Cosmic Fruit graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
240 000 $.00
Motyw:
Owoce, science fiction, przestrzeń

Kosmiczne owoce online przegląd automatu

Jeśli uważasz, że wszystkie owocowe gry na automatach są takie same, pomyśl jeszcze raz! Jeśli szukasz tradycyjnego szczelin owocowych z czymś innym, "kosmiczne owoce" z huczącego gier. Mimo że jest to nowoczesna gra, nadal jest prosta, dostarczając tradycyjnego 5-z-relacyjnego układu 3-rzędowego. Istnieje 20 linii płacowych, na które można zakładać i różnorodne opcje zakładów, które odpowiadają wszelkiego rodzaju budżetom i bankomatom. Możesz dostosować swój zakład, aby mieć szansę wygrać do 30 000 razy swój zakład. "Cosmic Fruit" przez huczące gry przedstawiają gładki i nowoczesny projekt motywu z różnorodnymi owocami 3D. Te owoce 3D mają prawdziwy wygląd, który jest poza tym światem!

Jak grać w kosmiczne owoce online

Masz wiele różnych opcji, gdy wybierzesz, które urządzenie chcesz użyć. Możesz zagrać w gniazdo "Cosmic Fruit" na wszystkich urządzeniach, które obejmuje urządzenia komputerowe, mobilne i tablety. Wszystkie urządzenia mobilne będą obsługiwać grę, taką jak urządzenia z Androidem i iOS. Po prostu skonfiguruj grę i zakręć rolki, aby wygrać do 30 000 monet. W górnej i dolnej części ekranu znajdują się elementy sterujące. Możesz odkryć wypłatę, nawigując do zakładki "I" w prawym górnym rogu. Użyj karty "Linie" poniżej rolki, aby wybrać preferowaną liczbę linii wypłat. Następnie użyj karty "BET PER LINE", aby wybrać zakład z C $ 0.30 do 30 USD za spin. Możesz użyć zakładki "MAX BET" po prawej stronie, aby wybrać maksymalny zakład. Poniższa karta "Gamble" umożliwi hazardowi nagród. Gdy będziesz gotowy, użyj zakładki Spin lub "Auto", aby rozpocząć grę.

Kosmiczne bonusy owocowe, funkcje i darmowe spiny

Gra podstawowa zawiera 5 różnych symboli owoców 3D, które możesz wycisnąć nagrody. "Cosmic Fruit" nie jest twoim zwykłym owocowym gniazdem znalezionym na wielu najlepszych automatach online, ponieważ zawiera unikalne i oryginalne owoce. Należą do nich egzotyczne owoce, takie jak Dragonfruit, który oferuje do 75x Twój udział. Wszystko, co musisz zrobić, to zebrać pasujące symbole wzdłuż rolki w grupach 3 lub więcej. Orange wypłaca do 90 -krotnie Twój pakiet, podczas gdy kokos oferuje do 150 -krotnie Twój pakiet. Możesz zdobyć do 450x swój udział z jabłek i masywnego 3000x swojego palika z gruszek. Kanapka owocowa jest najlepiej płatnym symbolem i jest także dzikim symbolem. Może wymienić pozostałe symbole, jednocześnie rozdając aż 30 000 monet. Rozproszony gwiazda oferuje do 576x Twój udział, a także wyzwala tryb darmowego spinu. Otrzymasz 10 darmowych spinów do użycia w trybie wolnych gier. Kanapka z dzikimi owocami aktywuje również funkcję wynagrodzenia dowolnego, gdy lądujesz 3 lub więcej w dowolnym miejscu wzdłuż rolki. Funkcja wynagrodzenia dowolnego dróg pozostanie aktywowana przez 10 kolejnych spinów, co pozwala szybko zwiększyć zarobki.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Cosmic Fruit Max Win, RTP i zmienność

Maszyna internetowa "Cosmic Fruit" oferuje graczom na najlepszych miejscach online gładką i średnią rozgrywkę. RTP jest podobny do wielu standardowych gier gniazdowych i średnich na poziomie 96%. Masz opcję zakładania do 30 monet z każdym obrotem. Przy maksymalnym zakładach można zarobić wypłaty, które osiągają 30 000 C $.

Kosmiczne podsumowanie owoców i alternatywne szczeliny

"Cosmic Fruit" przez booming gier to oryginalny owocowy szczelin z nowoczesnym i gładkim wyglądem. Utrzymuje to prosto dzięki tradycyjnej 5-zbiornikowej układu 3 rzędu i daje 20 płatności do zabawy. Ten tradycyjny owocowy gniazdo ma nowoczesny i oryginalny zwrot akcji, zapewniając nowoczesne funkcje, takie jak rozproszone gwiazdy i kanapki z dzikimi owocami. Zawiera również bezpłatne obroty i ekscytującą funkcję płac w dowolne drogi, którą możesz wyzwolić w dowolnym momencie. Sprawdź zabawną i nowoczesną grę owocową średnią wariancją.

Pamiętaj, aby odwiedzić nasze zalecane kasyna online, aby znaleźć szeroki wybór gier automatycznych o tematyce owocowej. Te gry obejmują gniazdo online Rainbow od Pragmatic. Oferuje 40 stałych linii płacowych i najlepszą wypłatę 4000x Twój zakład. Lub, zdobądź świąteczne w slotie Cinco de Mayo z dynamicznie gry. Odwiedź naszą listę kasyn online, aby grać w kosmiczne owoce i bardziej rozwijające się gry gry.

Powiązani partnerzy kasyna

Merlin’s Grimoire
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rock Star
RTP:
93.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Easter Island 2
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild West Gold Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Copa
RTP:
97.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Pandamania
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octopus Treasure
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grand Tiger
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild West Wilds
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki