Crown of Fire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Owoce, bary i dzwonki, retro

Recenzja automatów online Crown of Fire online

The Crown of Fire Slot Machine to klasyczna gra owocowa z pragmatycznej gry. Tradycyjne symbole pojawiają się na 5 rolkach, przekroczonych przez 10 linii płacowych, a idealna kombinacja zapłaci 4500 razy w Twoim pakiecie lub 450 000.00 Jeśli grasz na maksymalnym poziomie zakładu.

Podobnie jak wiele tytułów o tematyce owocowej, jest dość podstawowy, a rozszerzające się dzikie i rozproszone opłaca się jedynymi dodatkowymi funkcjami, które można odwrócić od prostych przyjemności wirujących kołowrotków w celu dopasowania symboli po liniach.

To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.36%. Możesz ścisnąć zwycięstwa z owocowych symboli na platformach stacjonarnych, iOS, Androida i Windows Mobiles w naszych zatwierdzonych kasynach automatów online.

Jak zagrać w koronę strażackiego

Symbole retro są identyczne z widzianymi w wielu automatach, a wiśnie, winogrona, arbuzy, dzwonki i czerwone 7 na Crown of Fire Slot. Nie ma faktycznego symbolu płonącego korony, chociaż mamy nie spalającą koronę, a także płonące diamenty, więc nazwa nie jest całkowicie przypadkowa. Jasno kolorowe symbole wyróżniają się na ciemnoniebieskich bębnach, które znajdują. Ścieżka dźwiękowa pasuje do stylu maszyny owocowej, więc pod względem wyglądu i dźwięku chodzi o standard.

Spójrz poniżej rolki na komputerze lub telefonie komórkowym na sterowanie. Stuknij zakładki plus lub minus w bokach przycisku wirowania, aby wybrać kołek z zakresu 0.10 do 100.00. To jest 0.01 do 10.00 na każdej z 10 linii płacowych, które biegną z lewej kołowrotka. Jest to szybki i łatwy sposób na wybranie zakładu i istnieje wiele opcji pomiędzy dopasowaniem budżetu.

Aby zobaczyć, ile jest wart każdego symbolu, powinieneś przywołać płatnik za pomocą przycisku "I". To pokazuje, jak bardzo wygrasz na wybranym stawce, z najniższymi wiśniami, cytrynami, pomarańczami i śliwkami, każdy wart 1x, 4x i 10x.

Wyższe nagrody pochodzą ze złotych dzwonów, arbuzów, winogron i czerwonych 7. Trzymając się tradycji, 7s płacą najwięcej, a jeśli wylądujesz 2, 3, 4 lub 5 w linii od lewej, wygrasz odpowiednio 1x, 5x, 25x i 450x.

Istnieje kilka innych opcji kontroli. Zakładka autoodplay rozpoczyna obracanie rolki samodzielnie, a pod przyciskiem ustawień gracze mogą wyzwolić tryb szybkiego spinu.

Dzikie symbole i inne cechy gniazda ognia

Korony zawierają specjalne moce. Mogą lądować tylko na średnich 3 rolkach, więc nie mają żadnej wartości samodzielnie, ale mogą działać jak inne symbole, jeśli znajdują się w odpowiednich miejscach, aby wypełnić luki w zwycięskiej kombinacji. Korony mogą również zwiększyć wartość wygranej, rozszerzając bieg na czwartym kołowrotku. Te dzikie symbole również rozszerzają się, aby wypełnić każdą kołowrotek, na której lądują, potencjalnie kończąc kilka zwycięskich kombinacji jednocześnie.

Istnieją 2 symbole rozproszenia, które płacą w dowolnych miejscach, a nie tylko wtedy, gdy lądują na określonych liniach. Blazing Diamond rozproszenie w 3, 4 lub 5 miejscach zwraca nagrody warte 3x, 25x i 50x Twój udział. Emblem "$" ląduje tylko na rolkach 1, 3 i 5 i jest wart 20x dla każdego przykładu.

Funkcje gniazda

  • Kup bonus
  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Crown of Fire Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Pełna siatka na 7s zapłaci 4500 -krotną twoją całkowitą zakład w najlepszych miejscach bukmacherskich, więc jeśli masz maksymalnie 100.00 na spin, nagroda będzie znaczna 450 000.00. Crown of Fire Slot Maszyna w wysokości 4.5 na 5 na własnej skali zmienności Pragmatic Plays, co często prowadzi do mniejszej liczby wygranych obrotów niż gry niższej wariancji, ale masz szansę na wygranie dużej wygranej w dowolnym momencie.

Długoterminowy procent zwrotu 96.36% jest dobre, ale jest to obliczenia oparte na milionach spin.

Nasza werdykt na straży pożarnej

Jeśli lubisz gry o tematyce owocowej z prostymi funkcjami, to dobra korona ognia. Łatwo jest grać i możesz zdobyć przyzwoitą nagrodę za każdym obrotem, chociaż wysoka zmienność oznacza, że musisz być przygotowany na potencjał kilku strat jeden po drugiej.

Rozszerzone dzikie symbole i wypłaty rozproszone są jedynymi dodatkowymi funkcjami, a to dobrze pasuje do fanów klasycznych automatów. Jeśli wolisz gry z dużą ilością dodatkowych funkcji, takich jak darmowe spiny, respins, jackpoty lub inne smakołyki, być może szukaj gdzie indziej.

Ale jeśli podoba Ci się styl i prostota, koniecznie zagraj w Crown of Fire Darmowe Gry Online w najwyżej ocenianych pragmatycznych miejscach na automaty do gry.

Jak wygrać pieniądze z gry Crown of Fire Slot?

Zagraj w Crown of Fire Darmowe Gry Online, a wygrywasz, gdy wystarczająco dużo symboli tego samego rodzaju ziemi w nieprzerwanej sekwencji w dowolnej z 10 liniów wypłat, które biegną od lewej do prawej. Red 7s płacą najwięcej, przy 450x twoich stawkach za 5 w swoim rodzaju kombinacji.

Co robią symbole korony w koronie maszyny do gniazda przeciwpożarowego?

Symbole korony są dzikie, więc mogą stawić czoła innym zwycięstw. Wilds również rozszerzają się, aby wypełnić wszystkie 3 rzędy na rolkach, aby mogły potencjalnie ukończyć kilka zwycięstw jednocześnie.

Czy muszę pobrać gniazdo Crown of Fire, aby to zagrać?

Crown of Fire to gra bez pobierania, którą można dotrzeć za pośrednictwem przeglądarki w najlepszych miejscach kasynowych.

Jaki jest minimalny zakład na koronie gniewu pożarowego?

Możesz postawić tylko 0.10 Na każdym obrotu korony automatów pożarowych. Łatwo jest zwiększyć stawkę do maksymalnie 100.00, więc jest to świetny wybór dla zwykłych graczy, a także wyższych rolek.

To korona zoptymalizowanego gniazda ogniowego?

Tak to jest. Mobilna wersja Crown of Fire Darmowe Gry Online jest dokładnie taka sama jak gra stacjonarna, więc nie musisz kompromisować żadnego stylu, funkcji lub opcji sterowania, gdy grasz na iPhonie, iPadzie, Androidzie, lub urządzenie mobilne Windows.

Dlaczego jest tak popularna Gra Korony Gry Pożarnej?

Crown of Fire Slot Game wykorzystuje klasyczne symbole i prostą rozgrywkę, aby przyciągnąć szeroką gamę graczy. Istnieje również szansa na wygranie wielkiej wygranej w każdym obrotu, co z pewnością zwiększa emocje.

Jakie symbole używa korony gniazda pożaru?

Tradycyjne symbole używane w koronie gniazda ognia obejmują wiśnie, winogrona, złote dzwonki i czerwone 7s. To popularny styl, choć niezbyt oryginalny.

Jakie gry są podobne do Crown of Fire Darmowe Gry Online?

Istnieje wiele gier, które używają praktycznie identycznych symboli i podobnej rozgrywki do Crown of Fire Slot. Wypróbuj gier gorących owoców palenia przez 1x2 Gaming lub Hot Crown Deluxe autorstwa Playtech w naszych zalecanych kasynach.

, Kto jest za koroną maszyny do gniazda przeciwpożarowego?

Crown of Fire Slot jest częścią niezwykle popularnego zakresu od pragmatycznej gry. Inne to Gorilla Mayhem, Gates of Olympus i podobna uderzająca gra Hot 5.

Kiedy wystartował korona strażacka?

Crown of Fire wystrzelona 19 września 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Candy Bars
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Amber Sterling’s Mystic Shrine
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goldstruck
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Everybody's Jackpot
RTP:
94.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Sunny Fruits - Hold and Win
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stacked
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Steel
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni