Cosa Nostra graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
50 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, gliny i rabusie

Recenzja automatu COSA Nostra

Jeśli twoja praca od dziewięciu do pięciu nie dostanie Ci dodatkowych pieniędzy, być może czas na koncert z mafią w nowym automatach nostra COSA. Gra COSA Nostra Nostra, w 20-paylinesie inspirowana klasycznymi filmami gangsterów. Luźno zainspirowane filmami Ojca chrzestnego, COSA Nostra może nie tylko zapłacić trzy progresywne nagrody jackpota podczas gry za prawdziwe pieniądze w naszych najwyższych kasynach online, ale jest to również miejsce, które może zapewnić ci najwyższej jakości rozrywkę rozrywkową.

Oprócz jackpots, COSA Nostra ma również zestaw kuszących bonusów, takich jak darmowe gry spins i rozszerzające dzikie, a także wypłaty do 1000 razy za jedną kombinację. A dzięki projekcie HTML5 automatu każda z tych nagród może być hitowana niezależnie od tego, jakiego urządzenia wolisz, bez względu na lokalizację.

COSA Nostra - jak grać w grę na automatach online

Łatwo jest grać w automatach COSA Nostra, nawet jeśli nie masz wcześniejszego wrażenia z grania w automaty online. Na początek wybierz, ile linii płacowych chcesz aktywować (zapłacić). Minimalny zakład payline to 0.02 Kredyty, które są również minimalnym udziałem, który możesz umieścić, gdy grasz tylko 1 Payline. Aby uzyskać lepsze możliwości wypłaty, możesz użyć przycisków na ekranie, aby aktywować do 20 linii płacowych i zakładać zakład do 5 punktów za maksymalny udział 100 punktów na rundę.

Po przejściu na urządzenie mobilne, jeszcze łatwiej jest grać na automatach COSA Nostra z najlepszymi kasynami mobilnymi. Ta gra w automatach online jest kompatybilna z iOS, Androidem i Windows Telefony i tablety i może działać płynnie nawet na starszych telefonach. Na początek najpierw musisz obrócić telefon w tryb krajobrazu, a następnie dotknąć ekranu, aby załadować gniazdo. Gdy się załaduje, możesz natychmiast zacząć grać z domyślnym poziomem zakładu lub zmienić rozmiar swojego kołtu w ukrytym menu w prawym dolnym rogu.

Po wybraniu odpowiedniego palika po prostu naciśnij przycisk Spin, aby rozpocząć sesję. Gniazdo płaci, gdy otrzymasz kombinację trzech, czterech lub pięciu dopasowanych symboli na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego kołowrotka po lewej stronie. W sumie 10 podstawowych symboli można zebrać podczas spinu i oferują one nagrody w zakresie od 10 x do 800 x moder. Wyższe nagrody są wypłacane przez specjalne symbole rozproszenia i dzikie, które również wykonują inne funkcje bonusowe, które są wyjaśnione dalej poniżej. To, co jest naprawdę świetne w tym konkretnym miejscu, to to, że rozproszenie może płacić nagrody do 4000 razy. Jeśli masz szczęście mieć te symbole na wszystkich pozycjach podczas gry w prawdziwych pieniądzach, możesz trafić w jackpot do 80 000 razy.

Funkcje automatów do gniazda COSA Nostra i bezpłatne bonusy spinowe

Daje ci więcej sposobów zarabiania pieniędzy podczas gry z prawdziwą gotówką, to dodatkowe funkcje COSA Nostra. Dodatki zaczynają się od dzikich symboli, które mogą zastąpić wszystkie symbole, które rozprasza. Masz również symbole rozproszenia, które mogą nie tylko płacić nagrody pieniężne, ale mogą również wywołać darmowe gry bonusowe gry. Kiedy trzy symbole rozproszenia wylądują na rolkach w każdej rundzie, automat przyznaje ci bonus 10 darmowych spinów. Darmowe obroty można ponownie przywrócić podczas funkcji bonusowej, a także są grane z rozszerzającymi się dzikimi symbolami, które mogą obejmować wszystkie pozycje na szpuli, gdy się pojawią.

Ponadto COSA Nostra ma również progresywny jackpot, a także funkcję hazardową. Progresywny jackpot ma poziomy nagród mini, midi i maxi i wszystkie można wygrać losowo na każdym spinu. Każdy z jackpotów jest połączony z określoną częścią zakładu, a każda z nich oferuje nagrodę większą niż poprzednia. Jeśli chodzi o funkcję hazardu, staje się ona dostępna dopiero po wygraniu wypłaty. Ta klasyczna funkcja pozwala odgadnąć kolor następnej karty narysowany przez maszynę do gniazda, aby podwoić wypłaty. Jeśli jednak zgadniesz, stracisz oryginalną nagrodę. Maksymalna liczba razy możesz podwoić swoje pieniądze, wynosi 5 razy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

COSA Nostra maksymalna wygrana, RTP i zmienność

To miejsce online o tematyce tłumu ma uczciwy RTP wynoszący 95.98% i podobnie jak wiele gniazd fugaso jest to maszyna do gniazda o wysokiej wariancji z bardzo wciągającą prezentacją. Niski wskaźnik hitów COSA Nostra wskazuje, że te duże wypłaty w najlepszych miejscach online są możliwe, ale ze względu na dużą zmienność gry może wymagać większej cierpliwości, aby ich zbierać w porównaniu z innymi automatami ze studia.

Ostateczne werdykt i podobne gry - automat online COSA Nostra

Jeśli szukasz ryzykownych, ale zabawnych automatów do uczciwego RTP i wielu bonusów, COSA Nostra to Twoja gra.

Jeśli chcesz wypróbować inne produkty Fugaso, które oferują stabilsze zwroty, możesz sprawdzić skarb maszyny do gniazda szamanu. Ten gniazdo o tematyce Aztec zawiera również 20 płatków, funkcję hazardu i wolny bonus spin. Kolejną interesującą opcją byłoby wypróbowanie morza klejnotu, które jest również gniazdem średniej cząstek, ale z 10-płatowymi, oboje do wygranej i progresywną nagrodę Jackpot. Aby uzyskać więcej świetnych automatów z Fugaso, możesz przeglądać nasze najlepiej oceniane kasyna, w których można grać różne automaty ze studia za prawdziwą gotówkę.

Powiązani partnerzy kasyna

Cash Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Take Santa's Shop
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Invisible Man
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frog Hunter
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Blitz II
RTP:
95.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dark King - Forbidden Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Vault
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Party
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Western Belles
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Roasty McFry and the Flame Busters
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki