Cowboys Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
606 500 $.00
Motyw:
Dziki Zachód

Cowboys Gold Darmowe Gry Online Recenzja

Każdy, kto zna pragmatyczne szczeliny do gry, rozpozna tutaj wysokiej jakości grafikę. Zestaw kołowrotka 5x3 znajduje się w szorstkiej drewnianej ramie w salonie wypełnionym beczkami i stołami przy świecach. Inne symbole obejmują szczęśliwą podkowy i ikony kart, które wyglądają jak pomalowane drewno, wyblakłe w gorącym słońcu.

Wspaniały 7 kowbojów, symbol bonusu czaszki i szeryfa odznaki szaleństwo zaokrąglają obrazy. Odpowiednio melodia w stylu zachodnim rozgrywa się, gdy kołowrotki kręci się, zamieniając to w przystojną, ładnie brzmiącą grę na komputerach PC, iOS, Android i Windows.

Uważaj na renegade kowboja, który bierze pieniądze i przekazuje je - szybki sposób na wejście do gry, zwłaszcza jeśli korzystasz z naszych bonusów online kasyna. Istnieje również bezpłatna runda gier, która może cofnąć się, aby dodać dodatkowe gry i budować mnożniki wygrane.

Jak grać w grę kowbojskim złotym automatem

Kontrole przyjazne dla użytkownika są przeznaczone zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych graczy. Minimalne szczeliny prawdziwych stawek pieniężnych są ustawione na 0.10 punktów na spin i podnoszenie wartości monet i liczby monet w grze możesz postawić maksymalnie 100. Wystarczy kliknąć zakładki plus i minus po bokach przycisku wirowania, aby wybrać poziom.

Kliknij przycisk Autooduplay, aby ustawić kołowrotki obracające się samodzielnie na 100x, a możesz wstępnie wybrać limity wygranych lub strat, które zatrzymują automatyczne obroty, jeśli takie zostaną osiągnięte. Aby zobaczyć, ile jest wart każdego symbolu, naciśnij kartę "I" na elementach sterujących. Otwiera to wypłatę, która wymienia wartości każdego symbolu w bieżącym zakładach, gdy dopasujesz 3, 4 lub 5.

Symbol karty o najniższej wartości jest wart do 2.5x Twój zakład. Z drugiej strony Lucky Horseakhoe płaci do 75x.

Nie ma różnicy w rozgrywce, funkcjach, opcjach i nagrodach między wersją komputera komputerowego Cowboys Gold w porównaniu z grą mobilną.

Darmowe obroty i inne kowbojów złota gniazdo

Uśmiechnięta czaszka w kowbojskim kapeluszu jest lekko przerażającym symbolem bonusowym. Wyląduj tego faceta w dowolnych 3 miejscach jednocześnie, w tym samym czasie, co Renegade, aby zdobyć 10 darmowych spinów. Jeśli zobaczysz 3 symbole bonusowe lub dowolną liczbę czaszek w tym samym czasie, co Renegade, zbierasz dodatkowe 5 spin. Może się to powtarzać 3 razy, z mnożnikami 3x i 5x zastosowanymi do dalszych darmowych gier.

Symbole kowbojowe tworzą ze sobą wygraną kombinacje. Mogą również wydawać się nałożone z mnożnikami wygranej od 1x do 100x w całości. Jeśli symbol Renegade Cowboy zatrzyma się na Reel 5 w tym samym czasie, co każdy kowboj, zbiera wszystkie mnożniki i możesz otrzymać dużą nagrodę od tej funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność kowbojskiego złota gry

Jeśli Renegade porywa największą wypłatę, zarabiasz 6 065 razy. W 100 najlepszych kredytach na spin spinu, który składa się z maksymalnej nagrody 606 500. Cowboys Gold to gra o dużej zmienności, która może pozostawić chwilę czekając na zwycięskie kombinacje - ale kiedy wylądują, zwycięstwa mogą być stosunkowo hojne, aby zrekompensować. Po prostu ustaw zakłady na poziomie, na którym możesz wziąć kilka strat z rzędu. Średni powrót do odsetka graczy to 96.5% w najlepszych witrynach kasyn online.

Ocena zasad internetowych naszych kowbojów

Dziki motyw zachodni i ostra grafika będą wystarczające, aby odwołać się do wielu, a funkcje wystarczą, aby przyciągnąć każdego. Bonus zbierania pieniędzy to zabawna runda w grze, która może prowadzić do poważnych dużych zwycięstw, a funkcja darmowych spinów może stworzyć przyzwoite mnożniki wygranych.

Nie gwarantuje się, że za każdym razem odzyskujesz bezpłatne gry i otrzymasz tylko 5 dodatkowych obrotów, do maksymalnie 25. Ale przy szczęściu wygrasz na najwyższym mnożniku z tej ekscytującej gry.

Zagraj w grę Cowboys Gold Slots w najlepszych pragmatycznych miejscach gry, z najlepszymi ofertami bonusowymi powitalnymi. Wybraliśmy kilka najwyżej ocenianych.

4 Diamond Blues Megaways
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
BountyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aquanauts
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wheel of Fortune Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Bonanza Xmas
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Hold and Win
RTP:
95.91%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forro
RTP:
96.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Knight Rider
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni