Crystal Kingdom graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja

Recenzja automatu online Crystal Kingdom

Sloty o tematyce królewskiej to jedne z najbardziej odwołanych wizualnie gier automatycznych. Gry High 5, w swoim przedziale Crystal Kingdom, stworzyło ten królewski motyw z zimowymi motywami, stąd nazwa. Król i królowa rządzą północnym królestwem, otoczone lodem, śniegiem i niedźwiedziami polarnymi. Dostaniesz dreszcze, gdy zobaczysz śmiertelne niedźwiedzie. Król i królowa wyglądają tak potężne jak zimowe zwierzę.

Crystal Kingdom przez High 5 Games to miejsce online, które oferuje 40 nie ustalonych linii płacowych. Skorzystasz z funkcji podzielonych symboli i bębnów, ale także z bonusowych gier i dziczy i rozproszonych. Najlepsze jest to, że możesz grać w nim gdziekolwiek jesteś, ponieważ jest dostępny na wszystkich urządzeniach. Gotowy odkryć piękno zimowego królestwa?

Jak grać w automat online Crystal Kingdom

Crystal Kingdom jest dostępny na wszystkich urządzeniach. Bez względu na to, czy grasz na pulpicie, smartfonie czy tablecie, będzie działać płynnie. Pod kołowrotkami zobaczysz wszystkie ustawienia. Zobaczysz 40 dostępnych linii wypłat, ale klikając pole zakładu, zobaczysz, że możesz zakładać 1, 10, 20, 30 lub wszystkie 40. Zakład na linię wychodzi z 0.01 do 10 punktów, dlatego możesz umieścić w dowolnym miejscu od 0.01 do 400 punktów na spin. Następne pole przedstawia bieżącą saldo i wygrane bieżące. Następnie zobaczysz przycisk powtórki, a pod nim znak zapytania i głośnik. Dotknij głośnika, a włączysz lub wyłączysz dźwięki. Następnie znajdziesz przycisk autoodplay, w którym możesz odtwarzać do 25 autospin.

Cechy Crystal Kingdom i darmowe spiny

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć o Crystal Kingdom, jest to, że zawiera funkcję upadających rolki. Ta funkcja jest wyzwalana przez każdą wygraną zarówno na odtwarzanych, jak i nie granych liniach. Po przyznaniu wszystkich zwycięstw symbole, które uczestniczyły w kombinacji, znikną z widoku, a nowe wpadają na ich miejsce. Otrzymujesz zapłatę za nowe kombinacje, które zostały utworzone na płatnych liniach. Tumbles trwają, dopóki nie zostaną utworzone żadne zwycięskie kombinacje.

Dzikie pojawia się tylko na środkowych rolkach. Zastępuje wszystkie symbole oprócz rozproszenia. Ponieważ cecha podzielonych symboli istnieje w grze, dziki będzie liczył się jako dwie symbole królowej, króla i niedźwiedzia. Podzielony symbol dotyczy tych trzech najlepiej płatnych symboli. Królowa i niedźwiedź pojawiają się tylko na kołowrotkach 1 i 4, a król na kołowrotkach 2 i 5. Kiedy te symbole pojawiają się jako podwójne, liczą się jako 2 symbole.

Rozproszenie pojawia się tylko na pierwszych trzech rolkach. Kiedy pojawią się wszystkie trzy, uruchamiają od 6 do 16 darmowych spin. Podczas bezpłatnych spinów logo gry jest zastępowane przez symbol, który czyta Wild, który zastępuje wszystkie symbole, bez wyjątku, i pojawia się tylko na pierwszych trzech rolkach.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Crystal Kingdom Maximum Win, RTP i zmienność

Najwyższa dostępna wypłata w gnieździe Królestwa Crystal Kingdom dochodzi w sumie 200 000.00. Gra jest wysoka wariancja i ma RTP 94.90%.

Werdykt Królestwa Crystal i podobne automaty online

Udało mi się wygrać zwycięską kombinację z królową i wygrać 5000.00 w Crystal Kingdom. W ten sposób wygrasz główną nagrodę 200 000.00. Jeśli kombinacja z królem pojawi się we wszystkich 16 darmowych spinach, otrzymasz 160 000.00. Tak proste jak to. Te niesamowite wypłaty sprawiają, że automat jest naprawdę świetną grą do gry.

Cave King, również z High 5 Games, to kolejny niesamowity automat. Zwycięska kombinacja z Wild, gdy podczas bezpłatnych spinów obowiązuje mnożnik 10x.00.

Cała ta gotówka może nie być inspirowanym królewskim miejscem, ale zdecydowanie jest to satysfakcjonujący w stylu królewskim. Możesz zdobyć 10 000 razy nagrodę Jackpot w jednym obrotu tutaj, jeśli uda ci się wylądować odpowiednie kombinacje. Gniazdo może dostarczyć 500 000.00, więc jeśli masz ochotę na solidną nagrodę, to jest dla Ciebie szczelina.

Bull in a Rodeo
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Oil Mania Darmowe Gry Online Review
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Robbery
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dino Dollars
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Elevator
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Midas Coins
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gods of Gold Infinireels
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni