Creepy Castle graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantasy, dziwaczne/dziwne

Przerażający zamek online recenzja automatu

Mimo swojej nazwy, Creepy Castle to zabawne miejsce na wideo z 3D z udziałem uroczych zwierząt, które wpadają w noc. Deweloper NextGen inspirował Monsters Inc. z projektowaniem postaci i stylem bubblegum, wypełniając jego makabryczny i mroczący zamek kręgosłupa.

Tytuł NextGen 2017 został zbudowany z myślą o urządzeniach mobilnych, a kolory gry wyskakują z ekranów inteligentnych urządzeń. Jest również dostępny do gry w zwykłych wersjach komputerowych twoich ulubionych kasyna online. Możesz skakać między nimi, co oznacza, że możesz nadal odkrywać przerażający zamek, nawet gdy jesteś w podróży.

Creepy Castle Slot Kontrola i konfiguracja

Chociaż NextGen ustawił gniazdo kręgosłupa w upiornym zamku, stworzył go, wiedząc, że gracze coraz bardziej używają telefonów komórkowych i tabletów. Creepy Castle można grać na inteligentnych urządzeniach z Androidem i iOS, więc nie musisz być w domu, aby obracać potwory wokół rolki.

Styl artystyczny jest jego największym losowaniem, z dziwną i cudowną mieszanką potworów z oczami, kłami i mackami, aby wylądować. Istnieje również wybór tradycyjnych symboli kart, w tym 9, 10, j, q, k i a, ale wszystkie zostały one przeznaczone przez potworów, z guogly oczu i zęby brzytwy. Podobnie jak w przypadku innych gier automatycznych, te tradycyjne symbole to te, które pojawiają się najczęściej i wypłacają najniższe. Pełna kołowrotek 9 wygra 20 razy więcej, a "A" zaprojektowane przez Cyklopa "A" wykorzysta cię 150-krotność zakładu, jeśli nie gryzie cię pierwszego.

Istnieją cztery unikalne potwory do złapania, o imieniu Ballie, Bato, Tally i Squido. Z których każdy ma również własny dziki wariant. Najwyższym z nich jest trójoki i żółty strzały, który wypłaca 350 razy więcej niż zakład za pełną rolkę. Oprócz występów na kołowrotkach, stoją również wokół deski bębniowej wraz z śluzowate i lepkie przyciski. Po lewej stronie wyświetlane są zakład i zakład na linię, podczas gdy po prawej masz gigantyczny zielony, śluzowy przycisk odtwarzania, a także różową funkcję automatycznej gry.

Creepy Castle Bamefalay i funkcje bonusowe

Każdy z czterech unikalnych potworów zamieszkujących przerażający zamek ma również własny dziki symbol. Każda ze zwykłych ikon może mu się zmucać z dymem. Jeden lub wszystkie cztery z tych stworzeń może zamienić się w swój dziki wariant na każdym obrotu w głównej grze. Monster Wilds można zastąpić dowolnym z innych symboli, z wyjątkiem ikony zamku.

Przerażające logo zamku działa jako symbol rozproszenia gry. Jeśli wylądujesz trzy, cztery lub pięć kolejnych z nich w dowolnym miejscu na rolkach, zostaniesz nagrodzony od 9 do 15 przerażających wolnych spin. Podczas bezpłatnych spinów możesz również otworzyć drzwi, aby ujawnić ukryte potwory. Jeśli go znajdziesz, wszystkie ich symbole przekształcają się w potwory dzikie przez cały czas trwania sesji przerażającej wolnych spinów.

Oprócz Monster Wilds gra ma również normalny dziki symbol ze słowem napisanym na stosie śluzu. Standard Wild jest najlepiej płatnym symbolem, a jeśli wylądujesz pełną linią dziki, będzie ci 500 razy więcej niż zakład.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Przerażający zamek online nie polega na wysyłaniu dreszczów w kręgosłupie, a więcej na zabawie z przyjaznymi stworzeniami w ciemności i mroku, z powodzeniem łącząc tropy gatunku horroru z kolorową grą w automatach. Animowana grafika i koncepcja postaci pokazują prawdziwy talent do szczegółów, którego często brakuje w automatach wideo. Monster Wilds i specjalne funkcje, które przynoszą, powinny wystarczyć dla większości graczy, chociaż mogło skorzystać z innej bonusowej rundy lub dwóch, aby utrzymać rozgrywkę.

Jeśli szukasz gier na automaty o tematy czysto horror, sprawdź atmosferyczny thriller Netent BloodSuckers. Netent stworzył także grę opartą na najbardziej znanym wampirze wszystkich, Dracula. Jeśli szukasz gry o tematyce wampira z romantycznym akcentem, sprawdź nieśmiertelne romans.

Powiązani partnerzy kasyna

East Coast vs West Coast
RTP:
TAk
Jackpots:
Wysoki
Zmienność:
Nie
Wild West Wilds
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Fortune Dragon
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legend of Hydra
RTP:
92.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot 27
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Rising
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Desperate Dawgs
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bigger Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki