Crystal Classics graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
275 560 USD.00
Motyw:
Owoce, siódowce

Recenzja automatu online Crystal Classics

Klasyczne automaty tematyczne lub po prostu klasyki, nigdy nie wychodzą z mody, a rozwijające się gry upewniły się, że tak się stanie. Deweloper wprowadził nas do swojego gniazda Crystal Classics, gdzie przyprawiał rzeczy z klastrem płacą mechaniką i kaskadami, dzieje się na siatce 7x7.

Oprócz tych ekscytujących funkcji skorzystasz z losowych i mnożących dzikich, oraz wysoce satysfakcjonujących darmowych obrotów. Jeśli jesteś gotowy dowiedzieć się więcej o tym klasyku z akcentem, pozostań z nami, gdy przechodzimy naszą recenzję Crystal Classics.

Jak grać w kryształowe gniazdo klasyki

Burzające gry sprawiły, że wszystko było proste dzięki projektowi automatu, aby doskonale przedstawić klasyczny motyw. To klasyczna maszyna owocowa, więc naturalnie tło jest proste, przedstawione z ciemnoczerwonymi kolorami. Czaszki znajdują się na środku ekranu, niezależnie od tego, czy grasz w gniazdo na urządzeniu mobilnym czy stacjonarnym.

Po lewej stronie kołowrotków zobaczysz wyświetlacz, w którym wyświetli się twoje wygrane, a opcja kupowania darmowych spinów, dostępna w niektórych jurysdykcjach. Pod nimi widać pole konfiguracji zakładu, w którym możesz ustawić zakłady na od 0.20 do 10 punktów na spin. Gdy idziesz w prawo, zobaczysz wyświetlacz równowagi.

Powyżej wyświetlacza równowagi zobaczysz przycisk odtwarzania. Po prawej stronie rolki widzisz przycisk trzech barów, w którym są zasady gry, a następnie przycisk "i", gdzie jest wypłata. Wprowadź płatnik, a zobaczysz klasyczne symbole, gwiazdy, zielone jabłka, dzwonki, Lucky 7s, pomarańcze, wiśnie i cytryny. Dziki jest symbolem diamentowym, a rozproszenie jest koroną. Wreszcie, poniżej przycisku "I", zobaczysz przycisk Monety, w którym możesz również dostosować zakład.

Funkcje bonusowe Crystal Classics i darmowe spiny

Podobnie jak w przypadku wszystkich najlepszych gier na automatach, oferty Crystal Classics Gamepala jest dość proste, chociaż zwiększa ogólną klasyczną atmosferę. Ilekroć tworzysz klaster 5 lub więcej dopasowanych symboli, zwycięskie symbole zostaną wyeliminowane z siatki, a nowe będą kaskadowe na ich miejscu.

Z każdą kaskadą, gdy zwycięskie symbole są usuwane, widać 1 do 3 losowych dzikich umieszczonych na siatce. Mogą to być zwykłe lub mnożące dziki, o wartości 2x, 3x lub 5x.

Wyzwala się 10, 15, 20 lub 25 wolnych obrotów, ilekroć wylądujesz odpowiednio 4, 5, 6 lub 7. Podczas wolnych obrotów pojawiają się również losowe dzikie i mnożące dziki. Ale wartości mnożnika mogą wzrosnąć do 100x podczas tej gry premii Crystal Classics, zapewniając niesamowite nagrody!

Jeśli grając w najlepszych kasynach online z jurysdykcji innej niż Wielka Brytania, możesz nawet cieszyć się funkcją kupna darmowych spinów. Musisz zapłacić 100 -krotnie stawkę dodatkową, aby uzyskać co najmniej cztery rozproszenia w następnym spinu, który na pewno wywoła rundę bonusową.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Crystal Classics Max Win, RTP i zmienność

Jeśli chodzi o nagrody, najbardziej możesz wygrać granie w Crystal Classics to 27 556x, co jest niesamowite. Biorąc pod uwagę, że zagrasz w automatach dla MAX TASTER 10 CRECTITS, oznacza to, że możesz zbierać do 275 560 punktów!

Ponieważ gniazdo jest bardzo niestabilne, można oczekiwać, że wypłata wyląduje na każdym obrotu. RTP jest jednak nieco niski w 95.69%.

Podsumowanie Crystal Classics i podobne szczeliny

Crystal Classics to klasyczny gniazdo w prawdziwej formie. Jest to automat, który oferuje rozsądną ofertę zakładów, przedstawioną idealnie, która oferuje więcej niż satysfakcjonujący potencjał wypłaty 27 556x stolików na najlepszych miejscach online. Jeśli czeka Cię prawdziwa maszyna owocowa, jest to zdecydowanie miejsce do wypróbowania, ponieważ jest to zarówno świetnie wyglądające, jak i ekscytujące do gry. Jeśli jednak szukasz klasyki z większymi wypłatami, wypróbuj Stakelogic's Star Wild Blaster, a nawet lepiej, Pragmatic Play's Wild Booster. Prawdopodobnie będą ci jeszcze bardziej odpowiednie.

10 najlepszych gier automatycznych

Kiedy wydano gniazdo Crystal Classics?

Crystal Classics został wydany 26 sierpnia 2021.

, Który zaprojektował gniazdo Crystal Classics?

Rozkrzyczające gry to studio rozwijające się za automatem online Crystal Classics.

Powinienem zawsze postawić zakład maksymalny na gniazda Crystal Classics?

Jasne, czemu nie? Maksymalny zakład ma tylko 10 punktów, a za nim możesz wygrać do 27 556x wypłaty palików, co oznacza 275 560 punktów!

Czy klasyki kryształów automatów zapewnia bezpłatną rundę bonus?

W rzeczy samej. Możesz wyzwolić do 25 darmowych spin.

Czy możesz ponownie za darmo spiny w gnieździe Crystal Classics?

W rzeczy samej. Cóż, możesz nie być w stanie dostać się do 25 darmowych spin!

Czy klasyczne klasyki gniazda oferuje nagrodę jackpot?

Nie, nie bardzo. To nie jest gniazdo jackpot; Crystal Classics to regularny, klasyczny gniazdo z potencjałem wypłaty do 27 556x w stosunku.

To Crystal Classics to wysoce niestabilne miejsce online?

TAk. Crystal Classics to wysoki szczelin.

Czy są jakieś kody promocyjne Crystal Classics, których mógłbym użyć?

Kiedy programistowie oprogramowania uruchamiają nowy automat, zwykle robią wszystko, aby promować nową wersję. Dlatego istnieje szansa, że znajdziesz kody promocyjne do wypróbowania gry. Bądź na bieżąco i zostań z nami tutaj, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie pogotowia, a dzielenie się z swoimi kodami promocyjnymi, gdy tylko będą dostępne.

Czy mogę grać w Crystal Classics na moim smartfonie?

Jasne, czemu nie? Jest to gniazdo, w które można odtwarzać na każdym urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS, czy to smartfonem, czy tabletem, dzięki formatowi HTML5.

Ile linii płac oferuje klasyczne klasyki automatu?

Crystal Classics nie oferuje linii płac, ale przybywa z klastrem płaci mechanikę. Oznacza to, że musisz lądować pasującymi symbolami w klastrach, aby stworzyć zwycięską kombinację.

Powiązani partnerzy kasyna

Chicken Chase
RTP:
96.48%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Brazilia
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sisters of Oz Jackpots
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rich Wilde and the Amulet of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Majestic Safari
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nitropolis 3
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Stampede Slot Review
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Rocket Man
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Buffalo Blitz II
RTP:
95.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki