Crocodopolis graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, starożytny Egipt

Recenzja automatów online Crocodopolis

Zanim wyciągniesz wniosek, że Crocodopolis przez NextGen to szczelin. Crocodopolis to grecka nazwa miasta w środkowym Egipcie, znanym obecnie jako Faiyum. Grecki nazwał to tak, jak to było centrum kultu Sobek, boga krokodyla. Dlatego automat online Crocodopolis to starożytny gniazdo o tematyce Egipt. Zostaniesz zabrany na pustynie i zobaczysz wszelkiego rodzaju starożytną symbolikę Egiptu na rolkach.

Zasadniczo średnie lotne szczeliny z 95.36% RTP, Crocodopolis umożliwia decydowanie o wariancji, ponieważ zapewnia slajd dziką funkcję, która oferuje różne zalety, które opuszczają lub zwiększają zmienność. Gra oferuje również rozproszenia, dzikie i bezpłatne spiny, oprócz mnożników wygranych, które mogą znacznie poprawić twoje wygrane. Można go odtwarzać na wszystkich urządzeniach, oferując te same doskonałe wizualizacje i animacje.

Sterowanie i konfiguracja gniazda crocodopolis

Jak wspomniano, bez względu na to, czy wolisz hazard na urządzeniu mobilnym, gdziekolwiek się wybierasz, czy chcesz usiąść i zrelaksować się w domu, grając w rundzie lub dwa na laptopie lub komputerze, możesz mieć pewność, że gniazdo Crocodopolis będzie działać idealnie na dowolnym urządzeniu. Niezależnie od tego, czy używasz smartfona lub tabletu z systemem Android, czy jesteś fanem systemu operacyjnego iOS i używasz iPadów lub iPhone'ów w życiu codziennym, po prostu znajdź grę w swoim ulubionym kasynie online kanadyjskim i Ciesz się epicką starożytną podróżą Egiptową.

Poniżej rolki automatów Crocodopolis, zobaczysz wszystkie opcje, które musisz zacząć od gry na najlepszych automatach online. Najpierw zobaczysz przycisk informacji, który daje dostęp do wypłaty, a następnie zobaczysz przycisk AutoPlay, opcje konfiguracji zakładu, przycisk hazardu i oczywiście przycisk spinowy. Zanim przejdziemy do wypłaty, musisz wiedzieć, że możesz wybrać od 1 do 25 linii płacowych, ponieważ nie są one naprawione. Następnie musisz wiedzieć, że zakład na linię może wynosić od 0.01 do 5 punktów, a całkowity zakład w dowolnym miejscu od 0.01 do 125 kredytów. Jest to ważne, ponieważ z wyjątkiem wygranych rozproszenia, które są mnożone przez całkowity zakład, wszystkie inne symbole wypłacane przez zakład na linię.

Symbol ze starożytnymi Egiptowymi bogami jest najlepiej płatny, dając ci 5000 razy zakład linii, a następnie Scarab, który daje 2000 razy zakład linii. Ankh i przewijanie dają 500x zakład linii, podczas gdy AS i KS 200x zakład linii. QS i JS dają 150x, a najniższe płatne 10s i 9s 100x. Rozproszenie, przedstawione z piramidami, pojawia się tylko na trzech środkowych rolkach i płaci gdziekolwiek ląduje. Za dwa rozproszenia otrzymujesz 2x, a za trzy rozprasza.

Funkcje bonusowe Crocodopolis i darmowe spiny

Dziki w automatach to Sobek, bóg krokodyla, który zastępuje wszystkie symbole, ale nie piramidami, po zakończeniu zwycięskich kombinacji. Teraz na początku wspomnieliśmy o slajdzie dzikiej funkcji specjalnej, ale nie wyjaśniliśmy, jak to działa. Zasadniczo musisz przesunąć suwak do dowolnej kołowrotka. Na pierwszym kołowrotku, kiedy się pojawia i zastępuje symbol w zwycięskiej kombinacji, dziki podwaja nagrody. Na drugim kołowrotku potrójnie. Na trzecim kołowrotku rozszerza się i obejmuje całą rolkę, a czwarty nie tylko rozszerza się na całej kołowrotku, ale także potroi nagrody. W ostatnim kołowrotku wszystkie symbole są zastąpione dzikim, a nagrody są potroczone, jeśli Wild bierze udział w zwycięskiej kombinacji.

Kiedy trzy rozproszenia wylądują w dowolnym miejscu na środkowych rolkach, uruchamiają 12 wolnych obrotów. Podczas premii za darmo spins do twoich wygranych zastosowano mnożnik wygrany. Dziki pojawi się także podczas gier bonusowych, wykonując tę samą funkcję, co w grze podstawowej. Wolne obroty mogą zostać zaprezentowane, gdy lądują trzy rozproszone.

Wreszcie, przy każdym zwycięskim obrotu, możesz grać swoją nagrodę. Zgadując odpowiedni kolor, podwojesz nagrodę, ale zgadując odpowiedni garnitur, jesteś czterokrotnie. Możesz grać swoją wygraną do 5 razy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

WNIOSEK CROCODOPOLIS

Biorąc wszystko pod uwagę, Crocodopolis jest świetnym średnim lotnym szczeliną odpowiednie dla każdego rodzaju graczy. Zakłady są elastyczne, zabawa w rozgrywkę i możesz zdecydować o zmienności w zależności od twoich potrzeb. Biorąc pod uwagę, że tworzysz zwycięską kombinację z najlepiej płatnym symbolem, normalnie otrzymasz 25 000 punktów za maksymalny zakład. Ale jeśli Wild uczestniczy jako substytut w tej kombinacji, a twoje wygrane są podwojone lub potroczone, możesz uzyskać 50 000 lub 75 000 punktów, w zależności od kołowrotka, który postanowił, że pojawią się dzikie. Teraz, jeśli te wygrane pojawią się podczas bezpłatnych spin! To sprawia, że automat jest idealnym wyborem dla niskich rolników, ale wysokie obroty nie miałyby nic przeciwko tym wypłatom.

Blood Lore Vampire Clan to średnia i wysoka zmienność, w którą można grać jako alternatywa dla szczelinki krokodopolis. Oferuje także interesujący motyw, prostą rozgrywkę i wypłaty ponad 180 000 punktów.

Ale jeśli szukasz bardziej satysfakcjonującego miejsca, powinieneś rozważyć zagranie w jednym z najnowszych wydawnictw NextGen w jednym z naszych najlepszych miejsc na automatach online. Oferuje pełną akcję, bogatą w funkcje, 3-poziomową rozgrywkę z inną zmiennością i RTP na każdym poziomie oraz potencjał wypłaty do 8 000 razy udział.

Powiązani partnerzy kasyna

Diamond Dreams
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jaguar SuperWays
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Batman and Mr. Freeze Fortune
RTP:
96.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Top Trumps World Football Stars 2014
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Wild Class
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Kingdom
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Juicy Fruits
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Moon Shadow
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starz Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gods of Gold Infinireels
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
That's Rich
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki