się z spin na spin, więc nigdy nie wiesz, jakie nagrody czekają na ciebie, ale mogą być dowolnymi poniższymi, a nawet kombinacją bonusów, jeśli w wyzwalanym spinu widać więcej niż jeden symbol logo.

Możesz zebrać od 8 do 100 wolnych spin. Inne nagrody z tablic klejnotów obejmują nagrody pieniężne w wysokości od 5x do 200X całkowitego zakładu lub mini, mniejszych i głównych jackpotów, odpowiednio o wartości 25x, 100x i 2000x. Jeśli masz szczęście i udaje ci się zebrać wszystkie 3 jackpoty jednocześnie, wygrywasz 2125x swój zakład.

Podczas bezpłatnych gier możesz wylądować więcej nagród klejnot.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Wypełnij rolki najlepiej płatnym symbolem goryla w tym samym czasie, gdy zbierasz wszystkie 3 jackpoty, aby wygrać 5500x swój zakład. To stanowi 550 000.00 na najwyższych stawkach, ale najwyraźniej jest to długi strzał. Congo Cash to gra o średnim do wysokiej zmienności, a ogólny powrót do graczy wynosi 96.51%, co jest właściwe dla maszyny do gniazda o tym poziomie wariancji.

Nasza ocena automatów gotówkowych w Kongo

Stosunkowo realistyczne obrazy żab, lemurów i innych uroczych stworzeń z pewnością spodoba się wielu graczom. Niezwykły układ kołowrotka i innowacyjny sposób, w jaki wywołuje rundy bonusowe, pomagają odróżnić grę Congo Cash Game od innych po podobnym temacie.

Losowa wartość nagród Cash, liczba bezpłatnych gier i poziomów jackpotów zwiększają ekscytację każdego obrotu, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy wygrasz, czy mniejszą nagrodę, a nawet kombinację bonusów.

Jeśli wolisz gry z kreskówkowym stylem, pamiętaj, aby zagrać w niezwykle popularny goryla Go Wild szczeka z NextGen, gdzie przyjazna małpa o imieniu Gary odblokowuje 4 darmowe obroty. Będziesz mógł spotkać dzikie zwierzęta z tych i wielu innych gier o tematyce przyrody, gdy grasz w najlepszych polecanych kasynach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Eastern Emeralds Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Jester Wild Nudge
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Dreams
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tombstone R.I.P
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
TNT Tumble
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book Of Darkness
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sugar Skulls
RTP:
95.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni