Cops 'n' Robbers graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, gliny i rabusie

Recenzja automatów online "N" rabusi

Jeśli chcesz doświadczyć pościgu policyjnego bez konieczności ucieczki od fuzz, to cops "n" rabusi. Dostawca oprogramowania Novomatic umożliwia wkroczenie w ślady złego złodzieja, który chce złamać sejf bez złapania. Jeśli zastanawiasz się, jak, pozwól nam wypełnić twoją misję poniżej.

O gieła gliny "n" rabusiów online

Cops "N" rabusi. Gracze mogą wybrać liczbę linii do gry, ale oczywiście zawsze najlepiej grać. Minimalny zakład rozpoczyna się od 0.01 za wiersz, co oznacza, że możesz założyć napad zaledwie 0.01. Możesz postawić maksymalnie 2.00 za linię, co oznacza, że wysokie wałki mogą postawić ładne 40.00 na spin. Nie ma maksymalnego przycisku zakładu, ale na szczęście zakłady są łatwo dostosowywane. Istnieje również przydatny przycisk automatycznego odtwarzania, który automatycznie obraca rolki na wybranym zakładach, dopóki nie naciskasz "Stop".

Jeśli chodzi o projekt gry, gliny rabusiów online jest dość podstawowe. Czaszki są białe, osadzone na niebieskim tle z ciemną panoramą miasta na górze. Muzyka i efekty dźwiękowe dobrze pasują do ogólnego motywu miejsca. Podczas wirowania na przykład kołowrotków usłyszysz szybką melodię sugerującą, jak nerwowe jest niszczenie... Jak dobrze sobie radzisz ze stresem?

Funkcje, specjały i symbole

Teraz możesz się zastanawiać, czy warto przejść przez te wszystkie kłopoty, a my mówimy ci, że tak jest. Oprócz standardowych symboli o niskiej wartości (10, J, Q, K i A), gliniarze "Rabbers" zawiera także garść interesujących symboli o wysokiej płatności w postaci seksownego złodzieja, policjanta i samochodu policyjnego i sędziego. Lądowanie pięciu samochodów policyjnych lub sędziów sprawi, że odejdziesz z 7 od 7.50 i 1500, w zależności od tego, ile zakładasz.

Po każdej wygranej masz możliwość uprawy wygranych, aby podwoić lub czterokrotnie kwotę. Osiąga się to poprzez narysowanie karty i zgadywanie, czy będzie czerwona czy czarna. Maksymalna kwota, którą możesz grać, zależy od Twojego udziału.

Jeśli chodzi o funkcje bonusowe, rabusie gliniarzy są w pełni załadowani dzikimi, rozproszonymi i dodatkowymi funkcjami. Dziki jest reprezentowane przez psa policyjnego i może zastąpić dowolny symbol, aby ukończyć zwycięską kombinację, oprócz bonusowych symboli. Wygrane zawierające 1, 2, 3 lub 4 dzikie płacą podwójnie standardową wygraną.

Landing 3, 4 lub 5 symboli syreny wywoła premię za darmo spins, przyznając odpowiednio 15, 25 lub 100 darmowych spinów. Podczas bezpłatnych spinów można wygrać dodatkowe bezpłatne spiny lub wywołać inne bonusy. Wszystkie zwycięstwa są potroczone, z wyjątkiem 5 dzikich. Następnym bonusem jest bezpieczna bonus cracker, który jest wyzwalany podczas lądowania 3, 4 lub 5 bezpiecznych symboli w dowolnym miejscu na rolkach. Podczas tego bonusu gracz musi wybrać sejf, aby ujawnić nagrodę.

Trzeci i ostatni bonus nazywa się premią gorącej pościgu. Ten bonus jest aktywowany podczas lądowania 3, 4 lub 5 gliniarzy "n" rabusiów symbole w dowolnym miejscu na rolkach. Premia gorącego pościgu to faktyczna gra bonusowa, w której gracze muszą rzucić kostką, aby przesunąć rabusa i pomóc mu uciec od gliniarzy. Nagrody są zarabiane w miarę upływu czasu. Jeśli zostaniesz złapany, jest ja.D Parade i dodatkowe końce.

Podsumowując, Novomatic wykonał fantastyczną robotę dzięki tej kreskówkowej grze online. Z zabawnym motywem i trzema bardzo satysfakcjonującymi funkcjami bonusowymi, nie jest zaskoczenie!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Queen of Alexandria
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hot
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Bank Farm
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wishwood
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reno 7’s
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Yakuza
RTP:
95.98%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
WWE Legends - Link Win
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Superman II
RTP:
95.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni