Crown Gems graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, luksusowy styl życia

Recenzja automatów online Crown Online

Czasami chcesz po prostu automat, który jest tak podstawowy, jak to możliwe, zapewniając szansę wygrania prawdziwych pieniędzy online na najprostszy sposób. Klejnoty koronne autorstwa Barcresta to dokładnie takie gniazdo, dające ci 5 rolki, 3 rzędy symboli i tylko 10 stałych linii płacowych. Przy pierwszej próbie gra może nie wyglądać zbyt ekscytują.

W przeciwieństwie do najpopularniejszych ofert automatów online, Crown Gems to gra oparta na flash, która nie ma żadnych bonusowych gier lub dodatków, takich jak dzikie i symbole rozproszenia. Ale ma nietypową mechanikę wypłaty, która pozwala uruchomić nagrody z wielu lokalizacji, a także najwyższe płatne ikony, które mogą być więcej niż hojne. Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po grze, aby uzyskać więcej informacji na temat nagród i funkcji automatu do gry na klejnoty Crown.

Jak grać w klejnoty Crown Online

Nawet jeśli nigdy nie grałeś online, Crown Gems jest bardzo prosty. Aby skonfigurować swój udział, musisz tylko martwić się o kontrolę zakładu, co określa wartość twoich monet i wielkość całkowitego zakładu. Za pomocą kilku prostych kliknięć możesz zmienić się z zakładu tak małego jak 0.10 punktów na rundę do zakładu o wysokiej zawartości 500 punktów. Po dostosowaniu udziału po prostu użyj sterowania Spin lub Auto Play, aby zacząć zbierać prawdziwe nagrody pieniężne.

Klejnoty koronne utrzymują to prosto, oferując nie tylko 10 stałych linii płacowych, ale także tylko osiem symboli do oglądania. Możesz wyświetlić wszystkie linie, symbole i nagrody, które są dostępne w grze po otwarciu płatności, do których można uzyskać, naciskając przycisk pomocy w prawym dolnym rogu.

Symbole są podzielone na dwie grupy, jedna zawierająca cztery symbole kart, a drugie pokazujące tylko klejnoty. Ikony karty płacą najmniejsze zwroty, między 10-200 monet; Klejnoty płacą znacznie większe wypłaty, do 5000 monet. Dzięki mechanikom wielu dróg, będziesz miał okazję uruchomić te nagrody w więcej niż tylko jeden sposób.

Jeśli jesteś bardziej mobilnym graczem, sugerujemy wypróbowanie niektórych innych automatów Barcrest, ponieważ klejnoty koronne są oferowane tylko jako gra flashowa. W przeciwieństwie do większości automatów online z tego klasycznego studia gier, Crown Gems nie został przeprojektowany jako gra HTML5 i dlatego nie można go grać na urządzeniach mobilnych na iOS lub Androida.

Cechy klejnotów koronnych

Możesz uzyskać wszelkiego rodzaju klejnoty na ekranie podczas każdego obrotu, ale jedynym sposobem, w jaki możesz je zarabiać. Podobnie jak w większości gier na automatach, automat do klejnotów Crown zapłaci prawdziwe pieniądze za każdą sekwencję trzech, czterech lub pięciu tych samych symboli pokazanych kolejno na linii płac. Ale w tym automatu jest to, że nagrody nie są opłacane tylko od lewej do prawej, ale z wielu kierunków.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana, RTP i wariancja klejnotów koronnych

Oferując rozgrywkę o średnim poziomie z wysokimi limitami zakładów, RTP wynoszącą 95.05%i bardzo satysfakcjonujące symbole, automat do klejnotów Crown może zapłacić do 250 000 punktów za jeden zakład za każdym razem, gdy grasz za prawdziwą gotówką na automatach online.

W przeciwieństwie do większości automatów internetowych, w których twoje pasujące sekwencje będą musiały zacząć od zwężu w lewo, aby się spłacić, tutaj mogą również zacząć od prawej strony, a nawet od środka. W ten sposób, nawet jeśli otrzymasz trzy identyczne ikony na środku ekranu, nadal wygrasz trochę pieniędzy.

Te specjalne mechanicy mogą być bardzo przydatne, gdy skończysz z niektórymi symbolami korony, które mogą zapłacić do 5000 monet za jedną pięć z nich wygraną. Pomnóż tę wypłatę przez liczbę dostępnych linii wygranych, a otrzymasz jackpot 50 000 monet! Inne satysfakcjonujące symbole do zebrania to niebieskie/zielone i czerwone klejnoty, które mogą płacić drugie i trzecie najlepsze nagrody odpowiednio 400 i 500 monet.

Werdykt klejnotów koronnych i podobne automaty online

Jeśli lubisz automaty do automatów, ale także mieć dobry potencjał wypłaty, wybierz się na klejnoty koronne. Jedynym minusem jest to, że nawet z 95.05% RTP, wskaźnik trafień jest dość niższy, dlatego ta gra może nie być bardzo odpowiednia dla graczy, którzy dopiero zaczynają. Ale jeśli masz pewne doświadczenie w automatach online i szukasz gry, w której możesz grać na prawdziwą gotówkę z wyższymi stawkami, to miejsce może zapłacić dobrze.

Dla tych, którzy szukają czegoś jeszcze trudniejszego i satysfakcjonującego, sugerujemy wypróbowanie niektórych alternatywnych alternatyw, które można znaleźć w Internecie. Novomatic's Just Justeels Deluxe daje w zasadzie tę samą grę, ale z aktywnymi liniami płac, funkcją hazardu i specjalnymi wypłatami rozproszenia, które możesz wywołać poza liniami wypłaty.

I dla dokładnie tego samego szczeliny, ale ze specjalnym zakładem bocznym o wysokim obrocie, który odblokowuje 50 linii płacowych i wyższy RTP 96.08%, masz klejnot Crown Hi Roleler Maszyna z Barcrest. W przypadku jeszcze większej liczby gier z Software Studio i szansę na zdobycie hojnych bonusów powitalnych, odwiedź niektóre z naszych najlepiej ocenianych kasyn online

Powiązani partnerzy kasyna

Beast of Wealth
RTP:
94.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fishin’ BIGGER Pots Of Gold
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starlight Princess
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
24K Dragon
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Illogicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Beverly Hillbillies
RTP:
96.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Water
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki